Al/Hg aracılığıyla P2NP'den amfetamin sentezi (video)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Susuz Asetonu bulamıyorum... Geçmişte ne zaman bir sentez için aseton kullansam, aseton
Hırdavatçıda klean strip diye bir marka var. Aradaki fark nedir ve bir hırdavatçıda satılan aseton bu işlemde kullanılabilir mi?

Amfetamin sentezi???

m03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Sadece meraktan soruyorum... ilk videoda görülen 2L düz tabanlı şişeyi elde edemeseydik ve yerine süt galonu gibi bir şey koysaydık, ısı erimesine ve esasen sentezi kirletmesine neden olur muydu?
Ayrıca, aynı ilk videoda, çözelti için 50 g Sodyum Hidroksit'in tamamını kullanıyor muyuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Bir deney yapabilirsiniz: Bu tür bir şişeye 60-70 derece sıcak su dökün ve 10-15 dakika bekletin. Bu şişeye reflü kondansatörü takamayacağınızı göz önünde bulundurun.
Evet

m03

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
geri̇ akişsiz kullanim sentezde herhangi̇ bi̇r soruna neden olur mu?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Çözücü kısmen veya tamamen buharlaştırılacaktır.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Size katılmıyorum, bir kişinin yasal olup olmadığını birkaç soru sorarak oldukça doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Ve hayır, AKILLI insanların nedeni bağlantılarını kamuya açıklamamaktır, kamuya açık olan her şey aniden kolluk kuvvetlerinin izleme listesindedir. Bazı tedarikçiler hakkında ne kadar az kişi bilgi sahibi olursa, ciddi ve büyük ölçekli operasyonlarda çalışan kişiler için o kadar iyi olur.

G.Patton'a bir dereceye kadar katılmıyorum, evet BBlistings meşru kaynaklar sunuyor, ancak fiyatlar söz konusu olduğunda düzenlenmemiş durumdalar. Bazılarıyla konuştum ve argümanları gülünç.

Fiyatlar forumda dış piyasaya uygun olarak düzenlenmeli ve düzenlenmeye devam etmeli ve ABD'nin "açık piyasa" değer sistemini kullanmamalıdır.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Piyasa ekonomisi anlamına gelir. Kimse zararına satış yapmayacak. Eğer fiyatları düzenlersek, kimse bizimle çalışmaz. Biz sadece emanet hizmeti olarak yerine getirilen anlaşmayı düzenleyebiliriz.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
G.Patton,

Bu yazıda da size katılmıyorum.

Eğer bir piyasa varsa insanlar burada çalışacaktır ve gördüğümüz gibi forumda talep yüksek.

Bir piyasayı düzenlemek satıcılar için kayıp anlamına gelmez, ekonomi böyle işlemez. Eğer düzenlenmiş bir piyasanız varsa, bu daha fazla potansiyel müşterinin forumda çalışmakla ilgileneceği ve üyelerin kendilerini daha güvende hissedeceği anlamına gelir.

Örneğin bir örnek verelim:

BB-list'teki gerçek satıcılardan biri P2nP / 1KG'yi 200$'a satıyor, Avrupa'daki hedef fiyat ise 100$. Bu da satıcının en az %100 kar ettiği anlamına geliyor, eğer piyasa 100$/KG olarak düzenlenirse bu nasıl bir zarar olur? Tabii ki kar edecekler, %100 değil ama belki %20.

Bu bir iş ve buna göre davranılmalı, forumun uzun vadede düzenlenmemiş bir pazar nedeniyle daha fazla zarar edeceğine inanıyorum çünkü gördüğünüz gibi, üyelerin çoğu aslında forum dışında kaynak arıyor çünkü insanlar pazarın forum dışında çok daha ucuz olduğunu ve kalitenin eşit olduğunu biliyor.

melk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Siz çok tuhaf bir insansınız.
İnsanlar bir ürünü sorduklarında her zaman bulabileceğinizi ve normal fiyatın altında bir fiyata satabileceğinizi iddia ediyorsunuz.
Ama asla doğrudan cevap vermiyorsunuz. Sadece doğru, çok sinsi bir şekilde.
Dürüst olacağınıza güvenmiyorum.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Ne demek istediğinizi anlamadım.

Bu konuyu daha fazla tartışmak isterseniz, lütfen bana bir PM gönderin.

andre010

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba, lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

Videoda gösterilen yönteminizle Al/Hg yerine THF içinde Lityumalüminyumhidrit (LiAlH4) almak mümkün mü?

THF içinde LiAlH4 kullanarak sentez yönteminizi kopyalayabilir miyim ?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Hayır, efendim. LiAH sadece laboratuvar kullanımı içindir, ÇOK piroforiktir. Lütfen çalışmak istediğiniz şeyin güvenlik veri sayfasını okuyun! Ayrıca, bu bölümde bir yerde LiAH indirgeme prosedürünüz var, arayıp görürseniz gerçekten çok farklı olduklarını fark edeceksiniz.

NaBH4 iyi bir ikamedir, konuyu kontrol edin.

andre010

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1

auch mit LiAH-Reduzierung
THF içinde Lialh4 yerine NaBH4 ile videonuzdaki prosedürü kopyalayabilir miyim?

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar, bu sentezi çok iyi sonuçlarla birkaç kez başarıyla tamamladım. Ne yazık ki, izopropanol kokusu rahatsız ediyor. Peki ya etil asetat? İzo yerine etil asetat kullanmak mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim sevgili topluluk.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
evet, bu sentez etil asetat ile mükemmel çalışır, sadece izopropanolden daha az asetik asit kullanın, aksi takdirde her şey yoluna girecektir.

andre010

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
THF içinde LiAlH4 ile indirgemeden Amfetamin sentezini hızlı ve kısa bir şekilde tanımlamak için bir prosedür biliyor musunuz?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5

Buyurun, lütfen evinizi yakmayın.
shulgin de pikhal'de bunu onlarca kez anlatmaktadır

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Tam olarak değil, bu alt forumda NaBH4 prosedürünü arayın, ilki ücretsiz, ikincisini kendiniz bulun :p

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32

Bu tedarikçiyi paylaşabilir veya bana özel mesaj gönderebilir misiniz?

Jack

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Cam birisi bana alüminyum amalgam hazırlarken alüminyumdan merkürik çözeltiyi tam olarak ne zaman boşaltmam gerektiğini ayrıntılı olarak açıklayabilir mi? Ağır gri kalın bir çökelti olması gerekip gerekmediği belli değil.