Proizvodnja sintetičnega hašiša

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Uporabljam lahko samo JWH-018 ali pa moram z njim mešati UR-144
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ali imate kakšen predlog, kako narediti sintezo, vendar brez hidralnega preslikavanja? Na primer pustiti, da se posuši, izdelek segreti in ga oblikovati v opeko z uporabo papirja za peko ali drugega papirja kot ovitka, nato pa ga zamrzniti, kot da bi ga alternativno stisnili?

Ali morda obstaja kakšen drug način?
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
In ali bo moj sythe slabše kakovosti, če bi namesto hmeljevega ekstrakta uporabil hmelj od domačega prodajalca?
Kakšno razliko bi to lahko pomenilo?
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Odlično je videti, kako želite namerno škodovati svojim strankam. To, kar počnete, je izjemno škodljivo!!
 

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Kako bi bile stranke notranje oškodovane ?
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
nisem razumel, če imam samo ur-144, je to dovolj za konopljo ali potrebujem drugo sestavino
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
UR-144 je aktivni kanabinoid, iz katerega je mogoče izdelati mešanice za kajenje
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni vsi!

Kaj če iz konoplje (približno 250 g) ekstrahiram THC s 750 ml izopropilalkohola in dodam preostalo sestavo kot prejem v tej ekstrakciji, ali bi to delovalo?

tnx za pozornost!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
To bo delovalo. Vendar raje preverite koncentracijo, najprej naredite majhno količino sintetičnega hašiša (10 g). Če je moč dobra, naredite večjo serijo.
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3

Tnx za pomoč.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Fantje, samo živa smola lahko naredi okus in aromo...to počnem že približno 3 leta, verjemite mi...od osebe do osebe imajo svoje edinstvene recepte...končni izdelek je odvisen od izkušenj, pritiska in načina kuhanja....za okus in aromo je ena in edina rešitev, da dobite sveže borovo mleko...in ga dajte zunaj vašega doma za 4 dni, da se posuši...naj se pravilno posuši...samo za resipe potrebujete 30 g borove smole za 100g hašiša opeke...na zdravje..
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
To diši kot prava stvar?
Kakšna vrsta hmeljevega izvlečka je uporabljena?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dišalo bo po hmelju. Uporabite lahko tudi druge izvlečke. Nekateri za vonj uporabljajo terpentin, ki je bližje naravnemu, vendar nisem zagovornik zavajanja.
 
  • Like
Reactions: T 3

lydiareseller

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Hvala William Dampier Kmalu bom naredil serijo 100G, ko bom končal serijo, vas bom obvestil. Cenim vašo objavo.
 

draxcus31v22

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, želel sem vprašati, za kaj točno se v receptu uporablja izvleček hmelja?

In videl sem komentar, v katerem ste dejali, da bi lahko uporabili drug razred ekstrakta, katerega priporočate? ker se pri nas v Evropi hmeljni ekstrakt prodaja samo v tekoči obliki in ne vem, ali bi to vplivalo na recept
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Vonj in vezivo. Toda na enak način lahko delujejo tudi drugi suhi, koncentrirani naravni izvlečki.
 
Last edited by a moderator:

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Kako lahko pridobim te snovi ali je koristno, da list poškropim z acetonom ali razpršim kakšno drugo zdravilo? Želim si izdelati nekaj sintetičnih drog zase.
 

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Kako lahko pridobim te snovi ali je koristno, da list poškropim z acetonom ali razpršim kakšno drugo zdravilo? Želim si izdelati nekaj sintetičnih drog zase.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Njegovi stari kanabinoidi, verjetno ga ne boste dobili nikjer.
Toda v nekaterih državah so lahko predhodniki zakoniti.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko u Prosimo, razložite zasebno ali nam posredujete informacije o tem, kako to narediti?
 
Top