• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Javna [ZDA] Skupina skupnosti BB v Messengerju Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sem iz ZDA.
Srednji zahod
Z zahodne obale, Kalifornije in Seattla.
Zdaj živim na srednjem zahodu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, Jesse jades, tudi sam sem v Oklahomi. Lepo te je spoznati, človek! Katere vrste drog uporabljaš, izdeluješ ali prodajaš? Katera je tvoja najljubša droga?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
To je pravzaprav kraj, kjer sem dejansko dosegel omejen uspeh, vendar sem jih zmlel v prah, nato raztopil v 90-odstotnem izopropilalkoholu in filtriral, nato pa se izognil, nato sem nastale kristale opral z dvema deloma acetona, preden sem zaupal, da bo poskus zagotovo uspel. In tudi takrat sem dobil le 1,5 grama psevdo in končnih 0,7 grama dobrega starega met.... FRUSTRATING!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Dude, nikoli nisi poskusil mdma? mislim, da sem ti odgovoril na zasebno sporočilo. če ne, pošlji še eno. moramo te priklopiti. vsak mora enkrat v življenju poskusiti. Nekaj sem jih imel leta 92 in od takrat se trudim, da bi prišel do tega, da bi jih naredil. Ne bom jedel tistih stisnjenih odpadnih tablet, ki jih ljudje prodajajo. kar koli že so, niso mdma. Obupal sem nad tabletami. Zadnja serija, ki sem jo naredil s tabletami, je bila leta 07, ko sem dobil popped. za izdelavo dovolj za lastno uporabo. Porabil sem 20 dolarjev na teden in naredil dovolj, da je trajalo ves teden. moja stara gospa je bila naravnost in ni vedela, da to počnem.
Ko sem začel, je to ravno šlo iz mode in vedno sem ga obravnaval kot pinicle proizvodnje. skupaj z mdma. zato sem dobil kilogram bmk glicidata in kilogram metilamina iz Kitajske. sčasoma sem ga ugotovil. preden sem začel dobivati rezultate, sem jih zažgal veliko. Vrnila se mi je ena serija 100 gm.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Kot 2 unči. ostali so bili strašni kvasovniki. Mislim, da sem to ugotovil in bi bilo zdaj bolje. enako je bilo s pmk gikidatom. ugotovil sem ga na koncu. sranje je čisto in čisto
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Zasebno sporočilo in dokler ste pripravljeni uporabiti depozit, lahko nekaj dogovorimo. če želite samo nekaj zadetkov, lahko stisnem čiste kristale. ali gram. cena je določena, vendar lahko dodam nekaj več, če naročite in napišete oceno. Lahko vam pošljem gram, ki ga kupite, in nekaj stisnjenih polnih stiskalnic supermana. polna moč je 160 mg. Več ne bi vzel. Sam imam raje 120 ali več mg, vendar si občasno privoščim poln odmerek. Ne morem hoditi zelo dobro na tolikšni količini, vendar zelo priporočam, da ga poskusite na visoki ravni, nato pa zmanjšajte na tisto, kar vam je všeč. tudi toleranca osebe gre veliko hitreje in višje kot katera koli druga droga, ki sem jo naredil. Če ga uporabljam vsak dan, ga ne vzamem nazaj.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGoddammit. Trikrat je moje tipkanje izginilo na tej glitch fucking aplikaciji.
Pm me. Sploh se ne spomnim, kaj sem napisal. def ne poskušam ponoviti
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
pravkar sem videl, da ne moremo povedati, kje imamo druge oblike komunikacije. Vesela sem, da sem to videla, ker bi to storila brez razmišljanja. Na oglasu imam svoje podatke. če bi se radi pogovarjali brez tega vmesnika. Vedno bom zahteval uporabo spremstva tukaj na bb, vendar sovražim pošiljanje besedil
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Če vas torej prav razumem, ste kupili vse te predhodnike in večino od njih prežgali, ko ste se učili izdelovati MDMA? In verjamete, da veste, kaj počnete zdaj, in da bi imeli boljše rezultate? Ste imeli samo eno uspešno sintezo? In iz nje ste dobili nekaj unč dobrega MDMA? Ali imam vse v redu? Prekleto, zvenim, kot da se obnašam kot drek, ko to berem nazaj, ampak v resnici ni tako! Samo pojasnjujem, ali sem razumel, kar ste mi povedali. Vsekakor občudujem tvojo odločnost in slog! Dude, ti si človek!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
No, če sem pošten, nisem imel nobene metrike o tem, kako naj bi bilo kar koli videti ali celo pridobivati. ali so bili prekurzorji pravilni. Nikoli nisem videl mdp-2-p. Nisem bil prepričan, ali imam sploh pravilen keton.
Prav tako nikoli nisem izvedel reakcije mekurjevega klorida z aluminijem. Pričakujem, da bom imel serije, ki ne bodo dale dobrega rezultata, medtem ko bom ugotovil, kaj deluje in kaj ne.
Za vse, kar je pomembno, še nikoli nisem naredil dušikove kisline. ali postavil laboratorijskega stekla. ko sem vodil REI dope, je bilo vse diy. lahko berete literaturo desetletja (in jaz sem jo), vendar te reakcije nikoli ne gredo točno tako, kot so napisane. obstajajo napačne informacije, napisane v veliko stare avli namenoma, da bi ljudje, ki ne razumejo kemije, ne mogli uporabljati informacij. celo knjiga Strikes je imela stvari nazaj, katera plast je organska.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pričakovati, da bo sinteza potekala v skladu z učbenikom, ni realno. in ko začne sranje iti narobe, je treba vedeti, kaj storiti, da se to popravi, in za to so potrebne izkušnje.
Na primer... v enem od opisov je bilo navedeno, da aktivirate aluminij in ga nato položite v vrelo bučko.....
Ali ste kdaj poskušali 54 gramov aluminijaste folije, ki se hitro segreva in je zagotovo še vedno onesnažena z živosrebrovo soljo, kar pomeni, da si ne morete privoščiti, da bi si raztrgali rokavico in si jo dobili na kožo, vstaviti v vrat vrele bučke 24/40? jaz tudi ne. to tudi ni zajeto v navodilih. obstaja milijon stvari, ki jih je treba samo narediti, da razumete postopek. Pri prvih nekaj poskusih se nisem zavedal, da ga nisem pustil dovolj vročega. Ne bi rekla, da sem imela samo eno serijo nog. vsaka je vrnila različno količino izdelka.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Vem, da nisi želel biti nergač, in ne vem, kakšna je tvoja raven znanja na področju kemije. Jaz imam nično šolo. metamfetamin sem kuhala s prekinitvami 28 let. rdeči fos in nato lit. nobenih izkušenj s propirom do zdaj. obstaja milijon majhnih podrobnosti, ki niso zapisane v teh opisih, ki jih beremo. na koncu sem za kurjenje uporabil kozarce za mleko. omogoča stresanje. in ko sem ugotovil, da je to kup metilamin3 , ki uhaja iz refluksne kolone ali iz refluksne cevi, sem jo začel zamašiti in pustiti, da se poveča tlak, da se ponovno kondenzira. v kozarcih še vedno ostane tam, kjer je potreben.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, ali imate na voljo kakšne izdelke zame v Združenih državah Amerike?
 
Top