Question Meksika'da meth üretim yöntemi hakkında soru!

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Arkadaşlar, bu belgeseli izledim: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Ama bir sorum var
Bu videoda, Meksika'da kristal meth yapmak için Çin'den gönderilen (CAS 288573-56-8) gibi bazı kimyasallardan bahsedildi.
Peki, bu kimyasal nedir ve hala Çin'den alınıp yerel olarak meth yapılabiliyor mu? Bu kimyasal yasaklandı mı? Bu tozu kristal meth'e nasıl dönüştürebilirim?

Yardımınız için teşekkürler.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
CAS 288573-56-8 fentanil için bir öncüdür, bu videoda bir hata var. Sanırım glisidatları ya da APAAN'ı kastetmişler, bunlardan BMK elde etmek kolay, bu da daha sonra metamfetamine indirgeniyor.
Umarım yeni yıldan önce çeşitli yollarla meth sentezi konusunda ayrıntılı ve anlaşılır videolar yayınlarız.

coke199

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16

Cevabınız için teşekkür ederim.
"Meth için fentanil" kullanımı hakkında bazı makaleler okudum, meth'i sadece fentanil ile kestiklerini öğrendim çünkü ucuz, bulunması kolay ve çok güçlü.
Buna "fentanil bağlanmış metamfetamin" diyorlar.

Yani bence bu sadece bir kesici madde, üretim için bir hammadde değil.

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Metamfetamini fentanil ile kesmek son derece tehlikelidir. Higgs "glisidatlar" tam olarak nedir, bir grup molekül adı mıdır? Evet ise, BMK elde etmek için tam olarak hangisi en iyisidir? teşekkür ederim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Merhaba. "Glisidatlar" molekül yapısında 2-metil-3-oksiran grubu içeren esterlerdir.