• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin in psevdoefedrin

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Češki način ni slab, vendar me motijo tisti stranski produkti , nereagirani psi in nizek izkoristek. Vendar je vse odvisno od čistosti psov. Breza pa je drugačna kava.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ne morem odgovarjati na posamezne komentarje tako da moram megatresk takole kar se tiče teh mrtvih točk tako da najprej moramo imeti blago da lahko rešimo mrtvo točko ampak smo na pravi poti saj imam tudi občutek da bo kmalu maserko prišel s svojim izdelkom sem radoveden in se veselim da bo končno nekdo začel tu
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Sem ZA... samo predlagam, kako, če se bom domislil boljšega načina, ga bom napisal... iščemo način, da bi to delovalo, in ne način, da ne bi delovalo
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Iskanje, iskanje, izumljanje..... Kaj pa če se obrnete na naše guruje v podjetju BB.expert in poiščete odgovore na svoja vprašanja. Max. Prijaznost z njihove strani v vseh stvareh.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Veselim se,,,, in bi lahko kaj poslal v smeti
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
kul
Opravičujem se za vstavljanje lažnih informacij, vendar sem iz vaših komentarjev sklepal, da ste v resnici nameravali nekaj narediti

Kar zadeva "sestavljanko 1 kg efa", kako bi bila takšna "sestavljanka" videti? Zanimalo bi me, če bi vedel.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tako je do zdaj že razdeljeno na področju, vendar bi rad še vedno razdelil svojo polovico na pol.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus sem poskušal nekajkrat vprašati, vendar nikoli nisem dobil natančnega odgovora..... Ali veste, kako ločiti ibuprofen od modafena in pridobiti PSE????
Vse možnosti, o katerih so pisali ljudje, so na koncu propadle, zato če imate kaj preverjenega
. SE VAM ZAHVALJUJEM
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bel kristalinični prah ali brezbarvni kristali. V vodi je praktično netopen, lahko topen v acetonu, etru, metanolu in diklorometanu. Raztaplja se v razredčenih raztopinah alkalnih hidroksidov in karbonatov
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Imate veliko različic, ki jih je treba ločiti, ali gre za prosto bazo ali sol psevdonim
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Bel kristalinični prah ali brezbarvni kristali. Dobro se topi v vodi in 96-odstotnem alkoholu ter rahlo topen v diklorometanu.

Topi se pri približno 184 °C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Vendar se ne bi spuščal predaleč v to sranje o modafenu. Ker so polni gaaka in novih polnil, ki jih boš potegnil skupaj od psa, če jih ne boš pravilno odpeljal. In potem oči za jok po reakciji. Tako da veliko sreče in ne pozabi objaviti zapisa po uspešnem izvleku .... Hvala
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Kaj naj v tem primeru storim.....naročite efedrin, ki ga v resnici ne želim.....so samo ekstrakcija iz rastlin ali Poljske?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Naročite efedrin lahko delite od kod ? Sliši se briljantno
Pošlji zasebno sporočilo
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Bolj zoprno je tukaj vse, kar čutim preveč... Niti efedrin niti vendor... nakoplji propeler... tako da bi lahko po novem letu, ko bo manj zadušljivo...
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D da bi se pojavil prodajalec, zato se mora tu roditi kuhar, dokler nihče ne bo kuhal v cz/sk, zato tu ne bo kakovostnega prodajalca
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dobrih kuharjev bi bilo malo, raje potrebujemo dobrega vodjo, ki vzame vse v svoje roke in vse to upravlja, sestavi vse niti. Ugotovil bo oskrbo, poiskal investitorja in poskrbel, da bo vse potekalo nemoteno. Takšno bi moralo biti delniško podjetje. Nobenega šefa, samo delež v podjetju. To je potrebno za vodenje podjetja. To je napredna zamisel. Cehi so nezaupljivi do novih stvari, vendar mislim, da kdor prvi zagrabi to idejo, dobi glavni dobitek.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dobrih kuharjev bi bilo malo, raje potrebujemo dobrega vodjo, ki vzame vse v svoje roke in vse to upravlja, sestavi vse niti. Ugotovil bo oskrbo, poiskal investitorja in poskrbel, da bo vse potekalo nemoteno. Takšno bi moralo biti delniško podjetje. Nobenega šefa, samo delež v podjetju. To je potrebno za vodenje podjetja. To je napredna zamisel. Cehi so nezaupljivi do novih stvari, vendar mislim, da kdor prvi zagrabi to idejo, dobi glavni dobitek.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali mi lahko pomagate z besedilom Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Končno prvi, ki ga zanima pravo kuhanje, imaš jajca, človek, in hkrati si me razveselil. Naša sk/cz scena na BB fore je polna neumnih otrok ......
 
View previous replies…
Top