Question Kako razrezati čisti amfetamin?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Poskušal sem prodajati čisti sulfat. Le da sem ugotovil, da je povprečna čistost 13 % in da bi ljudje presegli 500 mg ter končali na oddelku intenzivne terapije. Obtoževali so celo zdravilo.

Ali bi bil kofein dober za zmanjšanje na recimo 40 odstotkov ali pa bi kakšno nevtralno rezalno sredstvo opravilo boljše delo?

To aktivno uveljavlja poslanstvo BB. Gre za to, da bi imeli več čistih drog. Če bi šlo za heroin, bi ljudje padali kot muhe. Treba ga je zmanjšati, vendar mora biti še vedno najboljši na ulicah.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ne vem, ali lahko ta mešanica dobro vpliva na telo, ne bo dobra za srce, preden jo razrežemo s kakšno pomožno snovjo nekega zdravila, ki ni slabo za telo in nima učinkov na telo. vendar nisem strokovnjak, govorim iz nevednosti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kategorično nasprotujemo vsakršnemu rezanju izdelkov, saj ima lahko negativne učinke na zdravje in je nepošteno. Če želite svoje stranke opozoriti, jim lahko poveste pravilen odmerek.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
toda če uporabnik ne zaupa prodajalcu in vzame 100 mg ali 200 mg, misleč, da se hitrost zmanjša? bro bo umrl
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Popolnoma se strinjam z vami, vendar obstajajo nekateri kupci, ki tega ne poslušajo, čeprav ste jih opozorili na tveganja visoke čistosti in "neznane kose z ulice" druga tveganja. ostali ljudje.

Če ne poznate prodajalca, na primer nekoga, ki ga najdete na nočni zabavi, je tveganje za prevelik odmerek glavne snovi (droge) lahko manjše, vendar je tveganje, da vas bodo poškodovali kosi, veliko večje, ker imajo lahko sestavino, ki vam povzroči anafilaktično reakcijo.

Tudi sam ne maram rezanja drog, vendar kadar me ljudje prosijo, naj to storim, ker je izdelek, ki ga prodajam, premočan zanje, dodam samo ENO rezanje, ki je kofein za amfetamin, in svojim strankam vedno povem natančno razmerje čistosti ter jih opozorim, da je to za njihovo zdravje najhujše kot jemanje pravih odmerkov nerazrezane droge.
To je moj nasvet kot trgovca. Vedno bodite jasni svojim kupcem.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vendar pa niso vsi dovolj pametni, da bi to opazili. Nekateri moji prijatelji so takšni. Vendar je njihov ego običajno višji od njihovega inteligenčnega količnika. Ko je bilo res dobro gradivo, sem enemu od njih rekel, naj ne potiska 1 navzgor, pa se je smejal.
"Imam dvajsetletno rutino. Resno? - Ti imaš največ. 20-letno rutino gledanja slik, ki je podobna tej v grobem sranju."
Medtem je on, gluhi in nemi avtentični zombi, kartiral s prst debelim "zajamčeno fibrilacijo levega atrija".
Moral sem kričati nanj, da me je začel poslušati.
Mnogi so lahko na podoben način. Najbrž bi se sam krivil, če bi jim bilo slabo, saj bi lahko imel več pameti. Torej, težko vprašanje...
Če bi ga moral razredčiti, bi bila to dekstroza ali glicin. Slednji je morda boljša rešitev. Gre za naravno aminokislino, ki se uporablja tudi za sladkanje, je popolnoma topna v vodi in nima negativnega vpliva na raven sladkorja v krvi. Prav tako, kolikor mi je znano, ni znanih stranskih učinkov pri uživanju večjih količin. Razredčil bi ga do vsaj 75-odstotne čistosti. Ali raje 80 %... Da bi preverili, koliko se je poslabšal, in ga ustrezno nastavili. Potem bi imeli cenejšo in dražjo različico. Intelektualec bo zagotovo izbral cenejšo. Vendar vsaj ne bo vložil 1G v pikado.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitol je ena od lepih,in sirotka v prahu
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
lahko se z vitaminom, kot sta vit C ali E, zaradi antioksidacijskega delovanja ali pa se lahko z NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ali je mogoče z vitaminom B3 zmanjšati ali pa je lahko nevaren?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vitamin B3 poveča hitrost hemoglobina in poveča tvorbo rdečih krvničk, zato je lahko nevaren za srce, da bi združil vazokostriktor in vazodilatator, zmanjšajte z vit C ali NAC, je zelo poceni na debelo com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C je askorbinska kislina in vas lahko opeče v nosu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oh, tega nisem vedel, torej je NAC dober
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tega nisem vedel, ko sem bil mlajši, sem poskusil nekaj različnih rezanih amfetaminov in večina ljudi mi je rekla: "Če ne gori, ni amfetamin/spredna pasta."

Vem, da razumem, od kod to lažno dejstvo.
Enako se zgodi, ko pridete k meni in govorite o suhem speedu, večina ljudi bo mislila, da bo cutten kot pekel, zato mnogi trgovci dodajo alkohol, belilo ali podobne kemikalije, da bi vam zažgali nos.
Večina ljudi, ki so kupovali takšno rezano sranje, ima zdaj veliko težav z dihalnim sistemom.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
lahko zmanjšate z Raspberry Ketones za okus, prah je tudi bel
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
sodelavec, ki opazuje rdeči nil? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ne, brat, idk, kaj je to :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prosim, ali lahko amfetamin mešamo z benzokainom ali lidokainom? In ali lahko to povzroči kakršno koli škodo za potrošnika?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vse se lahko meša z amfetaminom, ampak ja, benzokain in lidokain sta nevarna za srce in povečujeta utrip, tako da.. ni dobra ideja. mešajte z NAC ali smtg, ki ne vplivata na učinke amfetamina, ne mešajte s taurinom, ne mešajte z gabo, ne mešajte z aspirinom itd. in ne mešajte s kafenom, guarano ali drugimi stimulansi, NAC je zame najboljši, ker ima veliko dobrih učinkov na zdravje, zlasti na možgane, in menda pomaga uporabnikom drog pri odpravljanju hrepenenja, zato je najboljša izbira imo.

lahko pa ga mešate z magnezijem ali aminokislinami.
 
Top