Question florlu amfetaminler

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Hangi amfetaminler insuflate edilebilir? Psyconautwiki'de şişirilmiş tüketimi gösteren ve göstermeyen bazıları var mı? Bana yanlışlıkla verdikleri 3-fma var ve şişirirken çok acı veriyor ve wiki'de şişirilmiş tüketimi yok. Siparişte bir hata yapmışlar. Pelet aldım. Öneriniz var mı? Yaklaşık 6 yıldır amfetamin kullanmadım ve o kadar acıtıp acıtmadığını hatırlamıyorum.

Belki de bunca zamandır aldığım kokain yüzünden burnum kırılmıştır.

RC temasını seven var mı? Yakın zamanda keşfettim ve dikkatimi çekti. ama haplar, 3fma satın almak için ucuz olan gerçek amfetamin alıyorum

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Bir kitapta, birisinin iki kez saflaştırılmış gerçekten temiz 4-floro'ya sahip olduğunu ve sülfattan rahatsızlık duymadığını okudum... Ancak karşılık gelen aldehit ve propen... sıcak çözeltideyse benzil klorüre yakın.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
ve bunu nasıl saflaştırabilirim? Eğer çok karmaşıksa, kristalize edebilir miyim?

View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Asit baz a / b saflaştırması yapabilirsiniz, bu bölümdeki konuya göz atın Solvent ekstraksiyonu yerine maksimum saflık için buhar distilasyonu yapabilirsiniz.
Tuzu kuru aseton ile yıkayabilirsiniz.
Sıcak alkolden yeniden kristalleştirebilirsiniz.

Pratik olarak yapabilecekleriniz bunlar.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Bana yazının linkini verebilir misiniz? Buhar distilasyonu için bu nasıl?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Buhar distilasyonu sadece serbest bazın saflaştırılmasında kullanılan bir prosedürdür ve küçük miktarlar için oldukça zahmetlidir (tuzun sulu çözeltisini {onlarca gram} pH yükselene kadar sudkostik ekleyerek serbest hale getirmeli, ardından bir damıtma köprüsü kondansatörü kullanarak topladığınız ısıtılmış çözeltiden bir buhar akışı geçirmelisiniz, bir fındık kabuğu içinde)

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Kristalize etmek benim için kolay olurdu. Alkole ihtiyacım var ve hepsi bu, değil mi?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Pahalı laboratuvar ekipmanları olmadan gerçekleştirilen FB'nin buhar distilasyonundan bahsediyorsak, yani temel bir distilasyon kiti + ocak gözü + vakum kompresörü ile, 500 ml FB'yi damıtmak genellikle ne kadar zaman alır ve yüzde olarak beklenen verim nedir? Muhtemelen yüzey sıcaklığı 110-130 arasında kontrol edilmelidir, değil mi?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Tam olarak söyleyemem ama temel ihtiyacınız olan tek şey, vakum gerekmiyor. 500 ml baz (çözücüler hariç) hiç damıtmadım.
Kayıplar pratikte 0'dır çünkü aslında ürünü değil, safsızlıklarınızı ve çözücünüzü uzaklaştırıyorsunuz Bu konuda hem N2 akısı altında hem de atmosferik olarak denedim ve pek bir fark yaratmadı.
RM'niz suda çözünen safsızlıklara bağlı olarak en fazla 110'a kadar çıkacaktır, plakanın yüzey sıcaklığı hakkında bir fikrim yok, sıcaklık genellikle içindeki probla ölçülür, plakanın yüzeyi size çok fazla şey söylemez.
Bir plaka kullanıyorsanız, cihazınızı mümkün olduğunca iyi yalıtmak için folyo ile sarmanız önemlidir, hızlı ve sorunsuz sonuçlar için tüm kurulumunuzun kondansatörün buharı soğutmaya başladığı noktaya kadar sıcak olması gerekir.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Birçok kez 2-FA ve 4-FA sentezledim. Bu maddeler solunduktan sonra amfetaminden farklı değilmiş gibi geliyor. Ancak 4-FA ağızdan alındığında daha iyi bir etki veriyor. İlginç maddeler, 2-FA öfori ile hafif stimülasyon veriyor ve 4-FMA MDMA'ya çok benziyor.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
İyi nefes alabilmem için amfetamini temizlemenin kolay bir yolu var mı? Alkol ipa ile işe yarar mı? Yoksa kuru aseton kullanmak daha mı iyi?

çünkü daha büyük kristaller halinde kristalleşebileceğinden şüpheliyim

View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
yeniden kristalleştirme bir saflaştırma tekniğidir, amaç kirleticileri sıvı fazda tutmaktır, daha büyük kristaller büyütmek gerekmez

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Ürün gerçekten kirliyse, önce aktif kömürün eklendiği kaynayan çözeltinin sıcak filtrasyonunu içeren ve çözeltiyi soğumaya bırakmadan önce sıcakken filtrelenen "kitaba göre" bir yeniden kristalleştirme prosedürü gerçekleştirilmelidir (dikkatli olun, kömürü kaynayan çözeltiye eklerken köpürür ve huni gerçekten sıcak olmalıdır, tabii ki vakum şarttır)

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Teneffüs etmek rahatsız edici olduğunda, temizleyebilmek istiyorum, uzman değilim. IPA ile temizleyebilirim. Yeniden kristalleştirme yapabilmek için bitreks içermeyen etil alkol de alabilirim. 3-fmp'nin etanolde yaklaşık 30 mg-ml'lik bir çözeltisi var. Bunu doğrulamak için pdf'e tekrar bakmam gerekecek. en kolay ne yapılabilir? Kendimi baz ayırma işlemini yapabilecek durumda da görmüyorum.

Her ikisini de mi yapmalıyım? Temizleme ve yeniden kristalleştirme? Eğer içime çekemiyorsam, içeceğe eklemek için kristalleri tercih ediyorum, çünkü sülfat eklemek benim için dozaj ve hesaplama açısından daha zor. Burundan alabilmeyi tercih ederim ama temiz ve ağrısız olmak, bunu yapamazsam içeceğe koymak için kristaller veya en azından granüller veya daha tutarlı bir şey yapabilmek isterim.

IPA ile temizlemek solumaya yarıyorsa yeniden kristalleştirmeyi unutuyorum. kendimi yeterince temizleyemezsem bir şekilde granüller veya kristaller elde edersem açıklamak için

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Kendimi bunu yapabilecek kapasitede görüyorum. boşluk dışında ama aklıma bir şey gelecek

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Eğer bir şeyle yıkayacaksanız bunu soğuk ve kuru asetonla yapın.IPA da işe yarayacaktır ancak bunun özellikle kuru ve soğuk olması gerekir.
Sanırım Bay Haber bunu sizin için biraz fazla karmaşıklaştırıyor, normal rekrist. ürününüzü iyi bir şekilde temizleyecektir, vakum gerekmez. Basitçe bir miktar metanol veya IPA'yı kaynama noktasına kadar ısıtın ve tüm tozunuzu çözmek için bu sıcak alkolü azar azar damlatın, ardından bunu dondurucunuzun üstünde rahatsız etmeden bırakın ve oda sıcaklığına geldikten sonra dondurucuya koyun.

Last edited:

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Kuru asetonu satın almanın maliyetine bağlıdır. Asetonu boya inceltici olarak satıyorlar ve %100 aseton olduğunu iddia eden bazı oje çıkarıcılar görüyorum. Saf kuru aseton bulabilir miyim bilmiyorum. IPA'yı bulmak kolay.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Başlangıçta oje sınıfı asetonla çok sorun yaşadım ve her zaman en az %50 su olduğu ortaya çıktı, ancak sanırım bu nerede olduğunuza bağlı, damıtma elbette soruna bir çözümdür (oje çıkarıcı suda bir aseton çözeltisi olduğu için, yeterince hileli). Ancak asetonun (ya da en azından MEK'in) pratik önemi o kadar büyük ki, kararlı bir kişinin onu IPA'dan hafif oksidasyon yoluyla sentezleyebileceğini de hayal edebiliyorum (aseton yaklaşık 55C'de kaynadığı için sıcaklık değişiminin gösterdiği gibi bikromat ile reflü damıtmaya geçti, ürünün sürekli olarak çıkarılması kolay ve saflık iyi olmalı)

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Herhangi bir laboratuvar ekipmanım yok, asetonu damıtabilmek için minimum laboratuvar cam eşyasına ihtiyacım var

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Doğru, bir keresinde oje çıkarıcı sınıf asetona ekzotermal olarak tuzlanana kadar (hafif) susuz kalsiyum klorür (çok miktarda) ekledim, sonra üst tabakayı izole ettim ve daha fazla CaCl2 anh ekledim. (siccum) ekledim, bu da suyu daha fazla emdi ve daha sonra ilk ürün hacminin yaklaşık %35'ini "aseton" olarak kullandım, yine de mutlak anlamda saf olmayabilirdi ama işi yaptı. Diğer kurutucu maddeler de sanırım işe yarayacaktır, ayrıca getto kimyasında çok önemli olduğu için tuzlama fenomenini incelemenizi tavsiye ederim.