Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
spet ne vem, donos mislim, da uporabljam fosforno kislino, da dobim sol, vendar je v 9 ml, ki jih vidite v računalniku, malo vode, ki je bila v hladilniku in adapterjih
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
še vedno kaplja sem se odločil destilirati 130 ml o 15 % žveplovega so, vendar mislim, da potrebujem nekaj spanca
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Ne morem destilirati žveplove kisline. Lahko jo segrevam, dokler se ne začne kaditi, in tako dosežem ~ 95 %. Ali naj bo to v redu za tvorbo proste soli? ta dodatna voda bo raztopila nastalo sol, zato bom nekaj izgubil. Kaj drugega?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Povsem zadostuje, da žveplovo kislino vedno dobro zaprete, saj ima lastnost, da absorbira vodo iz zraka.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Če dobim monohidrat nitrata živega srebra II, kako naj najbolje ločim H2O, saj je vrelišče živega srebra nižje od vrelišča H20? ALI Ali to preprosto ne bo delovalo?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Uporaba monohidrata
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ta reakcija mi deluje precej dobro, uspelo mi je narediti nekaj poskusnih serij po 20 gramov v debelem 7-litrskem sodu HDPE, pri čemer je učinkovitost po sušenju na nizki temperaturi v razvlaževalniku zraka dosegla približno 60 %. v nekaterih serijah se je nekoliko prekislila, vendar je na splošno zelo lepa bela snov, ki po ustreznem sušenju tvori zrna, ki se pri srednjem tlaku spremenijo v prah.
Imam dve vprašanji.

moj živosrebrov nitrat ob stiku z vodo postane rumen. živo srebro je pred dodajanjem v mešanico aluminija in vode čisto belo, vendar takoj, ko ga dodamo v vodo, postane rumeno in po tem, ko je v vodi/aluminiju, postane celo skoraj rdeče-oranžno. zdi se, da se te grudice v vodi slabo raztopijo, ker jih moram vsaj 3-4-krat sprati, da odstranim vsako najmanjšo količino. moje živo srebro prihaja iz nagibnih stikal, zato mislim, da je morda kontaminirano s sledovi drugih kovin.

Moja druga skrb je, da se moj p2np ne raztopi v mešanici IPA in ocetne kisline, saj je 10 g p2np v 100 ml izopropilne in 50 ml ledeniške ocetne kisline. moja ocetna kislina je le 80 %. za raztopitev ep2np potrebujem približno 120-130 ml IPA in verjetno 70 ml ocetne kisline, sicer se mi v raztopini vrtinčijo rumeni kristali.
Ali je to posledica 80-odstotne ocetne kisline?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Raztopino nekoliko segrejte na 50 °C, vendar ne prevroče, saj bo takrat rumena barva postala rdeča.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
bom poskusil, hvala, mimogrede, ali je mogoče IPA nadomestiti na primer z bioetanolom ? bi ga bilo veliko lažje dobiti kot IPA v večjih količinah.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
IPA je na Poljskem zakonit za potrošnike in stane približno 20 dolarjev za 5 l 99 % >

Lep pozdrav
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Da, je zakonit, vendar je bioetanol cenejši, manj sumljiv in ga je mogoče zlahka dobiti v velikih količinah brez povezave, zaradi česar menim, da je primernejši, če ga je mogoče uporabiti.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vem ali bolje rečeno prebral sem, da je nekdo za sintezo uporabil metanol, torej bi moralo biti mogoče uporabiti tudi etanol. Pred dodajanjem kisline morate ločiti vsa topila, da bi dobili skoraj brez vode, tako da ni važno, poskusite in poročajte.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ko povečam p2np, koliko drugih reagentov moram dodati?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Odvisno od tega, kolikšen delež P2nP želite povečati.

Enako količino % povečanja P2nP je treba dodati tudi drugim sestavinam.

Na primer, recept je za 10 g P2nP, če želite pripraviti serijo z 20 g P2nP, kar pomeni 100 % povečanje, potem dodajte 100 % tudi drugim sestavinam. To je preprosto.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Kemiki uporabljajo molska razmerja. To je najboljši način za natančno pretvorbo.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Poskušal sem, vendar ne morem najti molskih razmerij na spletnem mestu, kot je wikipedia ali kaj podobnega, kot je vprašanje, kakšno je molsko razmerje za p2p železo in fecl
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Izvedite točno tako, kot je prikazano v videoposnetku, le da dodate 62,5 ml 80-odstotne ocetne kisline. Na začetku me je skrbelo glede koncentracije kisline s obas starosti in kakovosti P2NP (približno 10 mesecev v kozarcu, dobil sem malo mastne moke). l've failed Al/Hg recipe from "scribd" site three times, si i was hopeless. Vendar je bila reakcija tako močna, da sem moral kondenzator sprati z dodatnimi 20 ml IPA. 99 % aceton sem sušil nad molekularnim sitom pri 300 °C, vendar se je po dodatku 96 % žveplove kisline nekako spremenil v rjavo gosto blato. Zato sem ga moral zakisati na fosforjev način. Končni izdelek je zelo močan, iz 10,3 g P2NP je 7,2 g suhega. V naslednjem tednu bi vzel vzorec na svoje delovno mesto in naredil posnetek kakovosti na GC-MS/MS.
Zanima me tudi, ali lahko GAA nadomestim z drugo kislino, npr. mravljinčno? Vonj razlitega 80-odstotnega kisa je grozen.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Čestitamo! Lepo bi bilo. Delite z nami svoj rezultat, prosimo.
Lahko si predstavljam in vas dobro razumem. Ta recept lahko preizkusite brez ocetne kisline.
Ali ste kislino dodali neposredno? Uporabiti morate raztopino žveplove kisline (~10 %) v acetonu.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
V 10 ml acetona sem dodal 2 ml 96-odstotne kisline, pravite, da moram za mešanje z acetonom uporabiti razredčeno žveplovo kislino? Mislil sem, da mora biti nevtralizacijsko sredstvo čim bolj brezvodno. Naslednjič bom poskusil ta recept v merilu 1 g z molarnim ekvivalentom 85-odstotne mravljinčne kisline.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
To je v redu. Ne, mislil sem, da morate pripraviti 10-odstotno raztopino iz 96-odstotne kisline z acetonom, se opravičujem za nejasno razlago.
 
Top