Question BB forumunda üreticiler için sorular. Gönderilen paketler için en başarılı gizleme yönteminiz nedir?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bunu bir tür anket gibi düşünün. Alıcılara yapılan ilaç sevkiyatları arasında en başarılı yöntemin ne olduğuna dair bir araştırma yapıyorum. Hepimizin, sevkiyat sırasında ele geçirilmelerini önlemek için uyuşturucu içeren paketleri gizlemek için kendimize özgü tekniklerimiz var. Bu yüzden diğer üreticilere bu konuda sizin yönteminizin ne olduğunu sormak istedim.

Yazının temizliğini korumak için tekniğinizi tanımlamanız ve bunun hangi spesifik ilaç için geçerli olduğunu belirtmeniz iyi olurdu (biri çeşitli maddeleri farklı şekillerde gizleyebilir). Bu şekilde paketlenmiş herhangi bir paketin ele geçirilip geçirilmediğini de belirtmeniz iyi olurdu. Lütfen yönteminizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu ve getirdiği avantajların / güvenlik önlemlerinin neler olduğunu açıklayın. Ayrıca, kişisel görüşünüze dayanarak farklı yöntemleri ayrı ayrı karşılaştırmak için fazla mesai yapmış olmanız da harika olurdu. Belki de en önemlisi, belirli bir ilaca ilişkin etiketleri bizimle paylaşın (gümrüğün okuması için paketi dışarıdan nasıl etiketlediğinizi).

Bu yazı gerçekten deneyimi olan kişilere yöneliktir. Eğer bir paket gönderdiyseniz ve bunu bir gün olarak adlandırdıysanız, bu yaklaşımınızın verimliliğini kanıtlamak için hiçbir şey yapmaz. Ben süslü falan değilim. Bu konuya katılmak için "Üretici" etiketine sahip olmanıza gerek yok. Sadece biraz kişisel deneyim yk.

Bence küçük bir tartışmanın kimseye zararı olmaz.

mistun

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Şimdiye kadar posta yoluyla gönderdiğim her şey çift vakumlu torbalarda (torba içinde torba) gönderildi. Eldiven giyiyorum ve her bir torba izopropil alkol veya etanol banyosu kullanılarak temizleniyor ve kapatıldıktan sonra iyice ovuluyor. Bu şekilde herhangi bir kokunun dışarı çıkması engelleniyor ve vakumlu poşetler kendi başlarına oldukça ucuz.
Hiçbir paketim ele geçirilmedi, ancak hiç uluslararası gönderi yapmadım, bu yüzden tamamen alakalı olmayabilir. Mantar, ot ve meskalini bu şekilde başarıyla gönderdim.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Harika. Katkılarınız için teşekkürler. Karıştırmak için pakete çift sızdırmaz vakumlu poşet dışında başka bir şey koyuyor musunuz?

mistun

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Hayır, ama bu üzerinde daha fazla çalışmam gereken bir konu. Ayrıca, kokaini gizlemek için kömür üzerine adsorbe etmek veya bir tiyosiyanat ile karıştırmak gibi bazı yöntemler duydum

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Evet, kömür Escobar döneminde rakip kartel tarafından kullanılıyordu.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Yorum yaptığınız konuyu okuyun, eğer birisi kokaini gizlemek için bir yöntemin tiyosiyanat olduğunu söylerse, bunun nasıl yapıldığını sormanız normaldir, herkes tiyosiyanatın ne olduğunu bilmez.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Daha önce bu şekilde ifade etmemiştiniz. Neredeyse yanlış konuya yorum yapmışsınız gibi görünüyordu. Eğer şöyle bir şey söyleseydiniz "İnsanların tiyosiyanat kullandığını gördüm. Neden? Nasıl yardımcı oluyor?" gibi bir şey söyleseydiniz mantıklı olurdu ama ifadeniz nakliye ilişkisini hiç ima etmiyor

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Bir ev 3d yazıcısı kullanarak maddeleri paketleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Maddeleri gönderirken, belgelerde (konşimento) belirtilen doğru açıklamayı taklit etmek önemlidir.

Mümkünse, otomatik teslimatı kullanmak daha iyidir, çünkü paket havadaki kontrol tarayıcılarından geçer.

Sahte kişisel ve iletişim verilerini kullanarak yapmak gerekir.

Bazen elektronik eşyaların içine maddeler saklıyorum.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Aslında ben de bunu düşünüyordum. Birçok ülkede, devre kartları ve benzeri çeşitli kırık elektronikleri elde etmek için yağmalayabileceğiniz elektronik çöp kutuları vardır. X-RAY tarayıcılarının kontrol ettiği tüm yüzey boyunca yoğunluk bakımından büyük farklılıklar gösterirler. Bu, rastgele bir devre kartının yüzeyine bir şekilde eşit olarak bölerseniz, maddeleri gizlemenin nihai yolu gibi görünüyor. Güzelmiş.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Pahalı ve toplu miktarlarda gönderiliyorsa, hikayeye uygun olmalıdır. Nakliye maliyeti 2000 usd veya daha fazlaysa ucuz bir yem olamaz. Hikayeyle eşleşmesi gerekir. Eğer yem pahalı ve iyi yapılmış görünüyorsa, insanlar onu satın alır ve nakliye için bin dolar ya da daha fazla öder. Para kazanmak için yaratıcı olmalısınız

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Çin'den bir kodein numunesi aldım ve elime ulaştığında bir meyveli kekle karşılaştım. Bu beni şaşırttı ve sonunda sahte bir merkezi olduğunu fark edene kadar kekin içine batırılmış gibi bir şey olduğunu düşünmeye başladım. Sonra açılan tarafı bulabildim ve eminim ki içinde bir torba yağsızlık vardı. Çin ve ABD gümrüklerinden geçmeyi başarmıştı. Oldukça kurnazcaydı.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
İlginç, bu Alibaba üzerinden mi sipariş edildi?

View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Aslında buradan bir satıcıydı, numune forumunda birkaç farklı ilaç teklifiyle bir gönderi yaptı. İlk önce onunla iletişime geçtim ve istediğim kimyasalı aldım ve birkaç gün içinde kargoladı ve sanırım 2 haftadan biraz fazla bir sürede ABD'de bana ulaştı. Ona bir inceleme yazmak ve onunla gerçek bir iş yapmak için çok heyecanlıydım ama ortadan kayboldu. Onu ya da gönderilerini hiçbir yerde bulamıyorum ve mod'a bile sordum ve bu konuda hiçbir şey bilmediğini söyledi. Bu çok saçma.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
595
Kahretsin adamım o_O

Aynı şeyi İspanya'dan bir adamla yaşadım, bana inanılmaz bir fiyata 10 şişe kodein gönderdi ve ilk başarılı siparişten sonra bir daha asla görünmedi, bu acıtıyor :D :D

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Kahretsin, bu çok zor, böyle bir fişi kaybetmek her zaman acı verir

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Popüler maddelerin nakliyesi tam bir kabustur. Köpekler kokusunu alırsa işiniz çok daha zorlaşır. Ot, kokain, xtc, meth, vb. Vakumlu mühürleme gerektirir ve o zaman bile garanti değildir. Bu maddelerle temelde yakalanıp yakalanmayacaklarına dair bir oyun oynuyorsunuz. Eğer gerçekten iyiyseniz paketlerinizin belki %5'ine el konulacaktır. Hiçbirinin ele geçirilmemesi neredeyse imkansızdır. İnsanlar bunun farkında değil, bu her şeyden çok paketin nasıl gönderildiği ile ilgili. Eğer herhangi bir kırmızı bayrak varsa, büyük olasılıkla aranacaktır. İade adresi yok, muğlak açıklama, çevrimiçi oluşturulan etiket, düşük talep edilen değer vb.
Şu anda gönderdiğim ürünler için bu oldukça kolay. Ülkeye bağlı olarak bazen hiç saklamam gerekmiyor çünkü yasal. Yasak olmayan ürünlere el koyamazlar. Yine de genellikle bir eşyanın içine saklıyorum. Birkaç gram barut sığdırmak için oyulabilecek küçük bir şey. Ayrıca eşyanın kolayca açılabilir olmasını da istemezsiniz. İçeriğine erişmek için eşyanın yok edilmesi gerekir. İyi paketlendiği sürece röntgende de şüpheli görünmez. Ben pamuk topları kullanarak çok sıkı paketliyorum, böylece hiç boşluk kalmıyor. Eşya aynı zamanda ne çok ağır ne de çok hafif olmalıdır, yani bir eşyaya ancak bu kadar çok şey koyabilirsiniz ya da ağırlığı arttırmak için pamuk veya başka bir şeyle gerçekten doldurmanız gerekir. HER ŞEYİ SİLİN!!! Şüpheli bulduklarında eşyayı kırıp açmak yerine dışını silip kalıntı olup olmadığını test edeceklerdir. Umarım bu yardımcı olur

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Dışarıdan test. İlginç bir not...

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Üzgünüm hayır, sadece ürünün içinde bulunduğu maddeyi kastediyorum. Örneğin bir oyuncak ayının içine kokain saklamış olsaydım, muhtemelen oyuncak ayıyı imha etmek yerine paketin içinde veya oyuncak ayının üzerinde küçük miktarlar olup olmadığına bakarlardı. Eğer bu sonuç pozitif çıkarsa, sizi yakalarlar. Bunu daha açık ifade etmeliydim, kafa karışıklığının nereden kaynaklandığını anlıyorum. Hayır, dışından örnek almıyorlar lol

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Evet, anladım. Yorumunuzu gerçekten ilginç buldum. İroni söz konusu değil

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Yüz gramlık sevkiyata geldiğinizde oyun daha karmaşık hale geliyor.
Ama evet.
İlk kırmızı bayrak menşe ülkedir. Eğer uyuşturucu eyaletinde yaşıyorsanız, ABD gibi diğer kıtalara gönderimde sorun yaşarsınız.
Bazı küçük G'lerin Avrupa'dan ABD veya Avustralya'ya ekspres ile gönderim teklif ettiğini gördüm. Asla gerçekten işe yaramadı, yavaş ve istikrarlı en iyi seçenektir ve yalnızca bu ülkelere yalnızca normal posta seçeneği sunan birçok akıllı satıcı tanıyorum. Dava açmak ve soruşturma başlatmak için ele geçirilecek tek bir pakete ihtiyacınız var. Güvende kalın G's ve son.

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Eğer büyük miktarlarda gönderi yapıyorsanız, bu tamamen bir sayı oyunudur. Sahte adresler bir zorunluluktur. Alıcı, sahte bir isimle bir posta kutusu kullanmalıdır. Ekspres ile gönderin. Buradaki amaç basitçe sistemi yenmektir. Takip numarasını takip edin. Takip numarasını kontrol ederken VPN kullanın!!! Eğer paket biraz gecikirse unutun gitsin. Gitmiştir. Gecikme yoksa ve zamanında teslim edilirse, şansınız yüksektir. Bu sonsuza kadar oynayabileceğiniz bir oyun değil. Paranızı alın ve size karşı gerçekten güçlü bir dava açılmadan önce ayrılın. RAHATA KAPILMAYIN! Asla bir kez sorunsuz çalıştığı için tekrar çalışacağını düşünmeyin.