DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bir meth örneği denemeyi çok isterim! :)

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Gelecekte her zaman A-pvp?

theitaliandude

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
merhaba, numune alma şansım var mı? gerçek malzemeye sahip olmak için sabırsızlanıyorum!

Slartibartfast

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. D-Meth'inizin kalitesini merak ediyorum.

Eğer hala ABD'ye numune gönderiyorsanız... Bir miktar almayı düşünürsem çok minnettar olurum. Yaklaşık 6 yıldır gerçek anlamda iyi bir ürün kullanmadım...

Denemediğim için de değil. Şu anda ABD'deki metamfetaminlerin hepsi çöp gibi görünüyor.

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
3
Herkese merhaba,
Yaklaşık on gün önce, düzgün bir paketle bir mektup aldım... her şey çok tutarlı... madde (2 g, ince beyaz kristaller...) mükemmel bir şekilde gizlenmiş, dikkatlice paketlenmiş... iş düzgün...
Şu an için ve özetlemek gerekirse, nakliye ve paketleme A+ kalitesinde.
Yakında size bu numunenin bir testini göndereceğim.