Question Saf amfetamin nasıl kesilir?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Saf sülfat satmayı denedim. Ancak ortalama saflığın %13 olduğunu ve insanların 500 mg'ı aşıp yoğun bakıma girdiğini fark ettim. Hatta ilacı suçluyorlardı.

Kafein, örneğin yüzde 40'a düşürmek için iyi olur mu? Ya da nötr bir kesici madde daha iyi iş görür mü?

Bu, BB'nin misyonunu aktif olarak zorlamaktadır. Amaç daha saf uyuşturuculara sahip olmak. Eğer bu eroin olsaydı insanlar sinek gibi düşerdi. Kesilmeli ama yine de sokaklardaki en iyisi olmalı.

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Lütfen amfetamin benzokain veya lidokain ile karıştırılabilir mi? Ve tüketiciye herhangi bir zarar verebilir mi?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
her şey amfetamin ile karıştırılabilir, ancak evet benzokain ve lidokain kalp için tehlikelidir ve bpm'yi arttırır, bu yüzden iyi bir fikir değil ... amfetamin etkilerine müdahale etmeyen NAC veya smtg ile karıştırın, taurin ile karıştırmayın, gaba ile karıştırmayın, aspirin vb. ile karıştırmayın ve cafeine, guarana veya diğer uyarıcılarla karıştırmayın, NAC benim için en iyisidir çünkü NAC'ın sağlık üzerinde, özellikle beyin üzerinde birçok iyi etkisi vardır ve görünüşe göre, uyuşturucu kullanıcılarının özlemle mücadele etmesine yardımcı olur, bu yüzden... en iyi seçim imo

ama sanırım magnezyum veya amino asit ile karıştırabilirsiniz

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Dürüst olmak gerekirse, eğer amfetamininizi karıştıracaksanız bu forumdan men edilmelisiniz.

Kesici maddelerin reklamını yapmıyoruz!

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Karıştırırsınız çünkü amfetamin kullanıcısı bunun SAF amfetamin olduğunu düşünmez ve birçok aşırı dozla sonuçlanır, ünlü ve ciddi bir satıcı olduğunuzda SAF amfetamin satabilirsiniz.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Saf amfetamin sattığınızda ne gibi faydalar elde edersiniz? Amfetamini NAC veya smtg gibi iyi bir ürünle kestiğinizde, kullanıcı için ve sizin için faydalıdır, tüm marketler kalitesiz amfetamin sattığında, "hey saf amfetamin satıyorum% 98 bana güvenin çocuklar!" diyemezsiniz çünkü herkes bunu söylüyor ...

hız kullanıcıları bazı etkilere sahip olmak için 200 mg hız alırlar, bu nedenle,% 98 saf hız satarsanız, bir kerede 200 mg SAF hız alacak insanların sayısını hayal edin... bir daha asla hızınızı almazlar kardeşim, çünkü iyi etkilerden daha fazla yan etkiye sahip olacaklar

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Kesmeyin. Sadece müşterilerinize güçlü olduğunu söyleyin.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Kullanıcıların size güveneceğini mi düşünüyorsunuz? PURE speed satmak için mağazalarda tanınmanız ve ciddi bir satıcı olmanız gerekir...

Nacho

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Dostum, hiç durup düşündün mü, belki de yan etkilere ve aşırı dozlara neden olan şey şu anda hızınıza koyduğunuz kafeindir? Özellikle de speed ile karıştırıldığında?
Biri saf hız aldığında kafeinli içecekler ve Red Bull tüketmemelidir ve bu enerji içecekleri aşırı doz için aynı derecede kraldır. Bir Red Bull iyi bir hızı bazı insanların aleyhine çevirir ve iyi bir zamanı korkutucu ve tehlikeli bir zamana dönüştürür. Kafeinin vücudu nasıl etkilediğini inceleyin, bu amfetaminlerden tamamen farklı bir mekanizmadır. Kafein her şeyden önce kalbi ÇOK hızlandırır! Amfetamin ise merkezi sinir sistemi üzerinden vücuttaki tüm farklı sistemlere yayılır.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
ağartıcıda sjit ve kahverengi olarak ücretsiz ver lanet dostum ne lanet bir soru ve ben senin crackmix thnx kaldırmak için tüm o lanet kimyasallar israf 1 gram cafeine almak iyi hissettiriyorsa tekrar sormak daha

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
pls kesi̇ci̇leri̇ yasaklayin benci̇l i̇nsanlar daha fazla satiyor ve ölürlerse veya çok fazla alirlarsa si̇zi̇n sorumluluğunuz deği̇l karişik sjit satmak amfetami̇n sattiğinizi söylerseni̇z satarsiniz ve bi̇r karişim deği̇l beni̇ alir misiniz veya belki̇ buluşabi̇li̇ri̇z, böylece bi̇r örnek si̇pari̇ş ederi̇m eğer çok güçlü i̇se kesmeni̇ze yardim edeceği̇m