• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Bir ekip oluşturalım

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
3
kardeşim, benim kaçakçılık ya da benzeri bir deneyimim yok. ama bu hayata girmeye istekli ve hevesliyim. bunu biriyle mi planlıyorsun yoksa yalnız mısın? ekibi nasıl kurmak istiyorsun ve nasıl iletişim kuracağız? tüm bunları burada yapabileceğini mi düşünüyorsun yoksa adamları bir araya getirmeyi mi düşünüyorsun?

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Brezilyalılardan oluşan bir ekip kurun. Bu işte ancak organize olduğunuzda ilerlersiniz, çünkü rolleri ne olursa olsun her üye çok önemlidir. Fikir, PCC, CV ve daha küçük sokak satıcıları örgütlerine satmak üzere üretim yapmak. Eskiden gruplarda bağlantılarım vardı, ancak yaşadığım B.O.'dan sonra bağlantımı kaybettim. Ancak onlara ulaşmak o kadar da zor değil. Maalesef görebildiğim kadarıyla BR'ler buraya çok sık gelmiyor. Ancak daha fazla kişiyi aramıza katmayı başarabilirsek, tüm planlamaları tartışmak için bir grup oluşturabiliriz.

Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Reaction score
0
salve guys< kg toptan satmak i̇çi̇n bağlantilarim var ve bunlari üretmek i̇çi̇n bi̇r yer bulabi̇li̇ri̇m, br'den bi̇zi̇mle bi̇rli̇kte olan bi̇ri̇ni̇n ki̇myager olup olmadiğini ve söz konusu bi̇leşi̇kleri̇ sentezleyebi̇li̇r mi̇?

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Üretim için açıyoruz. Kg cinsinden kokain satmak için bir bağlantınız var mı?

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Evet kardeşim, dışarıda birçok insan kötü mal üretiyor, hepsi demeyeceğim çünkü kaliteli mallar üzerinde çalışan en iyi adamları tanıyorum, ama Brezilya'nın %70'i kötü mallarla dolu!!!

BR'nin her yerindeki insanlara iyi şeyler getirmek için burada pazarda veya başka derin isimlerle çalışmaya başlamayı düşünüyorum!

View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Satacak iyi bir şeyiniz var mı?

Elbette yurt dışından gelen her şey iyi değildir.

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Peki dostlarım, ciddi misiniz yoksa sadece umut mu vaat ediyorsunuz?
Beni özel olarak arayın

guy_67

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Gerçekten iyi ürünleriniz varsa, bize bildirin, sizinle iletişime geçelim,İngiltere'de güvenilir bir tedarikçiye ihtiyacım var.

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Uygun fiyata iyi bir kok teması arıyorum.

Telgraf grubu nerede çocuklar?

junior

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Selam benim güzelim... boa pra nois.
São Paulo'nun doğu bölgesindeyim ve bu planlamayı sizinle yapmak istiyorum... şu anda bazı bağlantılarım var ama São Paulo'daki bazı kulüplerde perakende satış yapıyorum... bunu nasıl halledebiliriz?

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bunu organize edecek bir adama ihtiyacım var, planlarım var, eksik olan tek şey para.

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Bu bölgede iyi bir çeviri yok

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Alım ve satım ağının oluşturulması hala devam ediyor mu? Aktif üye BB

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben de varım Bir parçası olmak istiyorum Dağıtımda iyiyim

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Telegram'a dikkat edin.
Brezilya'da yetkililerin gözünde olmalı...

Birbirinizle GPG şifreli mesajlar aracılığıyla iletişim kurmanızı tavsiye ederim. Kleopatra adlı bir uygulama bu gizlilik anahtarı teknolojisine sahip.

Proton Mail genellikle güvenli e-posta olarak lanse edilir, ancak gerçekte öyle değildir. Bilgileri yetkililere kolayca ifşa eder.
Web kameranızın hacklenmemesi için Tor'un JavaScript'ini devre dışı bırakmayı unutmayın =)

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
herkese merhaba, nasilsiniz?
Brezilya'da mermi veya LSD satan herhangi bir gerçek kişi / grup olup olmadığını bilmek istiyorum
telegram'da dolandirilmaktan biktim, bi̇r kere yaptim ama tedari̇kçi̇ler hari̇tadan kayboldu
Teşekkür ederim.