Question Latin Amerika'dan Avrupa'ya koka bazlı macun veya kokain hidroklorür ithal etmek ne kadar zor?

antrax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
54
Gümrük kontrollerinden kaçınmak ve Avrupa'ya ihracat yapmak isteyen ciddi ve meşru bir muhatap bulmak (dolandırılmadan) ne kadar zor?
Hepinize teşekkür ederim!!!

Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Koka çayı mate de coca veya hoja'ya ne dersiniz? Bunu farklı bir "çay" türü olarak yeniden paketlenmiş olarak göndermek ne kadar zor?

Birisi bana dolandırıcı olmayan bir site gösterebilir ya da burada bana yardımcı olabilirse bununla ilgilenirim.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Nakliye yöntemleri çok fazla ve ülkemde neredeyse herkes bunları biliyor. Öğrenmeniz gereken şey, koka yaprağının hem benim ülkemde hem de sizin ülkenizde ihracatının yasal mı yoksa yasadışı mı olduğudur. Birçok kişinin istediği ürünü üretmek içinse, kullanılacak koka yaprağı miktarı nedeniyle nakliyesi imkansız olacaktır ve bitki kökenli olduğu için çok fazla gereksinimi karşılamanız ve kullanım ve vergileri beyan edecek bir şirkete sahip olmanız gerekir, ancak anladığım kadarıyla ihracatı yasa dışı

View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Tüm bu bilgiler için teşekkür ederim @auc. Benim için küçük bir kişisel miktar yapmak istiyorum. 1 kg yaprak yeterli olacaktır. Satış işinde değilim, sadece kimyası beni çok ilgilendiriyor. Benim ülkemde "kokanize edilmediği" sürece koka ile ilgili her şey yasadışıdır.

Bu yüzden öğütülmüş yaprağın kokainin kendisinden çok daha az inceleneceğini düşündüğümü sordum. Buna "yeşil çay" demek ve gümrükte şansımı denemek kolay olurdu. Diğer uyuşturucu paketlerinin siparişinde olduğu gibi, her zaman doğal bir risk olacaktır, ancak bunu en aza indirmek için ne yaptığımız her zaman anahtardır.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Hayatta her şey mümkündür, denemelisiniz. Sadece ikamet bilgilerinizi vermemenizi tavsiye ederim. 1k yaprak koka üretmek için hiçbir şey değildir, eğer amaç yaklaşık 1kl koka elde etmekse, her bir arroa 25kl olan 36 arroadan fazla yaprağa ihtiyacınız var Umarım beni anlamışsınızdır

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Evet, oranlar doğruysa bu 1 ila 1,5 kg yaprağın yaklaşık 10 g +- ürettiğini biliyorum.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Sanırım geldi, gümrükler tüm paketlere bakmıyor ve menşe ülkede daha az

Bana 7 gram gönderecek birini arıyorum.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Onlar tarayıcılardır, saniyeler içinde organik bir ürünün renkli sırtlardan geçtiğini bilirler ve gözden geçirirler, tespit etmek çok kolaydır. Size 7g gönderebilecek cesur kişinin kim olduğunu görmelisiniz, bu kadar ateş için karlı değil

View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
harfler hariç tüm paketler taranmamıştır, bu imkansızdır

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Paket paket inceleyecek yeterli sayıda çalışanları yok, gümrükte her gün geçen sipariş miktarını hayal edin. Bazı paketlere el konuluyor ama büyük çoğunluğu geçiyor. Sanırım.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Eğer bu kadar kolay olduğunu düşünüyorsanız, denemelisiniz 😉 Kendi adıma, birçok şeyi yapmaktan yorulduk ve ülkemizde bu konuların nasıl işlediğini biliyoruz, bu yüzden bu kadar kolay olduğunu düşünen herkesi yalanlayabilirim. Sizi bunu yapmaya davet ediyorum çünkü ben yapmıyorum. Ben yapardım ve her şey daha kolay ve daha uygun fiyatlı olurdu

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Eğer bu kadar kolay olduğunu düşünüyorsanız, denemelisiniz 😉 Kendi adıma, birçok şeyi yapmaktan yorulduk ve ülkemizde bu konuların nasıl işlediğini biliyoruz, bu yüzden bu kadar kolay olduğunu düşünen herkesi yalanlayabilirim. Sizi bunu yapmaya davet ediyorum çünkü ben yapmıyorum. Ben yapardım ve her şey daha kolay ve daha uygun fiyatlı olurdu

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
tamamen yanlış

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Nakliye ve malzeme için ödeme yapıyorum ve Avrupa'da teslim alabileceğim bir adres veriyorum ancak yapamıyorum

eğer ulaşırsa iyi, ulaşmazsa hiçbir şey hahaha ağzımı kapalı tutuyorum ama TÜM mektup ve paketlerin kayıtlı olduğundan şüpheliyim

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Nakliye ve malzeme için ödeme yapıyorum ve Avrupa'da teslim alabileceğim bir adres veriyorum ancak yapamıyorum

eğer ulaşırsa iyi, ulaşmazsa hiçbir şey hahaha ağzımı kapalı tutuyorum ama TÜM mektup ve paketlerin kayıtlı olduğundan şüpheliyim

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Toplu gemi zarfları, ABD'ye mümkün mü?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
İzlenen adımlar şunlardır: gümrüğe gelir, bir tarayıcıdan geçer, eğer tozlu bir şey olduğunu gösterirse ve ekranlardaki tarayıcılarda bir ton verirse, etiketleri kırmadan bu kadar basit kontrol edilir çantalar bunlar arasında birkaç modalite koydular daha dakik olan bu makine ve uyuşturucu karşıtı köpekler sürekli kokuları kontrol ediyor, işte başka bir inceleme seviyesi, bu yüzden neredeyse her şeyin düştüğünü biliyoruz

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
İz tarayıcılar, ilk aşama ve son aşama, köpeklere gerek yok.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Ülkelerinde bu konuyu ele almayan köpeklere aniden ihtiyaç duyulmaktadır. ülkemizde olduğu gibi her türlü kontrol vardır

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Avrupa'ya uluslararası sevkiyat için Columbia'da [Reship Repacking] Şirketleri] var mı?

View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Paketi kuryeye teslim etme imkanınız var mı?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Birçok şey yapma olasılığım var ama tekrar ediyorum bizim için karlı değil

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Herkes bu makinelerin yeni bir şey olmadığını biliyor. Farklı cas ürünlerine dönüştürmek ve Çin'e ve Çin'den Avrupa'ya göndermek mümkün mü?

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Fantezi form,,,,Baz forma dönüştürün ve aseton epoksit yapıştırıcı ile karıştırın, bilgisayarlar için iki mavi ışık ekran koruyucusu, temperli cam satın alınve şeffaf hale getirmek için birbirine yapıştırın. 4 köşede gerçek epoksi yapıştırıcı uygulayın, baz formla karıştırılmamış, egzotik ucuz değil.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Avrupa'da Kokain Laboratuvarlarının Yükselişi Kaçak Kokain Tuğlasının 'Ölümüne' İşaret Ediyor

Vice'ın yeni makalesinde kokainin plastik içinde neredeyse tespit edilemediği ve kokaini Avrupa'da teslim alan kişinin yakalanması halinde ürünün kokain emdirilmiş olduğunu bildiğinin kanıtlanmasının zor olduğu belirtiliyor.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Kauçuklarda bu kamufle edilmiştir ancak bu yöntem zaten eskidir ve bu sonbaharda neredeyse her türlü nakliye formu düşmüştür çünkü burada bu konu için çok iyi eğitilmişlerdir. Ve eğer kolay olduğunu düşünüyorsanız, bu nakliye meselesini çok kolay olarak görenler bunu denemeli. İyi şanslar.

Solution