Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Slišal sem iz vaših popolnoma neverjetnih videoposnetkov YT. Bilo je precej ironično, saj sem poskušal sintetizirati 4-FA z metodo redukcije NaBH4 in sem imel pri tem težave.
Potem ste v nekaj dneh objavili videoposnetek. To je bilo kot znak vsemogočnih narkotičnih bogov! lol.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bodisi DuckDuckGo, bodisi me je pripeljal na reddit in se ne spomnim natančno, kaj sem iskal, vendar se je izkazal za edinstveno spletno mesto.
 

Jessiescents

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Iskal sem temne spletne povezave in našel vaše spletno mesto. Z veseljem se pridružim
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Iz vašega videoposnetka sinteze na YouTubu :cool:(y)
mi je všeč kemija in kakovost vašega videoposnetka je naravnost neverjetna. :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bil sem na svoji deski za deskanje in se po opravljenem Titaniku spustil pod gladino. To je vse, česar se spomnim, saj sem bil v tistem določenem trenutku tako visoko. Nihče mi tega ni povedal, ker sem bil sam, zato sem to verjetno nekje prebral.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Premikal sem se po /r/darknet ... mislim, da sem kliknil nekaj povezav, ki so me napotile na nekaj, in potem sem pristal tukaj? Malo sem se ujezil in se prvič po več letih globoko potopil v darknet. Včasih sem veliko zaslužil s preprodajo RC-jev na spletu. Ta forum me zanima.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ko sem brskal po internetu od povezave do povezave, sem ga na koncu po naključju našel. Tu sem preživel ure in ure za preučevanje
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Reddit, kot je bil skimming kaotično steno dolgo stimulacijo post, Videl sem "preverite zlom slabo forum"

In ko sem našel to spletno mesto, sem začel gledati tudi BB
 
Top