Bizi nasıl duydunuz? Bu bizim için önemli.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Kesinlikle inanılmaz YT videolarınızdan duydum. Bu oldukça ironikti, çünkü NaBH4 indirgeme yöntemini kullanarak 4-FA sentezlemeye çalışıyordum ve bunda zorlanıyordum.
Sonra birkaç gün içinde videoyu yayınladınız. Her şeye gücü yeten narkotik tanrılarından bir işaret gibiydi! lol.

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ya DuckDuckGo ya da beni reddit'e yönlendirdi ve tam olarak ne aradığımı hatırlayamıyorum, ancak benzersiz bir site olduğu kanıtlandı.

Jessiescents

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Karanlık web bağlantılarını aradım ve sitenizi buldum. Katıldığım için mutluyum

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sörf tahtamın üzerindeydim ve bir Titanic yaptıktan sonra yüzeyin altına indim. Hatırladığım tek şey bu çünkü o anda kafam çok iyiydi. Yalnız olduğum için kimse bana söylemedi, muhtemelen bir yerlerde okumuşumdur.

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
r/darknet'te dolaşıyordum... sanırım beni bir şeye yönlendiren bazı bağlantılara tıkladım ve sonra buraya geldim? Biraz kafam güzel ve birkaç yıldır ilk kez darknet'in derinliklerine dalıyorum. Eskiden RC'leri internetten satarak çok para kazanırdım. Bu forum ilgimi çekti.

ccali

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
İnternette bağlantıdan bağlantıya gezerken tesadüfen buldum. Burada saatlerimi çalışarak geçirdim

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Reddit, kaotik bir duvar uzunluğundaki uyarıcı gönderiyi gözden geçirirken, "breaking bad forumunu kontrol edin" yazısını gördüm

Ve bu siteyi bulduktan sonra BB'yi de izlemeye başladım.