Question Kako zmanjšati količino kokaina?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Pozdravljeni fantje iz BB, lepo vas je spoznati

želel sem vas vprašati o dobrem načinu rezanja koksa in o tem, katere materiale bom potreboval pri tem postopku
Na Redditu sem prebral, da lahko uporabim laktozo ali inozitol. vendar to niso bila popolna in jasna navodila.

Prav tako moram vedeti, kako ga bom po postopku rezanja ponovno razrezal? Zelo bi bil hvaležen, če bi mi nekdo pomagal pri tem procesu, tako da bi mi poslal povezavo ali članek za ta proces.
Sem noob v kemiji, zato upam, da ta postopek ni zapleten.

Prebral sem, da lahko uporabim benzokain, vendar je to kemikalijo težko najti. Ali sta laktoza ali inozitol dobra izbira?

Hvala fantje.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Res je. noben rez ni dober. toda v resnici so rezi tisti, ki distributerjem na nižjih ravneh zagotavljajo stopnjo dobička. zato, če morate to storiti, to storite na najvarnejši možen način.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, imate 2 možnosti levamisol
ZiBVmn0k9y
le izhlapeti je treba vodo in narediti pasto ter oprati acetonsko čistilo, ker laboratoriji dodajajo nekaj z neprijetnim vonjem, enkrat, ko opereš, posuši in naredi fin prah, levamisol opravi test razpoke, vendar ne sme biti dodan v excesu, to je za res dober izdelek,dodajte 10 %, in to dodaja sijaj, izdelek s čistim acetonom stisnite v kalup z majhno težo, ne uporabljajte hidravličnega stiskanja, ker ni več sijaja, in uporabite žarnice, druga možnost je fenacetin, vendar potrebujete bencen za delo, ki ga je težje dobiti.
 
Top