SINTEZA BK-MDMA ENOSTAVNA IN HITRA METODA.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Smejem se samo zato, ker so edina lahka stvar pri tem reakcije, pogledal sem tisto prvo cas# in ja, mislim, da to krademo, PROSTO TAKO, KOT V BREAKING BAD! Zdaj razumem, dobro! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
2-bromo-3,4-metilenedioksipropiofenon je v večini sveta nereguliran, razen če živite na Floridi
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Končni postopek iz 500 g 2b3'4mp 390 g čistih kristalov rjave kole BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pri kemijski sintezi pravite, da s 500 grami prekurzorja dobite 490 gramov metilona hidroklorida, zdaj pa pravite, da s 500 grami prekurzorja dobite 390 gramov kristaliziranega metilona, kar pomeni, da pri rekristalizaciji metilona hidroklorida izgubite 100 gramov metilona hidroklorida?
če pogledamo fotografije kristalov metilona, je ta barva posledica nečistoč, ker je čisti metilon bel, kako bi očistili te rjavo obarvane kristale metilona?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Izdelana 2. serija, kakovost je vrhunska, preizkuševalci so mu dali prednost pred tabletami mdma, ki so v obtoku.

Ena težava pa je, da je bilo uporabljenih 50 g 52190 in pridobljenih le 7 gr končnega izdelka. Morda smo v raztopini dcm uporabljali metilamin hcl, pomešan z natrijevim hidroksidom, verjetno je uhajalo preveč metilaminskega plina. 40-odstotna raztopina metilamina je še na poti, tako da se bo do takrat izkoristek morda izboljšal. Prav tako nisem izvajal ekstrakcije iz vodne plasti, tako da to tudi pojasnjuje. Ali bi uporaba magnetnega mešala prav tako povzročila slabši izplen?

Edit: Po sušenju z natrijevim sulfatom sem HCl dodal neposredno v DCM z raztopino proste baze. Ali je treba DCM upariti z vakuumom in nato dodati HCl z acetonom, kako bo to privedlo do drugačnega rezultata od metode, ki sem jo izvajal doslej?

Zanima me tudi, kako ločujete plasti z vedri? Razumem, da se pri manjši količini lahko to naredi z ločilnim lijakom, vendar se mi zdi, da je pri vedrih to težje pravilno izvesti.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Moj prijatelj, upam, da si v redu, zakaj praviš, da uhaja toliko plina metilamin? V skladu s kemijsko sintezo, opisano na forumu, piše, da mora biti posoda odprta med celotno sintezo, zato je normalno, da metilaminski plini uhajajo, saj to ne bo vplivalo na končni izdelek.
Hvala!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ali je kdo poskusil to sintezo? Bojim se, da bom zapravil denar za kemikalije in ne bom uspešen
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, imam težave s tem, da bi moja prosta baza postala bistra , večkrat sem jo opral z uporabo h20, še vedno ni bistra / bela. Uporabil sem celo h20 in sodo bikarbono, še vedno ni bistra.

Ali mi lahko kdo da prispevek.



prav tako sem preskočil fazo ločevanja vodne plasti in nisem dodal etilacetata.

Končno je magnezijev sulfat dodati v vedro za
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Če je bila vaša prosta baza že večkrat poškropljena z vodo in tudi z bikarbonatom, mirno nadaljujte s soliranjem proste baze, ni povsem nujno, da ostane brezhibno bela, če pri vseh pranjih še naprej ostaja temnejše barve, morda napaka ni To je faza čiščenja, morda ni reagiral ves njen predhodnik in je nekaj sledi nečistoč, vendar bo pozneje v fazi rekristalizacije to težavo rešil. Nadaljujte, ne obremenjujte se s to malenkostjo.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tudi koliko ml hci in acetona je potrebnih za baze. Razumem, da dodajamo, dokler ni ph baze 5, vendar je aceton 250 ml in hci 250 ml ? Ali je hci 350 ml in aceton 150 ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kaj pomeni bikarbonat? Kako se uporablja izraz bikarbonat .

"morda ni reagiral ves njegov predhodnik in je v njem nekaj sledi nečistoč"

Če je tako, bi moral dcm in prescor pustiti, da se dlje časa mešata s 40-odstotno raztopino metilamina ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko nekdo posname videoposnetek o tem?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pravkar sem od kitajskega dobavitelja prejel 1 kg predhodnika (CAS: 52190-28-0) 2-bromo-3′,4′-(metilendioksi)propiofenona.
Plačal sem 280 dolarjev za 1 kg z vključenim prevozom, od 25 kg naprej bom plačal 200 dolarjev za kg z vključenim prevozom, gre za drag prekurzor, čistost je 99 %, barva je rjava, oblika pa majhne kamne in prah.
ima močan vonj (ne vem, kakšen točno, vendar ni slabega vonja) format je podoben tudi rjavemu sladkorju.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 435

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ta prekurzor, ki ga pošlje kitajski prodajalec, je umazan, v njem je preveč broma ...... ta prekurzor mora biti v obliki lepih belih kristalov, vendar je umazan prah....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 496

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
začel sem z 10 g prekurzorja (CAS 52190-28-0), ki sem ga raztopil s 50 ml DCM, nato sem z žlico dobro premešal z roko, dokler se prekurzor ni ustrezno raztopil, nato sem raztopljenemu prekurzorju dodal 20 ml 40 % vodne raztopine metilamina in v zelo kratkem času po ročnem mešanju z žlico sta nastali 2 plasti, Vodno plast sem s pomočjo pipete ločil od osnove in vodni plasti dodal 6 ml etil acetata, po kratkem času mešanja sem vodno plast, ki sem jo zmešal z etil acetatom, ponovno dodal osnovi, nato sem bazi dodal 10 ml vode za izpiranje in mešal, dokler nista nastali dve plasti, vendar sta pred dodajanjem vode prav tako nastali dve plasti, po odstranitvi vodne plasti baze sem dodal 2 grama magnezijevega sulfata in pustil, da se nekaj časa suši, nato sem preveril pH in je bil 7, nato sem naredil 9 ml raztopine 35-38-odstotne laboratorijske klorovodikove kisline z 1 ml acetona in jo dobro premešal, nato sem raztopino po kapljicah dodajal bazi in vsakič preveril pH, ki je bil še vedno 7, nato pa sem dodal še malo raztopine in pH je bil manj kot 1, namesto tega bi moral biti 5,5. Skupno sem dodal približno 5 ml raztopine in presegel količino, nato sem vzel filtrirni papir, ga filtriral in menda pustil metilon hidroklorid suh, nato sem naredil test proti metilonu in mislim, da ni bil pozitiven, nimam pojma.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
rezultat, ki ste ga dobili, je v skladu s tistim, ki ga dobim jaz, rekristalizacija bi pripomogla k boljšemu videzu in odpravila odvečno HCl. Če niste prepričani, ali je psihoaktivna in/ali varna, poskusite dobiti laboratorijsko podgano in izračunajte mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
vendar lahko ocenite barvo testa za droge, se zdi, da ni rdeča, kot je navedeno pri pozitivnem metilonu, temveč rjava.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
če je izdelal kristal, je izgubil veliko izdelka in zelo težko je oprati umazano sranje, da bi dobil lepo steklo.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
zdaj bom moral počakati več dni, da se bodo oblikovali kristali.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
normalno je 1 dan za izdelavo kristala
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Tudi jaz sem prepričan, da je moj kemijski predhodnik (CAS: 52190-28-0) nečist in umazan.
Po navedbah kitajskega dobavitelja je njegova čistost 99 %, vendar menim, da me je prevaral, kako naj to ugotovim, torej da ga prosim za kakšen laboratorijski dokument, v katerem navaja, da ima omenjeni kemijski predhodnik tak odstotek čistosti.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni heineken ali lahko, prosim, od vas dobim kontakt na kakšnem varnem šifriranem sporočilu, da vam lahko pišem na pv ?
 
Top