Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj:

1. Ali se lahko uporablja Red Bull aluminij?
2. Ali se lahko uporabi aluminij iz aluminijastih pladnjev za meso?
3. Ko smo poskušali izdelati živosrebrov nitrat, smo imeli reakcijo, da se je živo srebro stopilo in postalo vse bolj bistra rumena tekočina z intenzivnim vonjem - kje smo naredili napako? V lonec smo dodali približno 1 g živega srebra in nato dodali približno 3,5 ml 65-odstotne dušikove kisline. V reakciji se je pojavila rumena pena, temperatura pa se ni dvignila. Trenutno imamo takšen izdelek in nimamo pojma, kako dobiti kristale. Ali naj ga segrejemo, zavremo in nato ohladimo?

Hvala za vaše odgovore.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
3. ne potrebujete kristala; k vašemu 1gr živega srebra dodajte 10ml dušikove kisline; za aluminij pa uporabite 5ml rumene tekočine.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Raztopino morate segreti na 60 stopinj, sicer ne bo nastal nitrat živega srebra (II), in zagotoviti zračnik rjavi plin, ki nastaja, je zelo strupen.

Ker je veliko pločevink v prehrambeni industriji narejenih iz pločevine, se morate prepričati, da je aluminijasta, potem bo morda delovala.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Poročanje o soljenju baze MDMA z žveplovo kislino.

Sulfat MDMA = poo

Bazirajte jo in jo udarite s HCl. Ne poskušajte sulfatirati z MDMA, to je izguba časa. Morda fosfat, vendar se držite HCl. Lol
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali je aceton ali izobol nadomestek za diklorometan?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Za kakšen namen?
Kadar gre za stresanje amfetamina iz vodne faze, sta aceton in IPA precej slabo usposobljena. Namesto tega lahko uporabite petroleter.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Za pranje amfetamina
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
dve vprašanji

1. Ali lahko zmešam 65 % NNO3 in Hg iz termometra, da dobim nitrat živega srebra (II). Koliko kisline moram zmešati?

2. Ali lahko pripravim raztopino žveplove kisline v acetonu, ki je občutljiva na vodo? moj H2SO4 ima približno 50 % PH 1 in moj aceton ni brezvoden, ali lahko to uporabim brez zmanjšanja izkoristka ali moram aceton posušiti in koncentrirati H2SO4 do njegovega 98 % azeotropa?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
1. Za klinične termometre obstaja več proizvodnih standardov: V ruskem termometru se običajno pojavlja med 1 in 1,5 g živega srebra. V Evropi - 2 g. Zdaj obstajajo modeli ruskih termometrov, izdelani v skladu z evropskimi standardi, tako da lahko vsebujejo tudi 2 g.
---> Za en termometer se z 20 ml dušikove kisline pridobi 3 do 4x 5 ml tekočega živosrebrovega nitrata. Kaj je uporabno za 3 do 4x12gr aluminija

2. potrebujete 96 %+
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Za izpiranje amfetamina bi uporabil suh in ledeno mrzel aceton in ne diklorometana, ki je namenjen ekstrakciji vodne faze.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Rad bi izvedel kaj o rekuperaciji topil pri tej konkretni reakciji, pravzaprav samo zato, da bi znižal stroške in zmanjšal svoj odtis.
Kolikor razumem, je končni sloj sestavljen iz (v smislu topil) IPA, nato pa se doda žveplova kislina v acetonu, kar pomeni, da bi mi po nevtralizaciji raztopine in zbiranju amfetamina morala ostati mešanica acetona, IPA in česar koli, v kar se nevtralizirata natrijev hidroksid in žveplova kislina.
Aceton ima vrelišče 56 C, IPA pa 82 C, zato ali je mogoče in priporočljivo, da se topili pridobita z destilacijo?
Nimam frakcionirne kolone, zato mislim, da bi to pomenilo, da bi bil pridobljeni aceton onesnažen z IPA, IPA pa bi vseboval nekaj acetona, kakšne bi bile posledice za njuno ponovno uporabo, kakšno čistost moram doseči, da ju bom lahko ponovno uporabil kot topilo?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prav tako obnovim čim več topila, vendar vedno ločim aceton in izopropanol. Prav tako ne uporabljam acetona z žveplovo kislino, temveč tudi izopropanol. Mešanja ni mogoče popolnoma preprečiti. Izvajam destilacijo in uporabljam kolono, napolnjeno z majhnimi steklenimi cevkami, da dobim čim večjo površino. Pomembno se mi zdi, da topila posušimo, saj voda v topilih zmanjša izkoristek. Možnosti je več, medtem sem celo sam sestavil aparat za rekuperacijo topil, saj ga vedno znova uporabljam, večinoma po nekaj sintezah.

Obstaja tudi tema, kjer sem to že večkrat komentiral.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/solvents-recovery.937/
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Torej bi lahko aceton nadomestil z več IPA, ki bi ga po uporabi destiliral in uporabil postopek, opisan pod točko 1) v razdelku Nit za pridobivanje topil ?
To bi bilo odlično, saj bi bilo tako obnovitev topil veliko lažja, ker bi bilo treba razmišljati le o IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Da, lahko. Toda aceton se uporablja tudi za kasnejše izpiranje sulfata, vendar ga lahko obnovite na enak način. Destilirajte in posušite. Prav tako ne pozabite, da izopropanol z vodo tvori azeotropno zmes.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hvala za dosedanje odgovore, pomagali so mi. Uspelo nam je s tretjega poskusa, izplen 70 %. Videz, struktura, barva in delo so popolni, le vonj po acetonu me strašno moti Imam še nekaj vprašanj:

1. Kaj se bo zgodilo, če namesto 5 ml dam več živosrebrovega nitrata, recimo 7 ml?
2. Ali lahko namesto 50 ml acetona + 2 ml žveplove kisline končno uporabim 50 ml ISO (izopropilni alkohol) + 2 ml žveplove kisline? To sprašujem, ker je aceton agresiven in pušča oster vonj, v nekaterih receptih, tj. sintezah, pa sem videl, da namesto acetona uporabljajo ISO
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcija se lahko začne hitreje in je bolj eksotermna.
Nato boste morali izpariti alkohol, saj amfetamin ne kristalizira niti v zamrzovalniku. Potreben je aceton, po popolnem sušenju pa aceton nima vonja. Morda vaš aceton ni čist.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sry, prvič slišim za to, za vse svoje sinteze uporabljam IPA in deluje. Za obarjanje sulfata lahko uporabite tudi metanol ali etanol.
Zakaj to ne bi delovalo, prosim za razlago!?
Morda je mogoče, da je aceton najboljše topilo za obarjanje, vendar to, da ne deluje z IPA itd.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kadar je v prahu prisotna velika količina alkohola, je prašek slabo kristaliziran. Amfetamin se v hladnem acetonu (za razliko od alkohola) skoraj ne raztopi in tudi običajno dodajanje acetona alkoholu kristalizira prah v nekaj sekundah. Ni potrebe, da ljudi napačno obveščate.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Za amalgamsko reakcijo pa je alkohol zagotovo najboljša izbira. Za kristalizacijo pa ne, če je njegova prostornina velika na količino baze amfetamina.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
V varnostnem listu amfetamin sulfata piše, da je slabo topen v 96-odstotnem etanolu, potem bi to moralo veljati tudi za izopropanol in metanol, mar ne?
Ta informacija me zdaj zmoti, ker se v praksi veliko sulfata obori tudi v IPA.
 
Top