Question Delitev misli

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni vsi, pred nekaj meseci sem bil na tem forumu, super narodi, rad bi se zahvalil vsem, ki si med seboj pomagate na poti kemije in rastete

Pišem to objavo, ker imam vprašanje, ki bi ga rad zastavil vam, živim v Maleziji in bi rad bil preprodajalec drog, spletni preprodajalec drog, vendar resničnost ni tako preprosta, večina Malezijcev še vedno ni seznanjena s kriptovalutami in se ne ukvarjajo z drogami na spletu, spoznal sem nekaj preprodajalcev, edini način preživetja je priti na ulico in začeti prodajati

Sem kvalificiran programer in sem porabil vse svoje prihranke, da bi se podal na to pot preprodajalca drog, ali mi lahko svetujete? naj nadaljujem ali se vrnem v pisarniško življenje?

samo za stransko opombo, zagotavljam nekatere malezijske snovi, kot so XTC, ketamin, noid itd. zdaj sem jih dobil od lokalnega dobavitelja, ali je kakšna možnost za mednarodno trgovanje?

Najprej sem se odločil za to pot, ker sem želel vlagati sam, da bi postal heker, vendar ima ta naložba nepredvidljivo količino denarja, in videl sem zelo malo trgovcev z drogami okoli mene, ki so naredili svoje uspešne zgodbe, zato sem najprej izbral to pot, prosim, ne sodite me, v zadnjem času sem se spraševal, ali naj to ohranim in zelo razočaran, prosim, pustite svoj komentar, bom zelo hvaležen, hvala
 
Top