Question NEUSPEŠNA REAKCIJA 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
POSKUSIL SEM SVOJO IZDELAVO 2-JODO-4MP PRVIČ TOČNO TAKO, KOT JE NAVEDENO RECEPIE V VEDIO NA FORUMU SE JE ZAČELO PO PRIČAKOVANJIH SEM DODAL VSE SESTAVINE, KOT JE NAVEDENO, DOBIL SEM ENAKO VIDETI RM SMOLA RDEČA ČRNA RJAVA, AMPAK KO SEM GA PUSTIL IN PRIŠEL PO 6 URAH SO SE BARVE se je barva spremenila v svetlo rjavo kot kava KAKO SE JE TO DOGAJALO, KDO MI POMAGA, KUPIL JEM REAGENTE PO ZELO CENI ZA PRVI POSKUS IN NI BILO USPEŠNO, KDO MI POVESELI, KAJ PRIPOSTAVLJA FOTO, KI JE IZGINILA BARVA IODONA @Novator @G.Patton pls help strokovnjaki
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Najprej vas pozdravljam. Prosimo, ne pišite s tipko Caps Lock. Preberemo lahko male tiskane črke. To ni tako lepo.

Ali mislite na ta videoposnetek?

Ali ste pustili prosto bazo mefedrona v odprti posodi 6 ur? Ali imam prav?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ne @G.Patton Mislim na vedo o 2-jodo-4 metilepropiofenonu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ali ste lahko bolj natančni pri opisu problema, prosim? Opišite svoj postopek po korakih in vse količine reagentov.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton tako sem sledil temu VEDIO korak za korakom najprej sem dodal 4mp, kot je navedena količina drugič sem dodal ipa, kot je navedeno tretjič sem dodal cup, kot je navedeno in po tem sem dodal jod, kot je navedeno vse je bilo videti prav, kot v VEDIO nato sem pustil za mešanje pri 60-65 stopinj, kot je navedeno, in ko sem po 6 urah prišel preverit, se je barva RM spremenila v rjavo, za razliko od rdečkasto rjave črne barve v VEDIO, zakaj je torej zdaj 17+ ur mešanja končano in odstranil sem RM v posodi, ki je bila v bučki, vendar je barva rjava in ne rdečkasta kot v VEDIO
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ali lahko uporabite slike svoje reakcijske zmesi?
Ali ste dodali CuO, kot je navedeno v učbeniku?
Če ste prebrali to navodilo, morate vedeti, da morate reakcijsko zmes segrevati in mešati najmanj 15 ur (in ne 6 ur).

Ali imate v reakcijski mešanici takšno suspenzijo?
H1ROM2jbom


P.S. Če boste v besedilu uporabili ločila, bo branje veliko lažje in priročnejše.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Vem, da moram segrevati in mešati 15 ur, prav tako sem mešala 17 ur in več, vendar sem želela povedati, da je na začetku, ko sem vse začela, Rm izgledal enako kot v VEDIO, vendar je po 6 urah, ko sem prišla preverit, barva RM postala svetlo rjava za razliko od VEDIO, prav tako po več kot 17 urah zmes ni bila videti kot v VEDIO.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Niste odgovorili na moja vprašanja
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ne, nisem dobil enako videti suspenzije, ki je postala svetlo rjava
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ali ste v teh 17 urah reakcijo segreli ali ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Če ste vse naredili tako, kot je prikazano v videoposnetku, je verjetno težava v vaših reagentih. Kakšen CAS 4mp ste uporabili? Ali ste prepričani, da je bil to 4'-metilpropiofenon?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton točno tako sem razmišljal enako Pridobim dva vzorca od dveh različnih lokalnih prodajalcev, eden je bil temno rumen, drugi pa čisto bel. Beli je imel zelo dober vonj rumeni je imel grenak vonj najprej sem poskusil z rumenim in reakcija ni uspela, zdaj pa poskušam z belim in vidimo, kaj se bo zgodilo. Kolikor vem, reakcije ni težko izvesti pravilno. Poskusil sem tudi s hbr na rumeni, ko sem dodal vodikov peroksid, je postal rdeč in nato rumen, vendar se po popolnoma enaki metodi, kot je prikazana v vediu, še vedno ni obarval niti po 24 urah mešanja.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ne smete preizkusiti okusa vašega reagenta. To vam ne bo pomagalo določiti njegove kakovosti, le zastrupilo vas bo in pripomoglo k nastanku raka. Preverite njegovo tališče. Preprosta metoda za preverjanje.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton how can I pm you I want some guidance man tried it again and seems like I am failing miserably 😫 I'll pay you if you want pls help me out 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m je mogoče izdelati v mikrovalovni pečici, ki ni tako draga, saj je veliko hitrejša
 
View previous replies…
Top