Question Vprašanja za proizvajalce tukaj na forumu BB. Katera je vaša najuspešnejša obelodanitev za poslane pakete?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
O tem razmišljajte kot o nekakšni anketi. Opravljam raziskavo o tem, katera se zdi najuspešnejša metoda med pošiljkami zdravil kupcem. Vsi imamo svoje edinstvene tehnike za zamegljevanje paketov z drogami, da jih med pošiljanjem ne bi zasegli. Zato sem želel vprašati druge proizvajalce, kakšen je vaš način, kako se tega lotiti?

Za ohranitev čistosti prispevka bi bilo dobro, če bi opisali svojo tehniko in navedli, za katero konkretno drogo to velja (različne snovi lahko zameglimo na različne načine). Lepo bi bilo zapisati, ali je bil kakšen paket, pakiran na tak način, kdaj zasežen. Opišite, v čem je vaša metoda edinstvena in kakšne so prednosti/varnostni ukrepi, ki jih prinaša. Prav tako bi bilo dobro, če ste že uporabili različne načine, da jih na podlagi svojega osebnega mnenja primerjate med seboj. Morda je najpomembneje, da z nami delite etikete, povezane z določeno drogo (kako ste paket označili na zunanji strani, da bi ga cariniki lahko prebrali).

Ta objava je v resnici namenjena ljudem z izkušnjami. Če ste poslali en paket in ga označili kot dan, potem to še nič ne dokazuje učinkovitosti vašega pristopa. Nisem domišljav in sranje. Za sodelovanje v tej temi vam ni treba imeti oznake "proizvajalec". Samo nekaj osebnih izkušenj yk.

Mislim, da malo razprave ne bi škodilo nikomur.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Priljubljene snovi so nočna mora za pošiljanje. Če jih psi lahko zavohajo, je vaše delo veliko težje. Plevel, kokain, xtc, metamfetamin itd... zahtevajo vakuumsko zapiranje, pa še to ni zagotovilo. Pri teh snoveh se v bistvu igrate igro, ali jih bodo ujeli ali ne. Če ste res dobri, bo morda zaseženih 5 % vaših paketov. Skoraj nemogoče je, da ne bi bil zasežen noben. Ljudje se tega ne zavedajo, saj je bolj pomembno, kako je bil paket poslan, kot kar koli drugega. Če je v njem kaj rdeče zastave, je verjetno, da bo preiskan. Ni povratnega naslova, dvoumen opis, etiketa, ustvarjena na spletu, nizka deklarirana vrednost itd.
Pri tem, kar trenutno pošiljam, je to precej enostavno. Odvisno od države, včasih mi tega sploh ni treba skrivati, ker je zakonito. Ne morejo zaseči predmetov, ki niso prepovedani. Običajno ga skrijem znotraj predmeta. Nekaj majhnega, kar je mogoče izdolbsti in vanj spraviti nekaj gramov prahu. Prav tako ne želite, da bi bilo predmet mogoče zlahka odpreti. Za dostop do vsebine je treba predmet uničiti. Če je dobro zapakiran, tudi na rentgenskem pregledu ni videti sumljivo. Z vatiranimi kroglicami ga zelo tesno zapakiram, tako da v njem ni praznega prostora. Predmet tudi ne sme biti pretežak ali lahek za to, kar je, zato ga lahko v en predmet damo le toliko ali pa ga moramo res napolniti z vato ali čim drugim, da se teža poveča. VSE OBRIŠITE!!! Če se jim zdi predmet sumljiv, ga bodo namesto razbijanja obrisali od zunaj in preverili, ali so na njem ostanki. Upajmo, da to pomaga
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Igra postane še bolj zapletena, ko pridete do sto gramov pošiljke.
Ampak ja.
Prva rdeča zastavica je država izvora. Če živite v državi droge, boste imeli težave pri pošiljanju na druge celine, kot so ZDA.
Videl sem nekaj ponudb malih G-jev iz Evrope za ekspresno pošiljanje v ZDA ali Avstralijo. Nikoli ni zares delovalo, počasi in vztrajno je najboljša možnost in poznam veliko pametnih prodajalcev, ki ponujajo samo možnost navadne pošte samo v te države. Potrebujete le en paket, ki ga je treba zaseči, da se primer začne graditi in preiskovati. Ostanite varni G in zadnji.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Testiranje od zunaj. Zanimivost...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Žal ne, mislim samo na predmet, v katerem je izdelek. Če bi na primer kokain skril v medvedka, verjetno ne bodo uničili medvedka, temveč bodo preverili, ali so majhne količine na notranji strani embalaže ali medvedka. Če je rezultat pozitiven, so vas dobili. To bi moral pojasniti, saj razumem, od kod prihaja zmeda. Ne, ne odvzamejo brisov z zunanje strani.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Da, razumel sem. Vaša pripomba se mi je resnično zdela zanimiva. Brez vključene ironije
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Kot oseba si res želim pomagati, vendar zaradi varnosti strank ne morem opisati načina pošiljanja paketov - prav tako pogosto spreminjam način pakiranja/pošiljanja.
 
Top