ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Reaction score
17
henüz göndermediğim için üzgünüm ama göndereceğim, sadece bazı şeyleri gönderme konusunda biraz tedirginim. bir gruba ulaşmanın bu kadar kolay olduğunu hiç bilmiyordum ve bu beni tedirgin ediyor

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Kendinizi ifşa etmeyin, tor kullanın ve fotoğraflarınız varsa göndermeden önce meta verileri silin ve sorun yok kardeşim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Metadata silme işlemi forumumuzda otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Her neyse, herkes bunu yan kaynaklarda yapabilir.

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Bunu denedim ama bir sorunla karşılaştım. Şişede 70C'de 5 saat kaldıktan sonra soğumaya bırakıyorum ve yıkıyorum. sıvıyı suda yıkarken katılar görünmüyor. Normal bir süzgeç kullanıyorum ama belki de sizin önerdiğiniz gibi bir kahve filtresine ihtiyacım vardır. Aynı sorunları paylaşan başka kimse var mı?

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Everyday saying can make can make .... peki beyler madem yapması bu kadar basit neden yapmıyorsunuz? )))) SADECE BİZ en iyi ADB sarısına ve en sertine sahibiz ;) piyasadaki diğerlerinin hepsi beyazdır! neredeyse aktif olmayan... istikrarlı bir şey arıyorsanız doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz! AYRICA 5CL TOOO'ya sahibiz.

Not: Cevap verecek olanlar için, adamlarınız yerine gerçek adb ve gerçek güçlü olan farkı görmek için ürünlerimi onlara ücretsiz olarak göndermeniz için size meydan okuduğum tek kişi siz değilsiniz.

Not: Burada sadece "madmoney" bir şeyler yapıyor ve benden başka kimse yok.

Şimdiden teşekkürler

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bitmiş ürün mü yoksa kit mi satıyorsunuz?

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Bu kolay değil.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Bu, 3:) olduğumuz anlamına gelir))

Attachments

• fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Adbb beyazı o kadar güçlü değil, ancak AB satıcıları fiyatı çok yükseltiyor, Birisi prekürsör konusunda yardım isterse ona yardım edebilirim, benimle iletişime geçin.

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Beyaz ADBB gerçekten daha mı zayıf? Etkisini JWH210 ile karşılaştırabilir misiniz?

NL satıcısından süslü paketlerle beyaz toz aldım, folyo üzerinde kovalayabilir miyim?

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Adb yellow'da en iyi kaliteyi satıyoruz! precursos satmıyoruz doğrudan bitmiş ürün satıyoruz tam olarak preban power gibi, beyaz şeylerinizi satabilirsiniz çocuklar ;) ama adb yellow bizim gibi yemek yapamazsınız ;) teşekkürler!

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
O zaman neden prekürsör satmıyorsunuz? Sarı ve beyazın aynı üretim sürecine sahip olduğunu söylemeniz hiç mantıklı değil, prekürsörü olan bana yazsın, kendisi ücretsiz yapmasına yardımcı olsun. Fiyatı gülünç derecede yükselten bu sahtekarlardan bıktım.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Farklı partiler hafif farklı renklerle gelir. Yarım yıl önce zayıf beyaz adbb öncüsü vardı, ancak bu yeni adbb beyaz partisinin sarı kadar güçlü olamayacağı anlamına gelmez. NL'de tamamen beyaz olan en güçlü adbb olduğunu hatırlıyorum.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Sarı olan daha güçlüdür, yardıma ihtiyacınız olursa bana yazın, sadece 500gr satın alıp deneyebilirsiniz ve gözlerinizle göreceksiniz.

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Sarı daha güçlüdür, yaratma süreci aynı değildir, hatta değildir. :)

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Ne diyebilirim ki, belki de bu şeyleri satan Çin tedarikçisinden daha iyi olduğunuzu biliyorum, insanları korkutmak istediğinizi anlıyorum, ancak fiyat çok pahalı.
Preban'dan önce 1 kg AB tedarikçisinden 4k euro idi ve Çin tedarikçisi 1.6k usd idi.
Dediğim gibi, prekürsör konusunda yardım istiyorsanız bana yazın, tüm hammaddeler ve bilgiler konusunda ücretsiz olarak yardımcı olabilirim.

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Yardıma ihtiyacım olduğunu kim söyledi? Size yardım etmek istediğimi veya sizden yardım istediğimi kim söyledi? Bu tür fiyatları kim söyledi ve bana hangi fiyatları koyacağımı kim söyleyebilir? Size satıyorum, satın alıyorum, bu kadar olsun, en iyi ürünüm var, çöp hakkında ne konuştuğunuz umurumda bile değil, lütfen görüşümden uzaklaşın.

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
I
Katılıyorum, doğal varyasyon mümkün ancak sağlam bir fikir oluşturacak kadar beyaz veya sarı görmedim ve Dragonrevolt'un belirttiği şeye yabancı değilim. Satıcıların söylediği şeyleri anlamıyorum, belki o (siz) gibi diğerlerinin anlamasına yardımcı olabilir. Bana daha güçlü nihai ürün ürettiği söylenen "yeni" bir sarı adb-b teklif edildi. Farklı yeni nihai ürünün ne olduğunu sormaya hakkım olduğunu hissediyorum, ancak aynı nihai ürün olmasına rağmen daha güçlü olduğu iddia ediliyor. Bazı açıklamalarda ısrar ediyorum, muhtemelen optik, kiral herhangi bir izole izomer formu, bunun bir 5Br türevi olacağı hipotezini dışladı, yine de aynı olduğunu garanti ediyorlar, bu yüzden birinin diğerinden daha az saf olduğunu veya belki de diğerinin daha az saf türden daha saf olduğunu kabul etmedikçe, gerçekten ürkütücü bir şey itiliyor. Ya da tam tersi değil midir? Bol miktarda kanıt eksikliği karşısında, ikinci derece kafa karışıklığı suçunu kabul etmek zorunda kalıyorum. Yeni, daha iyi bir pmk etil glisidat tozu (mumsu/yağlı değil) hakkındaki benzer anlamsız konuşmalar şüphe uyandırıyor ve kısa sürede bir ilgi konusu ve belki de bir şüpheli veya suç ortağı haline geliyor, ancak bu resmi değil. Aynı cas ve farklı donma noktası mı? Bu bir açıklama gerektiriyor. Sadece ya tağşiş maddelerinin artık eklenmediği ya da safsızlıkların artık yeterince giderildiği sonucuna varılabilir. Asılsız iddialar ve makul bir açıklamanın ötesindeki kanıtlar soruşturmayı zayıflatıyor ve daha fazla ipucu olmadığı için dava soğuyor. Dragonrevolt, sarı ve beyaz adb-b veya adb-b ile ilgili maddeler veya bu tartışmada anlatılan olaylar arasındaki farkı sorumlu bir şekilde nasıl açıklarsınız? Akılda kalıcı ama boş sözlerden daha fazlasını sunduğunuzu gösterirseniz, elbette birileri işinizle ilgilenecektir. Ve rengin ötesinde bir fark olduğunu ya da olmadığını söylemiyorum. Düzgün, ayrıntılı ve metodolojik olarak temellendirilmiş bir açıklama masaya ışık getirirse ciddi ve olumlu bir şekilde şaşırırım.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Diğer RC'lerden emin değilim, ancak Çin'de noidler yasal olmadan önce bile, her parti neredeyse her zaman renk veya şekil bakımından biraz farklı görünüyordu. Sarı MDMB-4en-pinaca'dan pembe olana kadar.

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
şimdi benim 5cl bronzdan pembeye