Question BAŞARISIZ REAKSIYON 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
2-IODO- YAPMAYA ÇALIŞTIM4MP ILK KEZ TAM OLARAK FORUMDAKI VEDIODA VERILEN REÇETE GIBI BAŞLADI BEKLENDIĞI GIBI TÜM MALZEMELERI BELIRTILDIĞI GIBI EKLEDIM AYNI GÖRÜNÜMLÜ RM ZIFT KIRMIZI SIYAH KAHVERENGI ELDE ETTIM AMA BIRAKTIĞIMDA VE 6 SAAT SONRA GELDIĞIMDE RENKLER KAHVE GİBİ AÇIK KAHVERENGİYE DÖNÜŞTÜ NASIL OLDU BİRİSİ YARDIM EDEBİLİR Mİ REAKTİFLERİ İLK DENEME İÇİN ÇOK UYGUN FİYATA ALDIM VE BAŞARISIZ OLDU BİRİSİ NEDEN BİR FOTOĞRAF EKLEDİĞİMİ SÖYLEYEBİLİR Mİ IODONE RENGİ GİTTİ @Novator @G.Patton pls uzmanlara yardım edin

Attachments

• DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Her şeyden önce, merhaba. Lütfen Caps Lock ile yazmayın. Küçük harfleri okuyabiliyoruz. Bu hiç hoş değil.

Bu videoyu mu kastediyorsunuz?

Mefedron serbest bazını 6 saat boyunca açık kapta mı bıraktınız? Haklı mıyım?

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Hayır @G.Patton 2-iodo-4 methylepropiophenone vediosunu kastediyorum

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Sorun tanımınızda daha spesifik olabilir misiniz lütfen? Adım adım prosedürünüzü ve tüm reaktif miktarlarını açıklayın.

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
S14JnE9kPm

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
@G.Patton bu yüzden bu VEDIO'yu adım adım takip ettim, önce verilen miktar kadar 4mp ekledim, ikinci olarak verilen ipa ekledim, üçüncü olarak verilen fincan ekledim ve bundan sonra verilen iyot ekledim, her şey VEDIO'daki gibi doğru görünüyordu, sonra 60 derecede karıştırmaya bıraktım -Belirtildiği gibi 65 derece ve 6 saat sonra kontrol etmek için geri döndüğümde RM'nin rengi VEDIO'daki kırmızımsı kahverengi siyahın aksine kahverengiye dönüştü, neden şu an itibariyle 17 saatten fazla karıştırma tamamlandı ve RM'yi kap kabında çıkardım şişede vardı ama renk VEDIO'daki gibi kırmızımsı değil kahverengi

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Reaksiyon karışımınızın resimlerini uygulayabilir misiniz?
Eğitimde söylendiği gibi CuO eklediniz mi?
Bu eğitimi okuduysanız, reaksiyon karışımını en az 15 saat (6 değil) ısıtmanız ve karıştırmanız gerektiğini biliyor olmalısınız.

Reaksiyon karışımınızda böyle bir süspansiyon var mı?
H1ROM2jbom

Not: Metninizi noktalayarak yazarsanız, okuması çok daha kolay ve rahat olacaktır.

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Hayır, böyle bakmadım. 15 saat ısıtmam ve karıştırmam gerektiğini biliyorum ve ayrıca 17 saatten fazla karıştırdım ama söylediğim şey başlangıçta her şeye başladığımda Rm VEDIO'daki gibi görünüyordu ama 6 saat geçtikten sonra RM'nin rengini kontrol etmeye geldiğimde VEDIO'dakinden farklı olarak açık kahverengi oldu ve 17 saatten fazla bir süre sonra karışım VEDIO'daki gibi görünmüyordu.

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Sorularıma cevap vermediniz

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Hayır, aynı görünümlü süspansiyonu almadım, açık kahverengi oldu

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Bu 17 saat boyunca reaksiyonunuzu ısıttınız mı, ısıtmadınız mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Her şeyi videodaki gibi yaptıysanız, muhtemelen reaktiflerinizde bir sorun vardır. Hangi CAS 4mp kullandınız? Bunun 4'-metilpropiofenon olduğundan emin misiniz?

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
G.Patton tam olarak ben de aynı şeyi düşünüyordum, iki farklı yerel satıcıdan iki numune aldım, biri koyu sarı diğeri saf beyazdı. Beyaz olan çok güzel kokuyordu, sarı olan ise acı kokuyordu. Bunu önce sarı olanla denedim ve reaksiyon başarısız oldu ve şimdi beyaz olanla deniyorum bakalım ne olacak. Bildiğim kadarıyla reaksiyonu doğru gerçekleştirmek çok zor değil. Hidrojen peroksit eklediğimde önce kırmızıya sonra sarıya döndü ama vedio'da gösterildiği gibi tam olarak aynı yöntemi izledikten sonra 24 saat karıştırdıktan sonra bile hala çökmedi.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,740
Deals
1
Reaktifinizin tadını denememelisiniz. Kalitesini belirlemenize yardımcı olmaz, sadece sizi zehirler ve kanser olmanıza yardımcı olur. Erime noktasını kontrol et, dostum. Kontrol etmesi kolay bir yöntem.

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
G.Patton sana nasıl pm atabilirim biraz rehberlik istiyorum adam tekrar denedi ve sefil bir şekilde başarısız oluyorum gibi görünüyor 😫 İstersen sana ödeme yapacağım pls bana yardım et 🙏😭

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
16
2i4m, olduğu kadar pahalı olmayan bir mikrodalgada çok daha hızlı yapılabilir

View previous replies…