Proizvodnja in pošiljanje NAJBOLJŠIH ZDRAVIL z DIREKCIJO in MAGNITUDO - Laboratoriji Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
37
Points
18
Deals
9
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJO

V laboratorijih Vector se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede o kakovosti našega izdelka. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov. Našim novim strankam želimo omogočiti, da okusijo našo brezhibno storitev za stranke in naše odlično zadovoljstvo strank, tako da začnemo z razdeljevanjem naslednjih izdelkov:


(10 izbranih strank bo prejelo po 5 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO se lahko prijavim na nagradno igro?

(Za prijavo morate prebrati naslednje)


Da bi lahko uživali v brezplačnem vzorcu, morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorec! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, kateri izdelek bi radi poskusili (dovoljen je le en vzorec enega izdelka), in sami vas bomo DM. Ni vam treba, da nam po vašem komentarju pošljete sporočilo, saj vam bomo za vaš vzorec poslali sporočilo mi.
 
View previous replies…

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Z veseljem bi preizkusil vzorec meth! :)
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
A-pvp kadar koli v prihodnosti?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni,
pravkar sem prejel vzorec....prijetno... dobro presenečenje....v kratkem bom naredil podroben pregled...whouuu
 

theitaliandude

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, ali obstaja možnost za vzorec? res si želim, da bi imel prave stvari!
 

Slartibartfast

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni ljudje. Zanima me, kakšna je kakovost vašega D-metha.

Če še vedno ponujate vzorce v ZDA... Bila bi zelo hvaležna, če bi lahko prejela nekaj vzorcev. Že približno 6 let si nisem privoščil nobenega dobrega izdelka...

Pa ne zato, ker nisem poskušal. Zdi se mi, da je zdaj v ZDA VSE metamfetaminsko blago odpadek.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni vsi,
Pred približno desetimi dnevi sem prejel pismo z urejeno embalažo... vse skupaj je zelo skladno... snov (2 g, drobni beli kristali...) je popolnoma skrita, skrbno zapakirana... delo je urejeno...
Zaenkrat in če povzamem, sta pošiljanje in pakiranje kakovosti A+.
Kmalu vam bom poslal test tega vzorca.
 
Top