Question LÜTFEN YARDIM EDİN!!! kamu od yasal sorunlar :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
Sanırım biri polisi aradı çünkü birinin telefonda uyuşturucudan bahsettiğini duydum ve kısa bir süre sonra 3 polis arabası gördüm, bu yüzden olabildiğince hızlı ayrıldım (tam bir keş gibi görünmeden), ama çıldırdım ve çantayı yerinde bıraktım ve parmak izleri ve muhtemelen kalıntı var. çok korkuyorum. ne yapmalıyım?

Eve geldiğimde işitsel halüsinasyonlar gördüğüm için paranoyaklaşmış olabilirim ama sanırım muhtemelen mahvoldum.
Bölgemde bilinen bir kullanıcıyım (buz değil ama diğer şeyler)

Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bir keresinde bir esrar suçlamasından kurtuldum (aslında iki kez) çünkü cüzdanımda dolarların gittiği bir çanta vardı. Ve başlangıçta bunu görmediler. Polis ofisine gittiğimizde ve onu bulduklarında, arabanın bagajındaydı ama hesaba katılmamıştı, bu yüzden bulundurma zinciri yoktu. Diğer sefer mahkemede onlara bağımsız olarak test ettirmek istediğimi söyledim ve bunu yapamadılar. Durumun böyle olacağından şüphelenmiştim çünkü memur ne kadar iyi olduğu hakkında yorum yaptı (bu, yüksek dereceli marihuananın bol olduğu 1998'den önceydi) ve polis memuru olmadan önce ot içtiğini bildiğim şerifin oğluydu.

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
YOLSUZLUĞU seviyorum!!!
Yolsuzluktan daha iyi bir şey yoktur!)
Düşüncelerinizi değiştirin, yüksek çevrelerdeki yozlaşmış yetkilileri arayın, bir *Maecenas* olun
Ve kendi kurallarınızı koyun!)

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Bunun için uykularımın kaçacağını sanmıyorum. Bence kapının çalınmasının tek nedeni şartlı tahliyede olmanız ve bunun da çiş testi için olması. Kanıt olarak aleyhinizde çok az şey var.