Question Burada yeniyim, ketamine ihtiyacı olan insanlara ihtiyacım var, ama lütfen burada piyasa emanetini nasıl kullanabilirim

Clark012

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Herkese iyi günler.....

Burada yeniyim ve burada daha güvenli olduğunu söyleyen bir arkadaş tarafından tanıştırıldım.... Biraz ketaminim var ama mesele şu ki, herhangi bir ülkede benimle yüz yüze bile çalışmaya istekli olabilecek insanlar arıyorum. Ve ayrıca lütfen bbgate'in emanet yöntemini nasıl kullanabilirim yardıma ihtiyacım var lütfen.

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Saflık derecesi nedir Clark

Clark012

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
95.9 Efendim, bana bir metin verin, böylece konuşabiliriz.

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tamam dostum. Ama paketi nasıl gönderiyorsun dostum.

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Escrow'un nasıl çalıştığı hakkında bir fikrin var mı?
Diğerleri gibi garip görünüyor, bana garip geliyor.?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666
Sizin için net olmayan ne?

View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Mümkünse burada Escrow üzerinde çalışabilir miyiz dostum

Clark012

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Evet, tabii ki burada emanet üzerinde çalışmak çok mümkün Okey. sadece DM bana konuşalım ve tam olarak nerede.

View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tamamdır.
Bana iletişim bilgilerinizi gönderin, böylece her şeyi orada ayarlayabiliriz ve ardından uygun düzenleme için emanete gelebiliriz.
Emanet yönteminin burada nasıl kullanılacağı hakkında bir fikrin var mı? Daha önce burada kullandınız mı?

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Clark o kadar saçmalıyor ki, sizi paranızla dolandırmaya çalışıyor... ürününün yüzde 95,9 saf olduğunu rahatlıkla söylüyor. ve Bu rakamları nereden aldınız? Orada bir GC/MS mi var? Bu kadar kesin sonuçlar elde ettiyseniz, size verebileceğim bir çıktınız olmalı.

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Cajun Gopnik

uyarı için teşekkürler ❌🚯 ama doğruyu söylemek gerekirse ..CLARK012 ile çalışmaya çok ikna oldum... ilk başta dediğin gibi bir aldatmacaya yol açtığını düşündüm, ama bok bir aldatmaca değildi kardeşim, birkaç gram sipariş ettim ve hepsi geldi. Bu yüzden şu anda Escrow forumunda tam sipariş için gidiyorum, sadece buradaki emaneti kullanmayı zor buluyorum ama gün batmadan önce oturup çözeceğim. Size küçük bir tavsiye, kalbinizdeki dolandırıcılık korkusundan kurtulun ve kendi sütyeninizi denemek için kendinizi açın. Tavsiyen için teşekkürler sütyen

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba, lütfen kibar olun ve diğer forum üyelerini rencide etmeyin. Kötü söz söylemeden fikrinizi belirtin.

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Az önce söylediklerinizde BOKTAN BİR ŞEY OLDUĞUNUZU KANITLAYAN pek çok gösterge var. Bu hesaplar arasındaki konuşmayı okuyan herkes, gönderilerin AYNI KİŞİYE ait olduğunu görebilir.

İlk gösterge, İngilizce dilindeki akıcılık eksikliğinizdir.

İkincisi, tasvir etmeye çalıştığınız faaliyetlere katılan iki kullanıcı arasındaki bu tür yazışmalar, bariz nedenlerden dolayı uzun zaman önce özel sohbete taşınırdı. herkesin görmesi için değil

Şansını dene ve bir yabancıya güven mantığınıza göre, o zaman neden şansını denemesi ve size para göndermesi gereken kişi alıcı oluyor. Elbette sahip olduğunuzu iddia ettiğiniz ürüne sahip olsaydınız, kendisi için konuşurdu ve "bir yabancıya güvenmek" ve güven oluşturmak ve ürününüzü tanıtmak için ödeme istemeden önce küçük bir miktar göndermekle ilgili hiçbir sorununuz olmamalıdır ...

BU NEDENLE YÖNETICILERE HESABINIZI VE DIĞER SAHTE PROFILLERINIZI ENGELLEMELERI ÇAĞRISINDA BULUNUYORUM... TABII BU SIZIN SITENIZ DEĞILSE... KIM BILIR