Question Kokaini ABD'ye nakletmek için nasıl sıvıya dönüştürebilirim?

beyonder

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Herkese merhaba,

En iyi arkadaşım Kolombiya'da yaşıyor ve en büyük ihracatları olan kokaini posta yoluyla ihraç etmeye çalışıyoruz. Başkalarını dahil etmek istemiyoruz, bu yüzden sorumluluğu ortadan kaldırmak için postayı kullanacağız. Eğer birisi ya da birileri taşıma için nasıl sıvıya dönüştürüleceği ve nasıl yeniden oluşturulacağı hakkında bir eğitim verebilirse çok memnun olurum ve minnettarlığımı da gösterebilirim. Bunu yapacağım, hiçbir şey bizi denemekten alıkoyamaz, bu yüzden lütfen olabildiğince güvenli olmamıza yardımcı olun. Teşekkürler

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Kokain ... tahmin edin ne içinde tamamen çözünür? Suda. Sorun çözüldü.

beyonder

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Evet, suda çözünür olduğunu biliyorum ama daha iyi bir alternatif var mı ve yine de onu tekrar toza dönüştürmek için bir işleme ihtiyacım var.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Her durumda katı hale çevirmek zorundasınız.

beyonder

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Neye ihtiyacım olduğunu iyi açıkladığımı sanmıyorum:

1. Kokaini sıvı halde saklamak için bir çözücü içinde çözün
2. Kolombiya'dan nakliye
3. Tekrar toz haline getirin

Bunu nasıl yapacağınızı biliyorsanız yorum yapın

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bay @MadHatter size zaten cevap verdi. Sadece suda çözün. Sonra suyu buharlaştırın ve kokain tozunu geri alın.

beyonder

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tamam, nasıl buharlaştırılır. Bir tencereye döküp ocağa mı koyalım?

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Suyu bir buchner şişesinde veya bir Nutsche filtresinde vakum filtrasyonu ile kokainden çıkarma şansınız var mı?

beyonder

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu yüzden bunu nasıl yapmam gerektiğini anlamak için buradayım. Bu önerilere göz atacağım teşekkürler

finch3523

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
neden vakumlu kurutma yapamiyorsunuz da isili kurutmaya i̇hti̇yaç duyuyorsunuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bu konu için döner buharlaştırıcı da kullanabilirsiniz. Vakum ve hafif ısıtma işlemi daha hızlı yapmanıza yardımcı olur.

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
hey guyz Medellin'de 2 ay kaldım ve orada da iyi dostlarım var ama sıvı aptalca!!! Sıvı formdaki her postayı iki kez kontrol ediyorlar...
İhtiyacım olan şey onu suda çözmek ve suyu kıyafetlere koymak ama soru şu ki onu nasıl geri alabilirim? Baz veya klorhidratı çözebilirim... herhangi

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Burada tartıştığınız tüm bu yöntemler yıllar önce denendi ve artık gümrükler bunların farkında, bu nedenle Kolombiya'dan sıvı gönderirken ve gümrükleri su ithal ettiğinizi düşünmeleri için kandırırken iyi şanslar.

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Beni yazın ben bir profesyonelim. Parlaklık ve yapıyı nasıl geri getireceğimi de biliyorum.

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Mümkün olduğunca bakir lifler kullanmalısınız, mazterial aşınmışsa veya hatta mağazada taze kokmaya devam etmek için bir şeylerle işlenmişse çok fazla ürün kaybedersiniz. daha düşük sıcaklıklarda kristalleşecek, bu da şüpheli bir şey olduğunu açıkça ortaya koyacaktır. Kalkış ve varış noktalarınızın 20 C'nin üzerinde sıcak olabileceğini, ancak kargo ambarında sıcaklıkların uçağa bağlı olarak 5 C'ye kadar düşebileceğini unutmayın.

Bu amaçla bir kitapta kağıdın iyi çalıştığını okudum, emprenye malzemesinin konsantre solüsyonu ile ıslatılır, kurumaya bırakılır, koşullara bağlı olarak birkaç kez tekrarlanır, ÇOK hafifçe ütülenir, kuruduktan sonra nane gibi görünür. tüm kağıt daha sonra ılık suya konur, bir bulamaç oluşana kadar karıştırılır, bulamaç süzülür ve isteğe bağlı olarak yeniden ıslatılır ve tekrar iyileştirilir.Bunun kokain için geçerli olduğundan emin değilim, ancak bu adımdaki fenilaminlerle biraz suyu buharlaştırabilir, bazikleştirebilir, çözücü ekstraksiyonu, kurutma, çökeltme yapabilirsiniz. Okuduğum bu kitapta adam yaklaşık 5g EU domestic ile uçtu, hatta kontrol edilmek için kenara çekildi ve sorun yoktu, ama belki de sadece şanslıydı.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Yaklaşık 200 litre büyüklüğünde bir balık tankı satın alın.

4 kg saf kokaini çözün.

Ülke sınırlarından geçirin, yasal görünmesi için akvaryuma japon balığı koymayı unutmayın!

Gümrük, balıkların neden çevirmeli olduğunu merak ederse, onlara soğuk savaştan kalma TSSB nedeniyle Xanax reçetesi olduğunu söyleyin.

Sorusu olan var mı?

Balık tankı teorimi çürütmeye çalışan herkese meydan okuyorum!

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Balık yöntemini sevdim!
ama bunun dışında, kok kömürünü suda çözmenin amacını anlayamıyorum. Köpekleri kandıracak gibi değil. Vakumla paketlemek daha iyi.

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Evet, yeni girişiminizde bol şans (cidden), ancak suda çözünmüş ve posta yoluyla gönderilen kokain muhtemelen federal bir cezayla sonuçlanacaktır. Acele etmeyin ve iş modelinizi yeniden düşünün. Daha iyi bir şey bulabileceğinizden neredeyse eminim.