Question BB forumunda üreticiler için sorular. Gönderilen paketler için en başarılı gizleme yönteminiz nedir?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bunu bir tür anket gibi düşünün. Alıcılara yapılan ilaç sevkiyatları arasında en başarılı yöntemin ne olduğuna dair bir araştırma yapıyorum. Hepimizin, sevkiyat sırasında ele geçirilmelerini önlemek için uyuşturucu içeren paketleri gizlemek için kendimize özgü tekniklerimiz var. Bu yüzden diğer üreticilere bu konuda sizin yönteminizin ne olduğunu sormak istedim.

Yazının temizliğini korumak için tekniğinizi tanımlamanız ve bunun hangi spesifik ilaç için geçerli olduğunu belirtmeniz iyi olurdu (biri çeşitli maddeleri farklı şekillerde gizleyebilir). Bu şekilde paketlenmiş herhangi bir paketin ele geçirilip geçirilmediğini de belirtmeniz iyi olurdu. Lütfen yönteminizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu ve getirdiği avantajların / güvenlik önlemlerinin neler olduğunu açıklayın. Ayrıca, kişisel görüşünüze dayanarak farklı yöntemleri ayrı ayrı karşılaştırmak için fazla mesai yapmış olmanız da harika olurdu. Belki de en önemlisi, belirli bir ilaca ilişkin etiketleri bizimle paylaşın (gümrüğün okuması için paketi dışarıdan nasıl etiketlediğinizi).

Bu yazı gerçekten deneyimi olan kişilere yöneliktir. Eğer bir paket gönderdiyseniz ve bunu bir gün olarak adlandırdıysanız, bu yaklaşımınızın verimliliğini kanıtlamak için hiçbir şey yapmaz. Ben süslü falan değilim. Bu konuya katılmak için "Üretici" etiketine sahip olmanıza gerek yok. Sadece biraz kişisel deneyim yk.

Bence küçük bir tartışmanın kimseye zararı olmaz.

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Popüler maddelerin nakliyesi tam bir kabustur. Köpekler kokusunu alırsa işiniz çok daha zorlaşır. Ot, kokain, xtc, meth, vb. Vakumlu mühürleme gerektirir ve o zaman bile garanti değildir. Bu maddelerle temelde yakalanıp yakalanmayacaklarına dair bir oyun oynuyorsunuz. Eğer gerçekten iyiyseniz paketlerinizin belki %5'ine el konulacaktır. Hiçbirinin ele geçirilmemesi neredeyse imkansızdır. İnsanlar bunun farkında değil, bu her şeyden çok paketin nasıl gönderildiği ile ilgili. Eğer herhangi bir kırmızı bayrak varsa, büyük olasılıkla aranacaktır. İade adresi yok, muğlak açıklama, çevrimiçi oluşturulan etiket, düşük talep edilen değer vb.
Şu anda gönderdiğim ürünler için bu oldukça kolay. Ülkeye bağlı olarak bazen hiç saklamam gerekmiyor çünkü yasal. Yasak olmayan ürünlere el koyamazlar. Yine de genellikle bir eşyanın içine saklıyorum. Birkaç gram barut sığdırmak için oyulabilecek küçük bir şey. Ayrıca eşyanın kolayca açılabilir olmasını da istemezsiniz. İçeriğine erişmek için eşyanın yok edilmesi gerekir. İyi paketlendiği sürece röntgende de şüpheli görünmez. Ben pamuk topları kullanarak çok sıkı paketliyorum, böylece hiç boşluk kalmıyor. Eşya aynı zamanda ne çok ağır ne de çok hafif olmalıdır, yani bir eşyaya ancak bu kadar çok şey koyabilirsiniz ya da ağırlığı arttırmak için pamuk veya başka bir şeyle gerçekten doldurmanız gerekir. HER ŞEYİ SİLİN!!! Şüpheli bulduklarında eşyayı kırıp açmak yerine dışını silip kalıntı olup olmadığını test edeceklerdir. Umarım bu yardımcı olur

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Yüz gramlık sevkiyata geldiğinizde oyun daha karmaşık hale geliyor.
Ama evet.
İlk kırmızı bayrak menşe ülkedir. Eğer uyuşturucu eyaletinde yaşıyorsanız, ABD gibi diğer kıtalara gönderimde sorun yaşarsınız.
Bazı küçük G'lerin Avrupa'dan ABD veya Avustralya'ya ekspres ile gönderim teklif ettiğini gördüm. Asla gerçekten işe yaramadı, yavaş ve istikrarlı en iyi seçenektir ve yalnızca bu ülkelere yalnızca normal posta seçeneği sunan birçok akıllı satıcı tanıyorum. Dava açmak ve soruşturma başlatmak için ele geçirilecek tek bir pakete ihtiyacınız var. Güvende kalın G's ve son.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Dışarıdan test. İlginç bir not...

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Üzgünüm hayır, sadece ürünün içinde bulunduğu maddeyi kastediyorum. Örneğin bir oyuncak ayının içine kokain saklamış olsaydım, muhtemelen oyuncak ayıyı imha etmek yerine paketin içinde veya oyuncak ayının üzerinde küçük miktarlar olup olmadığına bakarlardı. Eğer bu sonuç pozitif çıkarsa, sizi yakalarlar. Bunu daha açık ifade etmeliydim, kafa karışıklığının nereden kaynaklandığını anlıyorum. Hayır, dışından örnek almıyorlar lol

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Evet, anladım. Yorumunuzu gerçekten ilginç buldum. İroni söz konusu değil

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
113
Deals
54
Bir kişi olarak gerçekten yardım etmek istiyorum ama müşterilerimin güvenliği nedeniyle paketleri nasıl gönderdiğimi tarif edemiyorum - ayrıca sık sık paketleme / gönderme yöntemini değiştiriyorum.