Sem začetnik in želim vedeti, kako predelati zdravilo skopolamin

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi. Tudi mene zanima to. Obstajata dve vrsti, ena, zaradi katere si visoko, in druga, ki drugim omogoča, da te nadzorujejo? Zagotovo bi potreboval nekaj jasnosti glede tega, kateri je kateri. In če bi želel partnerju dovoliti, da me nadzoruje, kako bi lahko vedel, koliko naj vdihne, ne da bi me to ubilo? Tako zelo me zanima splošna.. In, @Jessica, katero vrsto prodajate in ali je še vedno na voljo? Na tvojem profilu piše 'ne kupuj od mene..'. 💀 😂

Hvala!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Če vam nekdo na tem forumu ponuja nekaj za nakup in na njem piše "Ne kupujte pri meni", potem je z 99,9-odstotno verjetnostjo prevarant. Če nekdo zavrne skrbništvo, je s 110-odstotno verjetnostjo prevarant.
Uporabite svojo glavo.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Glede na to, kar sem videl, morate upoštevati vrste datura, kot sta datura stramonium in datura metel. Te vrste vsebujejo alkanoid skopolamin hidrobromid. Te vrste je mogoče najti v Indiji in Kolumbiji. Ker je skopolaminski hidrobromid prevladujoči alkanoid v njihovih lokalnih vrstah, kriminalci v Kolumbiji ne potrebujejo raketne znanosti za izolacijo skopolaminskega hidrobromida od drugih alkanoidov, zato za ekstrakcijo alkanoida uporabljajo samo maceracijo, tako da ga lahko uporabijo za nadzor in ropanje svojih žrtev, tudi če je onesnažen z drugimi alkanoidi, kot so atropin, hioskamin itd.

Zaključek:

- Prepričajte se, da semena Datura Stramonium ali Datura Metel

- Lahko uporabite samo maceracijo, saj izolacija skopolamin hidrobromida ni potrebna, ker je že prevladujoči alkanoid.

Opomba: Te informacije so primer skopolamina, ki ga kriminalci uporabljajo za manupilacijo in izvrševanje kaznivih dejanj, in niso namenjene uporabi v medicinske ali farmacevtske namene. Natančen odmerek za obvladovanje nekoga z minimalnimi stranskimi učinki ni potrjen, ker se učinki halucinogenih sredstev razlikujejo od osebe do osebe, zato je najbolje, da ga ne zlorabljate do mere, ki bi lahko povzročila hudo zastrupitev ali smrt.
 
Top