Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Imam vprašanje. Ali so ti kristali, ki se pojavijo v spodnji sivi plasti osnovne raztopine P2NP, ki ni reagirala? Zanimivo, pojavili so se ravno v času, ko sem imel aktivno reakcijo približno dve uri, dlje kot običajno. (Običajno pustim, da mine pol ure, preden nadaljujem z bazifikacijo).
Mbe7K4YxDr

Dobljeni izkoristek je bil zelo visok (75 %, več ali manj) in mislim, da je končni videz precej zadovoljiv.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pozdravljeni prijatelj... ja, kot pravi naš prijatelj Gpatton, ti kristali so soli, v tem primeru so to natrijeve soli, ki nastanejo v plasti blata, ko je bilo pri visokih temperaturah in je nato prišlo do hitrega padca temperature, vidite, normalno je, da jih vidite, ko se srečate s temi pogoji, ki jih razlagate. Za vse ostalo je rezultat videti dober... zdravje in veselje, brat!.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Hvala za odgovor! V zadnjem času se osredotočam na svoj TEK, pri čemer skrbim za temperaturo in poskušam, da nikoli ne doseže 60-65 ºC. In to je spremenilo pravila igre. Donosi in kakovost so se bistveno izboljšali.
 

spikkel

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ta forum sem spoznal prek kanala @HIGGS BOSSON na YouTubu in moram reči, da ste pravi zgled, kako bi moralo biti. Delajte varno, prenašajte znanje, bodite pripravljeni na drugačne ali novejše načine, kako priti do končnega izdelka, bodite zaposleni in ostanite varni, kmalu bom imel tudi jaz nekaj vprašanj o naši metodi sinteze, vnaprej hvala :)
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ali kdo ve, kako pridobiti živo srebro po tem, ko se spusti kopel, id bi rad recikliral :)
 

sevenlakes5577

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
pri mešanju P2NP je navedeno 100 ml IPA in 50 ml H20 in ne GAA, morda želim to popraviti, saj mislim, da sem pravkar zapravil 25 g P2NP. razen če obstaja kakšno zdravilo za to...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Pozdravljeni prijatelj, predvidevam, da ste pri izračunih že dodali 250 ml izpropil alkohola in vaša napaka je bila, da ste uporabili 125 ml vode, no, poslušajte me in zdaj dodajte še 50 ml alkohola in namesto 125 ml ocetne kisline uporabite 200 ml in nadaljujte sintezo Normalno, ta napaka ne bo uničila vašega dela, samo uporabite sušilno sredstvo (magnezijev sulfat) za vašo bazo brez alkohola, da posušite vse preostale molekule vode ... ok??...upoštevajte ta navodila in mirno nadaljujte.
 

sevenlakes5577

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
No, reakcijo sem povečal za faktor 2,5, tako da sem dodal 250 IPA in 150 DI-H20 ter nato 25 g čistega rumenega P2NP. Najlepša hvala za odgovor. Upal sem, da mi bo kdo od vas lahko pomagal.
 

firefang

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Moja rešitev:
MqdkOS0p3j
 

MrMarvin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni fantje.
V moji državi lahko dobim le 14,9-odstotno žveplovo kislino.
Ali jo je mogoče uporabiti?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, vendar lahko vodo prekuhate
 
View previous replies…

MrMarvin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Hvala za vaš odziv.
Kolikšna mora biti moja žveplova kislina?
 

MrMarvin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Torej lahko preprosto destiliram 15-odstotno raztopino žveplove kisline pri temperaturi 100-105 °C.
vrelišče žveplove kisline ist 337°c
 

MrMarvin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
V redu, hvala.
Ali veste, kako lahko zanesljivo preverim temperaturo?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Pozdravljeni, gospodMarvin, kako vam je uspelo koncentrirati raztopino žveplove kisline?

Imam enak problem
 

MrMarvin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
In kako prijazna je ta sinteza za začetnike?
Ali ima kdo nasvete za začetnike?
Morda kaj, kar bi lahko on ali ona na začetku naredila bolje...
In še eno vprašanje: kako lahko zanesljivo preverim temperaturo?
 
Last edited:

MrMarvin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Hvala za vaš odziv.
Kolikšna mora biti moja žveplova kislina?
 
Top