Question fluorirani amfetamini

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Katere amfetamine je mogoče insuficirati? V psyconautwiki so navedeni nekateri, pri katerih se kaže napihnjeno uživanje, pri drugih pa ne? Imam 3-fma, ki so mi ga dali po pomoti in je pri insuflaciji zelo boleč, v wikiju pa nima insuficirane porabe. Naredili so napako pri naročilu. Kupila sem pelete. Kakšno priporočilo? Amfetamina nisem uporabljal že kakšnih 6 let in se ne spomnim, če je tako bolelo.

morda imam zlomljen nos od vsega rezanega kokaina, ki sem ga jemala ves ta čas

Ali je komu všeč tema RC? Odkril sem jo pred kratkim in me je pritegnila. ampak tablete, za nakup 3fma kupim pravi amfetamin, ki je poceni
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V neki knjigi sem prebral, da je nekdo imel res čist 4-fluoro, dvakrat prečiščen, in ni imel nobenih neprijetnosti s sulfatom. ustrezni aldehid in propen pa ... blizu benzilkloridu, če je v vroči raztopini.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
in kako ga lahko očistim? Če je zelo zapleten, ali ga lahko kristaliziram?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Izvedete lahko kislinsko-bazično a/b prečiščevanje, oglejte si nit v tem razdelku. namesto ekstrakcije s topilom lahko izvedete parno destilacijo za največjo čistost.
Sol lahko sperete s suhim acetonom.
Lahko rekristalizirate iz vročega alkohola.

To je približno vse, kar lahko naredite praktično.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ali mi lahko posredujete povezavo do prispevka? Kako je s tem pri destilaciji s paro?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
parna destilacija je postopek, ki se uporablja samo pri čiščenju proste baze in je za majhne količine precej okoren (vodno raztopino soli {deset gramov} morate sprostiti, dodati ji lug, dokler se pH ne dvigne, nato pa skozi segreto raztopino spustite tok pare, ki ga zberete s kondenzatorjem na destilacijskem mostu, skratka)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Zlahka bi se mi jih uspelo izkristalizirati. Potrebujem alkohol in to je to, kajne?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Če govorimo o parni destilaciji FB, izvedeni brez drage laboratorijske opreme, mislim z osnovnim kompletom za destilacijo + grelna plošča + vakuumski kompresor, koliko časa običajno traja destilacija 500 ml FB in kakšen je pričakovani izkoristek v odstotkih? Verjetno je treba temperaturo na površini nadzorovati med 110 in 130, kajne?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne morem natančno reči, vendar je osnovno vse, kar potrebujete, vakuum ni potreben. poleg tega še nikoli nisem destiliral 500 ml osnove (brez topil).
Izgube so praktično 0, ker dejansko odstranjujete nečistoče in topilo, ne pa izdelka. glede tega sem poskusil tako pod pretokom N2 kot v atmosferi in ni velike razlike.
Vaš RM se bo povečal na največ 110, odvisno od nečistoč, topnih v vodi, o temperaturi na površini plošče nimate pojma, temperatura se običajno meri z notranjo sondo, površina plošče vam ne pove veliko.
Če uporabljate ploščo, je pomembno, da aparat zavijete v folijo in ga čim bolje izolirate, saj mora biti za hitre in brezhibne rezultate celotna naprava vroča do točke, ko kondenzator začne hladiti paro.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Večkrat sem sintetiziral 2-FA in 4-FA. Zdi se mi, da se ti snovi po vdihavanju ne razlikujeta od amfetamina. Toda 4-FA daje boljši učinek, če ga zaužijemo oralno. Zanimivi snovi, 2-FA daje blago stimulacijo z evforijo, 4-FMA pa je zelo podoben MDMA.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ali obstaja enostaven način za čiščenje amfetamina, da bom lahko dobro vdihaval? ali bi to delovalo z alkoholom ipa? Ali pa je bolje uporabiti suhi aceton?

ker dvomim, da lahko kristalizira v večje kristale
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
rekristalizacija je tehnika čiščenja, pri kateri gre za zadrževanje onesnaževalcev v tekoči fazi in ne nujno za rast večjih kristalov
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
če je izdelek res umazan, je treba izvesti postopek rekristalizacije "po knjigi", ki najprej vključuje vročo filtracijo vrele raztopine, ki ji dodamo aktivno oglje in jo filtriramo, dokler je vroča, nato pa pustimo raztopino, da se ohladi (vendar pazite, ko dodajate oglje v vrelo raztopino, se ta peni, zato mora biti lij zelo vroč, seveda je potreben vakuum)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
pri vdihavanju je neprijetno, želel bi si, da bi ga lahko očistil, nisem strokovnjak. Lahko opravim čiščenje z IPA. Lahko dobim tudi etilni alkohol brez bitreksa, da lahko opravim rekristalizacijo. 3-fmp ima raztopino v etanolu približno 30 mg-ml. za potrditev bi moral še enkrat pogledati pdf. kaj bi bilo najlažje narediti? Tudi sam ne vidim, da bi lahko ločil bazo.

Ali naj naredim oboje? čiščenje in rekristalizacijo? Če ne morem inhalirati, bi raje kristale dodal pijači, saj mi je dodajanje sulfata težje dozirati in izračunati. Raje bi ga lahko zaužil skozi nos, vendar če sem čist in brez bolečin, če tega ne morem doseči, bi rad imel možnost izdelati kristale, ki bi jih dodal v napitek, ali vsaj granule ali kaj bolj doslednega

če čiščenje z IPA služi temu, da lahko vdihavam, pozabim na rekristalizacijo. da pojasnim, če se ne morem dovolj očistiti, da bi nekako dobil granule ali kristale
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vidim se sposobnega za to. razen za praznino, vendar mi bo nekaj prišlo na misel
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Če boste z nečim umivali, to storite s hladnim in suhim acetonom. tudi IPA bo deloval, vendar mora biti ta še posebej suh in hladen.
Mislim, da vam gospod Haber to nekoliko preveč zapleta, običajni recryst. bo vaš izdelek dostojno očistil, vakuum ni potreben. Preprosto segrejte nekaj metanola ali IPA do vrenja in ta vroč alkohol po malem spuščajte, da rešite ves svoj prah. nato to preprosto pustite neovirano na vrhu zamrzovalnika in ga pospravite v zamrzovalnik, ko se zniža na sobno temperaturo.
 
Last edited:

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
To je odvisno od tega, koliko stane nakup suhega acetona. Aceton prodajajo kot razredčilo za barve, vidim pa tudi nekaj odstranjevalcev laka za nohte, za katere trdijo, da vsebujejo 100 % acetona. Ne vem, ali lahko dobim čist suh aceton. IPA se zlahka najde.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
V svojih začetkih sem imel veliko težav z acetonom iz razreda laka za nohte in vedno se je izkazalo, da je v njem vsaj 50 % vode, vendar mislim, da je to odvisno od tega, kje ste, destilacija pa je seveda rešitev problema (saj je odstranjevalec laka za nohte raztopina acetona v vodi, kar je hiralnica). Toda praktični pomen acetona (ali vsaj MEK) je tako velik, da si lahko predstavljam tudi odločnega človeka, ki bi ga dejansko sintetiziral iz IPA z blago oksidacijo (refluks z bikromatom prešel v destilacijo, kot kaže sprememba temperature, saj aceton vre pri približno 55C, stalno odstranjevanje produkta bi moralo biti enostavno in čistost spodobna)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nimam nobene laboratorijske opreme, da bi lahko destiliral aceton, bi potreboval vsaj laboratorijsko steklovino
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Res je, da sem nekoč dodal brezvodni kalcijev klorid (veliko) acetonu iz razreda odstranjevalca laka za nohte, dokler se ni eksotermno (blago) izločil, nato sem izoliral zgornjo plast in dodal še CaCl2 anh. (siccum), ki je dodatno absorbiral vodo, nato pa sem približno 35 % prvotne prostornine izdelka uporabil kot "aceton", ki morda še vedno ni bil čist v absolutnem smislu, vendar je opravil svojo nalogo. Mislim, da bi tudi druga sredstva za sušenje opravila svoj posel, saj priporočam, da preverite pojav izločanja soli, ker je ključnega pomena v geto kemiji.
 
Top