Пречистване на амфетамин чрез киселинно-основна екстракция

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, генерал Патън, не мога да намеря никакъв източник, който да показва окончателното производство на розовите хапчета аддерал. Ако искам да направя розовите хапчета adderal, трябва ли да следвам конкретно тази инструкция?" Благодаря ви за отделеното време и помощта.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Интересувате се от розовия цвят или от състава на адмирала, който включва различни соли на амфетамина и декстроамфетамина?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Всички хапчета adderal на пазара имат ли розов цвят? извинявам се за наивния си въпрос, но искам да разгледам производството на adderal и как мога да започна с това?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Вече съм вземал един и той ми беше супер полезен, за да се съсредоточа. беше розово хапче и мисля, че на него пишеше 20MG. има ли начин да си произведа същото вкъщи или дори в лаборатория с подходящите ресурси?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички Имам въпрос във връзка с основното промиване с/ IPA-ацетон, все още не ABE.
Въпрос 1: аптечният 99% IPA не е ли достатъчно добър? знам, че ацетонът от железарията не е безводен,
Q2: четох рецепти за крек на erowid и в някои методи се говореше за топлинна лампа за изсушаване/втвърдяване на крека: това трябва ли да се прилага за амфетамин/метамфетамин? като цяло колко време ги оставяте да се втвърдят?
Въпрос 3: на какво мирише здравецът? попитах няколко познати и изненадващо никой не ми отговори

има още няколко, но всичко, за което се сещам в момента. наздраве, добри хора.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Продуктът за разтваряне на IPA и понякога е трудно да се кристализира, ако не използвате ацетон.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ако вземете предвид, че 99% iPad е 1% вода, то той ще разтвори един грам метамфетамин на 100 мл, които използвате. Въпреки това не е трудно да го изсушите. Не е необходимо да сушите пукнатината, която изтласква водата и се изсушава доста бързо. Ако климатът ви е студен, може да е полезна нагревателна лампа. Ако изпарявате разтворителя твърде бързо, няма да получите желаните отломки. Основното действие на кристализацията се дължи на разликата в разтворимостта между горещия и студения разтворител. Ако изпарите разтворителя, ще получите само прах
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Как бих могъл да достигна до много кисел амфетамин? тестът с реагент става червен
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте, прекалих с киселините. Това е очевидно. Можете да го измиете с IPA или ацетон.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Мога ли да го получа, като го промия с IPA? Може ли метанолът да бъде полезен?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Да, можете да използвате IPA. Ако съм казал IPA washing, това означава, че можете да използвате IPA за измиванеһттр://....

Не, не може да се използва метанол.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Може ли да ми помогне разтварянето на малко сода за хляб в IPA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
По каква причина? Разбирате ли, че амфетаминът е основно вещество и го превръщате в свободна база обратно чрез добавяне на сода за хляб?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH е твърде кисело, много е болезнено, почистването с IPA намалява паренето, но pH все още е твърде кисело при измерване с тест ленти
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
в съзнанието ми разтварям малко сода за хляб, като леко увеличавам ph до 6, а сега то е с ph 1

Ако направя това почистване с малко сода за хляб, разтворена в IPA, може ли да ми помогне? Или ако почистя достатъчно със спирт, ще получа ли рН 6? поне 5, погледнете тест лентата само като докоснете амфетамина

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Забравете за содата за хляб. Опишете ми, моля, с всички подробности, как сте извършили извличане на свободна база на амфетамин от реакционна смес. Как я подкиселихте? Трябва да разбера причината за вашия проблем.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Купете сулфата в този вид
Когато взех първия ред, видях звездите.
След това измерих рН
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Купували ли сте готов амфетаминов сулфат? Тук ли е бил? Вероятно има натриев хидрогенсулфат, който не е разтворим в IPA и може да го направи твърде кисел. Киселинно-основната екстракция е само един вариант за вас.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Има ли място, където да го обясня по домашен начин? Трудно ми е да получа тези химикали

Това наистина ще бъде първото в живота ми, виждам, че съм способен да го направя, но не и да получа продуктите
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
веднъж опитах този метод, но при добавянето на разтвора на NaOH се появи бяла утайка, така че не успях да го пребазирам
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Виждал съм подобни случаи. Каква е причината
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
отнася ли се за нещо подобно? фазите не са били разделени
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Мога ли да използвам толуол като разтворител вместо DCM или диетил етер? Невъзможно ми е да се сдобия с някой от тези 2 разтворителя.


Не се е образувало масло, филтрирахте ли водата, за да отстраните твърдото вещество, и след това се опитахте да извлечете амфетамина от водата?

Съжалявам, че питам толкова много, опитвам се да разбера всичко, което мога, чрез моите средства, но информацията е ограничена.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте, не съжалявайте.
Да, можете да използвате толуол.
Да, процедурите са правилни. Но изглежда, че в него няма амфетамин.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Любопитно... Аз съм завършвал продукта само по 2 начина... HCL/серен газ или L/L екстракция с вода. Смесване на екстракционните разтворители с DH2O смесване и пускане на киселината до достигане на подходящи нива на PH, след което изпаряване на водата. Това ще осигури ли толкова чист продукт, колкото добавянето на H2SO4/ацетон за кристализация?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Как да кристализираме метамфетамин
 
Top