Sem začetnik in želim vedeti, kako predelati zdravilo skopolamin

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Slišal sem, da je skopolamin zelo učinkovito zdravilo in da lahko v celoti nadzoruje ljudi, to zdravilo je težko najti, vendar sem dobil rastlino in ni niti redka rastlina težava je, da zelo malo ljudi ve, katere kemikalije je treba uporabiti, če mi pomagate, vam dam nekaj za preizkus tega zdravila, prosim, pomagajte mi
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Tudi sam ne vem veliko o tem, šele zdaj sem začel brati o tem.

Nekateri pa ustvarijo rjav prah, ki je že dovolj močan, v najčistejši obliki je bel prah, vendar moram priznati, da te lepe droge v resničnem življenju še nisem videl.

Po več poročilih se začne takoj in v sekundi si high, po 20s-1min pa si odprt za vse predloge.

Ne pozabite, da center za razlikovanje med "dobrim in slabim" ni pokvarjen, zato ne morete reči samo "zdaj jih vse ubij" ali "prereži mu grlo", ampak morate uporabiti pozitivno formulacijo, npr. "počasi vstavi nož v njegov vrat", pri čemer morate biti zelo natančni pri svoji formulaciji.

Vlada ga je večinoma uporabljala kot nadomestek za mučenje, uporabljala ga je kot nekakšen "eliksir resnice" pri zaslišanjih, vendar bi ga "usposobljen uporabnik" verjetno lahko do neke mere premagal.
Danes ga uporablja večina tajnih in nezakonitih zaslišanj gov, kriminalcev in seveda ga nekateri ljudje uporabljajo rekreativno, vendar težko verjamem, da bi kdo lahko užival v tovrstnem opoju.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
To ni vse, kar se na prvi pogled zdi, da je. Imejte jo za blago #4 heroin high za izkušene.
Za neizkušene je to enkratna izkušnja, podobna množičnemu naključnemu zaužitju 4 gramov MDMA, medtem ko vam med izkušnjo odrekajo vodo za hidracijo.
Še vedno obstajajo prodajalci, ki to ponujajo na trgih darknetov.
Eden od njih se imenuje Pendate.
Isti prodajalec prodaja tudi "zagotovo" teke za proizvodnjo MDMA, DMT in kopolomina.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Obstaja več kot nekaj krajev, ki ga zakonito prodajajo na spletu. V ZDA ni nadzorovana snov. Ni treba, da se pridobiva iz drevesa borrahero. Uporabiti je mogoče katero koli rastlino iz rodu Datura. Kot so rastline Brugmansia Angel Trumpet. To je ena najlepših rastlin, ki jih boste kdajkoli imeli. In gospodinje, ki se sprehajajo s svojimi psi/dečki, jo ves čas hvalijo.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 777
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Lahko prispevate k proizvodnji skopolamina.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pravzaprav ga veliko avtohtonih Južnoameričanov uporablja rekreativno in menda si lahko iz cvetov ali korenin preprosto skuhaš čaj in haluciniraš.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Prepričan sem, da ga lahko preprosto namočite v vodo. Macerirajte jo, za nekaj dni jo namočite v vročo vodo in iz nje filtrirajte rastlinje. Voilà, skopolaminska juha, začinjena z atropinom in hiosciaminom verjetno. Zanimivo je, da imajo te rastline tipa Datura tropan. Med drugimi lepimi stvarmi z njim je tudi kokain. Tudi cel kup feniltropanov, ki so stimulansi možganskega živčevja. Obstajajo tudi drugi zanimivi tropani. Seveda lahko iz njih odstranite vse in iz njih naredite nekaj elegantnega. Tropan je heksanski in pentanski obroč, ki sta povezana in zložena v čoln ali morda stol. Lahko se premetava sem in tja. Kdo ve 🤷😂 je 5:33 zjutraj v nedeljo. V petek sem se zbudil ob 6:50.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
novinec in skopolamin v istem stavku običajno konvergira v smrt novinca, zato resnično upam, da imate le rastlinski material, iz katerega je zelo težko dobiti, zato imate morda možnost, da se naučite kemije in se izognete zastrupitvi, vendar morate imeti resnično srečo.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tako sem pred kratkim od prijatelja dobil angelsko trobento (brugmansia suaveolens), rad bi vedel, kako iz nje pridobiti skopolamin za poskuse, vendar smo do zdaj dobili le halucinogeni čaj.

Lahko kdo pomaga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, da:

Pridobivanje skopolamina iz Brugmansia suaveolens

Posušen prašni nadzemni del B. suaveolens (5,0 kg) smo ultrazvočno ekstrahirali v metanolu (3-krat, vsakič 10 L v 60 minutah pri 50 °C). Po odstranitvi metanola v vakuumu smo dobili temno trdni metanolni ekstrakt (300 g). Ta ekstrakt je bil nato suspendiran v 2 L destilirane vode in zaporedno razdeljen z diklorometanom in etil acetatom (vsakič po 3 L), tako da smo dobili ustrezen diklorometanski ekstrakt (30 g), etil acetat (12 g) in vodno plast. Etil acetatni ekstrakt je bil grobo ločen na silikagelski kromatografski koloni, pri čemer se je eluiral z gradientnim sistemom topil diklorometan/metanol (0-100 % prostornine metanola), da je nastalo šest frakcij (E1-E6). Frakcija E2 je bila večkrat kromatografirana na silikagelski koloni, eluirana z izokratskim sistemom topil etil acetat/metanol/voda (20/1/0,05, v/v/v), da smo dobili štiri frakcije E2A-E2D. Frakcijo E2A smo naložili na kromatografsko kolono z reverzno fazo s smolo C18 in jo eluirali z metanolom/vodo (2/1, v/v), da smo dobili skopolamin (62 mg). Čistost izoliranega skopolamina je bila določena s HPLC-DAD in ugotovljena v višini 98,3 %.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Moj komentar:
Mislim, da se lahko za osebno rekreativno uporabo izognete dodatnim ekstrakcijam z DCM in EA. Upoštevajte, da bo šlo za skopolaminski ekstrakat z drugimi alkaloidi.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zdravilo Buscopan vsebuje zdravilno učinkovino hioscin butilbromid. Ta ni enaka hioscin hidrobromidu, ki je drugačno zdravilo, ki se jemlje za preprečevanje slabosti pri premikanju. Zdravilo Buscopan je na voljo v obliki tablet in je na voljo na recept.

Iz Googla^, kadite zdravilo Buscopan in preverite, kaj se bo zgodilo! To je na lastno odgovornost, stvari so močne in smrtonosne, Datura mora biti ena najslabših izkušenj, kar sem jih kdaj imel!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Slišal sem za zdravilo, ki je bilo v uporabi pod imenom skobutil, to je n-butil skopolamonijev bromid, kvartarna amonijeva sol, ki se uporablja kot antiemetik. Vendar veliko sreče pri pridobivanju Fromm, da!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Njegova ekstrakcija ni na tabletah, temveč kadite zdrobljeno tableto! poskusite ga bro in se prepričajte sami.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zgodbe o skopolaminu so pretirane. Seveda je lahko v amnestični zmedenosti kdo bolj ranljiv in obvladljiv, vendar to ni tako gotovo.

Če želite to storiti samo zaradi uživanja, ne izgubljajte časa. Lahko ga preprosto kupite. To je običajno zdravilo proti slabosti v precej državah, z nekaterimi drugimi uporabami.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura je drugačna zver vsebuje več kot skopolamin, kajenje skopolamina pa tudi ni šala. Pri kajenju se ta butilbromidna skupina odcepi in zadetek dimljenega skopolamina je naslednje ravni, ki sploh ni za šibko srce. poskusite in preverite, kako ranljivi ste, ali za boljši način gledanja njegovih učinkov je, da imate prijatelja, ki ga jemlje "po svoji volji", in si oglejte učinke tega na njih. potem mi povejte, da vas ne pusti v stanju ranljivosti. Moj prijatelj je objemal drevo in mi rekel, da je to njegova žena, in če bi ga vprašal, bi mi dal vse, kar ima v žepu.

Videl sem samo ljudi, ki jih je to zmotilo, in moje osebne izkušnje tako z Daturo kot s kajenjem teh tablet so, da se otroci ne ukvarjajte z drogami!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Skopolamin? Ta snov je burundanga! Povzroča sugestibilnost in pozabljivost ter delirij. V velikih odmerkih lahko ubije. Protistrup je arekolinski hidrobromid!
Pri osebah, ki uživajo arekolinski hidrobromid ali betelove oreščke, je manj verjetno, da jih bo burundanga prizadela. Poleg tega ima arekolinski hidrobromid kognitivne
kognitivne in nootropne lastnosti, poleg tega pa vam arekolin hidrobromid daje opojno moč. Če se želite opiti, si preprosto priskrbite arekolinski hidrobromid ali kratom. Enkrat je dobro oblečen črnec na meni uporabil burundango in govoril, da potrebuje pomoč, in stvari so postale bolj prašne, on je mečal še več prahu in prevaral in je vzel denar. On je sesal! Stupid jerk! Za to, da je vzel del denarja, sem izvedel šele, ko sem hotel plačati telovadnico. Morda bom dobil Arecoline Hydrobromide, če bom dobil denar. Morda je bilo nekaj na moji roki v nekem trenutku. Enako so poskušali storiti mojemu bratu in mu poskušali prodati lažno zlato, medtem ko so večkrat metali prah in podobno. Pri sebi ni imel nobenega denarja, zato niso dobili ničesar. Moja zadnja bivša punca je uničila organsko kemijo in matematiko ter izgubila zanimanje, ko je izvedela, da jemljem modafinil za ADHD in da me naredi pametnega in osredotočenega ter da želim biti farmacevtski kemik ali raziskovalni kemik. Zdaj potrebujem hitrost (amfetamin, etilamfetamin). Zaradi modafinila in armodafinila dobro opravljam znanstvene in druge stvari. Zaradi kratoma manj pijem etanol (pitje alkohola). Izgubil sem osredotočenost na znanost in matematiko in moje življenje je brez tega postalo nepopolno. Potrebujem matematiko in znanost, nobeno dekle ne bi smelo uničiti matematike ali znanosti ali pa so sesali! Morda bom nekega dne spet lahko delala znanstvene stvari.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Zdaj imamo na voljo skopolaminski puder.
 
Top