Question Delitev misli

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni vsi, pred nekaj meseci sem bil na tem forumu, super narodi, rad bi se zahvalil vsem, ki si med seboj pomagate na poti kemije in rastete

Pišem to objavo, ker imam vprašanje, ki bi ga rad zastavil vam, živim v Maleziji in bi rad bil preprodajalec drog, spletni preprodajalec drog, vendar resničnost ni tako preprosta, večina Malezijcev še vedno ni seznanjena s kriptovalutami in se ne ukvarjajo z drogami na spletu, spoznal sem nekaj preprodajalcev, edini način preživetja je priti na ulico in začeti prodajati

Sem kvalificiran programer in sem porabil vse svoje prihranke, da bi se podal na to pot preprodajalca drog, ali mi lahko svetujete? naj nadaljujem ali se vrnem v pisarniško življenje?

samo za stransko opombo, zagotavljam nekatere malezijske snovi, kot so XTC, ketamin, noid itd. zdaj sem jih dobil od lokalnega dobavitelja, ali je kakšna možnost za mednarodno trgovanje?

Najprej sem se odločil za to pot, ker sem želel vlagati sam, da bi postal heker, vendar ima ta naložba nepredvidljivo količino denarja, in videl sem zelo malo trgovcev z drogami okoli mene, ki so naredili svoje uspešne zgodbe, zato sem najprej izbral to pot, prosim, ne sodite me, v zadnjem času sem se spraševal, ali naj to ohranim in zelo razočaran, prosim, pustite svoj komentar, bom zelo hvaležen, hvala
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Najprej morate razumeti, da je to nevarno delo, zlasti tam spodaj, kjer vam bodo ljudje vzeli, kar imate, in ne pomislijo, da bi vas zaradi tega ubili. Rekel bi, da če bi vam uspelo poslati nekaj ketamina višje kakovosti, ki je še v steklenici, in ga nekako spraviti v države, bi zelo hitro obogateli. To je zelo priljubljeno, enako velja za DMt in 96-48-0. Pravzaprav bi se tudi sam rad pogovoril o K. Če lahko najdete vir za GBL v vašem delu sveta, bi bili najsrečnejši trgovec na svetu, saj bi potrebovali samo eno stranko. Jaz.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro da bi bilo jasno, iščete prevajalca, ki lahko dostavi snov v ZDA?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni,

dobesedno sem v istem položaju kot vi, postati heker ni 1 2 3, imam veliko znanja o področju IT / IKT, vendar denar ne bo tekel tako zlahka. Zato sem se odločil, da vstopim v svet drog kot laboratorijski ustvarjalec za druge kemike. Iščem le, kje lahko najdem spletne dobavitelje in vzdržujem dobre stike.

Želim postati spletni Ustvarjalec laboratorijev, če bo nekdo potreboval laboratorij, bom poskrbel, da bo dobil vse potrebščine, ki jih potrebuje, lahko bi vas uporabil kot programerja.

Pogovorimo se zasebno.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Lahko rečem, da imate vse dobavitelje in stike, ki jih potrebujete, tukaj na forumu BB, administrator je zelo prijazen in razumevajoč, profesionalci tukaj so v veliko pomoč.

gotovo 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Naša ekipa razvija nove perspektive, ki jih lahko izkoristijo številni uporabniki našega foruma.
Mnogi med vami razmišljajo progresivno, razmišljajo o internetni trgovini, varnosti, kriptografiji. Toda trg z drogami je večinoma konservativen, delujejo po starih pravilih, za gotovino z osebnim stikom. Toda tehnologija in čas bosta opravila svoje, prišel bo trenutek, ko bodo vsi kupci in prodajalci prešli na darknet, ker je varnejši, ker lahko najdete več stikov in ker je več možnosti za razvoj.
Pomagamo pri številnih vprašanjih, zato je bil ustanovljen naš forum.
Pomagali vam bomo razviti shemo varnega dela, poiskati nove snovi za trg, vzpostaviti laboratorij, izbrati zakonite kemikalije resech za vaš trg in zakonodajo. Skupaj se lahko razvijamo.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
hvala za odgovor, to je navdihujoče, trg drog v moji državi deluje po starem, moja prva misel je razviti in promovirati nove/znane droge, kot so 2-CB in met na mojem trgu tukaj, vendar sem dobil toliko blokade skupaj z mojim poslovanjem, saj te ciljne stranke želijo to po starem, frustrira, razmišljam o izvozu z nobenim od vseh svetovnih izkušenj, želel sem preizkusiti pošiljanje 1 ali 2 paket na te pošiljke špediterske storitve še laboratorijske nastavitve in test izvoza je na čakanju zaradi kratkega financiranja,

utrujen od teh prevarantov, na srečo smo dobili zeroday tukaj, da se zagotovi naše RC snovi lahko garancijo za dostavo, samo naročil pred dnevi še vedno čaka, zato sem se odločil, da ga potisne malo več z deljenjem moje BB skupine povezavo do socialnih medijev v moji državi za oglaševanje moje snovi na roki, Kakorkoli bom dobil financiranje nazaj in narediti nove droge ali morda nov način za porabo kot izdelavo amfetamina v nosni palico ali smrčanje spray, kot ta trg še vedno deluje stare stvari
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ne vedo, kaj želijo. uveljavljanje novih snovi na trgu je težje kot uveljavljenih. povežite se z obstoječimi distribucijskimi elementi in jim dajte brezplačne vzorce brez kakršnih koli omejitev. visoka čistost in dobra cena in lahko boste prodrli na trg. samo bodite dobri v prodajnem govoru, poznajte prave ljudi in imejte na začetku na voljo visokokakovosten izdelek.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Na "brezplačne vzorce" sem pozabil, verjetno bi moral to storiti, namesto da bi še naprej potiskal oglase
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Zdravo, fantje, videti je, da lahko naredimo skupino malezijske ekipe za informacijsko tehnologijo in zdravila. ;)
Sporočite mi, če lahko sodelujem. Tudi jaz sem programer iz Malezije. Toda moj končni cilj je pravzaprav najti najboljšo kakovostno drogo od lokalnih dobaviteljev. Lol. Morda bi z veseljem prispeval skupaj, saj je to še vedno nekaj novega v Maleziji. Mislim, da to počneš na spletu.

Na zdravje.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Seveda človek, vesel sem, da sem našel nekoga, ki je skoraj imel enak interes kot jaz in iz istega okolja lol, sem poskusil nekaj metod, to počne na spletu, to je tukaj sem, potrebujete močno dobavno verigo, preden lahko to storite na spletu, sem se uporablja za preprodajo zdravil iz DN na lokalni, se izkaže, sem izgubil vse svoje stranke in nikoli ne pridejo nazaj, ko moj suppler veriga zlomljena

Zato sem se odločil, da bom to počel sam, brez trgovca na drobno, in lahko imam najboljšo kakovost drog iz lastnega laboratorija, hahaha, dobro, da te poznam, pišem ti, kadar koli bom potreboval tvojo pomoč ali tako.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kakšno je število let za preprodajo drog v vaši državi ?? Kako ste lahko prepričani, da vaš dobavitelj policiji ne bo povedal, da prodajate droge? Kako ste lahko prepričani, da policija ne bo prestregla pošiljke?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
King, ali lahko v Maleziji dobite CAS #96-48-0, ki je zelo pogosto topilo, vendar je pri nas zelo nadzorovano, moj prijatelj iz Malezije pa pravi, da v vaši državi ni zelo nadzorovano?
ali iščem nekoga, ki lahko pošlje v ZDA? Da, vsekakor.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 let trgovanja s plevelom
1 leto gojenja plevela
2 leti trgovanja z drugimi snovmi

nikoli nismo imeli osebnega srečanja med dobaviteljem in mojo skupino (tukaj je razlog, zakaj sem dobil veliko prevar)

imam svoj način prometa in dostave, vendar nikoli nisem imel čezmorskih izkušenj
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya vaš prijatelj ima prav, v MY ni zelo nadzorovana

ne, ne morem, nimam takšnega podjetja za izvoz rib, da bi vas dosegel, vendar iščem druge metode za podporo ZDA, vendar tega ne počnem, dokler ne bom 100 % prepričan, da je to izvedljivo
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Da, ni tako težko, samo plačati morate premijo, ki sem jo našel, in samo najti morate ekspeditorja in pri tem vam lahko pomagam, ključno je, da te predmete dobite po ceni, s katero lahko zaslužite nekaj denarja.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Obstaja nov način, ki se je nedavno pojavil. tovorne ladje prodajajo vozovnice potnikom, ki imajo tovor, ki ga želijo imeti Theo ali oko na njem je zelo poceni in s seboj lahko vzamete 1500 kilogramov tovora.
 
Top