Question Vprašanje o načinu proizvodnje metamfetamina v Mehiki!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Fantje, gledal sem ta dokumentarec: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Vendar imam vprašanje
V tem videoposnetku so govorili o nekaterih kemikalijah, poslanih s Kitajske, kot je (CAS 288573-56-8) za izdelavo kristalnega metamfetamina v Mehiki.
Torej, kaj so te kemikalije in ali jih je še vedno mogoče dobiti s Kitajske in iz njih lokalno izdelati metamfetamin? Ali je ta kemikalija prepovedana? Kako celo pretvoriti ta prah v kristalni met?

Hvala za pomoč.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 je predhodnik za fentanil, v tem videoposnetku je prišlo do napake. Mislim, da so imeli v mislih glicidate ali APAAN, iz katerih se zlahka dobi BMK, ki se nato reducira v metamfetamin.
Upam, da bomo pred novim letom objavili podrobne in razumljive videoposnetke na temo sinteze metamfetamina na različne načine.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Hvala za vaš odgovor.
Prebral sem nekaj člankov o uporabi "fentanila za metamfetamin", ugotovil sem, da metamfetamin preprosto razrežejo s fentanilom, ker je poceni, lahko ga je najti in je zelo močan.
Poimenovali so ga "metamfetamin s fentanilom".

Zato mislim, da je to le sredstvo za rezanje in ne surovina za proizvodnjo.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Rezanje metamfetamina s fentanilom je izredno nevarno. Higgs, kaj točno so `glikocidi`, ali je to ime skupine molekul? Če da, katera natančno je najboljša za pridobivanje BMK? hvala.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. "Glikocidi" so estri, ki v strukturi molekule vsebujejo 2-metil-3-oksiransko skupino.
 
Top