Question Kako razrezati čisti amfetamin?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Poskušal sem prodajati čisti sulfat. Le da sem ugotovil, da je povprečna čistost 13 % in da bi ljudje presegli 500 mg ter končali na oddelku intenzivne terapije. Obtoževali so celo zdravilo.

Ali bi bil kofein dober za zmanjšanje na recimo 40 odstotkov ali pa bi kakšno nevtralno rezalno sredstvo opravilo boljše delo?

To aktivno uveljavlja poslanstvo BB. Gre za to, da bi imeli več čistih drog. Če bi šlo za heroin, bi ljudje padali kot muhe. Treba ga je zmanjšati, vendar mora biti še vedno najboljši na ulicah.
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prosim, ali lahko amfetamin mešamo z benzokainom ali lidokainom? In ali lahko to povzroči kakršno koli škodo za potrošnika?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vse se lahko meša z amfetaminom, ampak ja, benzokain in lidokain sta nevarna za srce in povečujeta utrip, tako da.. ni dobra ideja. mešajte z NAC ali smtg, ki ne vplivata na učinke amfetamina, ne mešajte s taurinom, ne mešajte z gabo, ne mešajte z aspirinom itd. in ne mešajte s kafenom, guarano ali drugimi stimulansi, NAC je zame najboljši, ker ima veliko dobrih učinkov na zdravje, zlasti na možgane, in menda pomaga uporabnikom drog pri odpravljanju hrepenenja, zato je najboljša izbira imo.

lahko pa ga mešate z magnezijem ali aminokislinami.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Iskreno povedano, če boste mešali svoj amfetamin, bi vam morali prepovedati vstop na ta forum.

Ne promoviramo sredstev za rezanje!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
mešate, ker uporabnik amfetamina ne misli, da je to ČISTI amfetamin, in to bo povzročilo veliko prevelikih odmerkov, lahko prodajate ČISTI amfetamin, ko ste znani in resen prodajalec.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kakšne koristi imate, če prodajate čisti amfetamin? ko amfetamin zmanjšate z dobrim izdelkom, kot sta NAC ali smtg, je to koristno za uporabnika in za vas. ko vsi trgi prodajajo amfetamin slabe kakovosti, ne morete reči "hej, prodajam čisti amfetamin 98 %, zaupajte mi, fantje!", ker tako pravijo vsi.

Uporabniki speeda vzamejo 200 mg speeda, da bi dosegli določene učinke, zato, če prodajate 98 % čistega speeda, si predstavljajte število ljudi, ki bodo vzeli 200 mg čistega speeda naenkrat... nikoli več ne bodo vzeli vašega speeda, ker bodo imeli več stranskih učinkov kot dobrih učinkov
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ne ukinjajte ga. Samo povejte svojim strankam, ali je močan.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Menite, da vam bodo uporabniki zaupali? Da bi lahko prodajali ČISTO hitrost, morate biti znani v trgovinah in biti resen prodajalec...
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dude, ali ste se kdaj ustavili in pomislili, da je morda prav kofein, ki ga zdaj vnašate v svoj speed, tisti, ki povzroča stranske učinke in prevelike odmerke? Še posebej, če je pomešan s speedom?
Ko nekdo jemlje čisti speed, ne sme uživati kofeinskih pijač in Red Bull in te energijske pijače so prav tako kralj za predoziranje. En Red Bull povzroči, da se dober speed obrne proti nekaterim ljudem in spremeni dobro zabavo v strašljivo in nevarno zabavo. Preučite, kako kofein vpliva na telo, saj gre za popolnoma drugačen mehanizem kot pri amfetaminih. Kofein najprej in predvsem pospešuje delovanje srca, in sicer za veliko!. Amfetamin centralni živčni sistem malo razširi na vse različne sisteme v telesu prek CNS.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
sjit v belilu in ga daj zastonj kot rjavega prekletega frajerja, kakšno zajebano vprašanje in jaz zapravljam vse te preklete kemikalije, da odstranim tvoj crackmix thnx vzemi 1 gram cafeina, če se počutiš dobro, kot da vprašaš še enkrat
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
pls ban cutters sebični ljudje ga prodajajo za več in če umrejo ali vzamejo preveč, ni vaša odgovornost prodaja mešanih sjit je, če poveste, da prodajate amfetamin, ga prodajate in ne mešanice ali me razumete ali se morda lahko srečamo, da naročim vzorec, če je preveč močan, vam ga bom pomagal razrezati
 
Top