ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Žal mi je, da še nisem objavil, ampak bom, samo sem bil malo negotov glede objavljanja nekaterih stvari. nikoli nisem poznal skupine, v katero bi bilo tako lahko priti, in to me vznemirja.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself,use tor and if you have photos erase the metadata before posting and you are ok bro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Brisanje metapodatkov se v našem forumu izvaja samodejno. Kakor koli že, vsakdo ga lahko izvede v stranskih virih.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

To sem poskusil, vendar sem naletel na težavo. Po petih urah v erlenmajerici pri 70C sem prenehal, da se ohladi in spere. ko tekočino sperem v vodi, se zdi, da se trdne snovi ne pojavijo. Uporabljam navadno cedilo, vendar morda potrebujem filter za kavo, kot ste mi predlagali. Ima še kdo enake težave?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Vsakdanji rek can make can make .... tako fantje, če je to tako preprosto narediti, zakaj ne bi naredili? )))) SAMO MI Imamo najboljši ADB rumene barve in najbolj trde ;) vsi drugi, ki so na trgu, imajo belo ! ki je skoraj neaktivna.. če iščete nekaj stabilnega, se lahko obrnete neposredno na nas! Imamo tudi 5CL TOOO.

PS: Za tiste, ki bodo odgovorili, da niste edini s tem, da vas izzivam, da jim brezplačno pošljete moje izdelke, da bi videli razliko s pravim adb in resnično močnim namesto vaših fantov.


PS: Samo fant "madmoney" dela nekaj tukaj in jaz nihče drug.

Hvala vnaprej
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
to ni enostavno.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
To pomeni, da smo 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb bela ni tako močna, vendar eu prodajalci zelo dvignejo ceno, Če nekdo želi pomoč pri prevajalniku, mu lahko pomagam, se obrnite name.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Ali je beli ADBB dejansko šibkejši? Ali lahko primerjate učinkovitost z JWH210?

Imam beli prašek od prodajalca iz NL z domiselnimi pakiranji, ga lahko preženem na folijo?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Prodajamo najboljšo kakovost v adb yellow! ne prodajamo prekurzorjev prodajamo neposredno končni izdelek točno tako kot preban power , lahko prodajate svoje bele stvari fantje ;) ampak adb yellow ne morete kuhati kot mi ;) hvala!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Zakaj torej ne prodajate predhodnikov? Nesmiselno je, kar pravite, da imata rumena in bela barva enak proizvodni postopek, fantje, ki imajo prekurzor, naj mi pišejo, da mu pomagam, da ga naredi sam brezplačno. Naveličan sem teh prevarantov, ki so smešno dvignili ceno
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Različne serije so na voljo z nekoliko drugačno barvo. Pred pol leta je bil prekurzor adbb šibke bele barve, vendar to ne pomeni, da nova bela serija adbb ne more biti močna kot rumena. Spomnim se, da je bil v NL najmočnejši adbb, ki je bil popolnoma bel.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Rumena je močnejša, če potrebujete pomoč, mi pišite, lahko kupite samo 500gr in poskusite in videli boste na lastne oči.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Rumena njena močnejša , ne enak proces ustvarjanja , niti ne. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Kaj naj rečem, morda vem, da ste boljši od kitajskega dobavitelja, ki prodaja te stvari, razumem, da želite strašiti ljudi, vendar je cena zelo draga.
Pred tem je bil 1 kg prebanega blaga 4k evrov od dobavitelja iz EU, kitajski dobavitelj pa 1,6k ameriških dolarjev.
Kako sem rekel, če želite pomoč pri prekurzorju, mi pišite, lahko vam brezplačno pomagam z vsemi surovinami in informacijami.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kdo pravi, da mi jebe za pomoč, kdo pravi, da vam hočem pomagati ali želim pomoč od vas, kdo govori o takšnih cenah in kdo mi lahko reče, kakšne cene naj postavim, jaz vam prodam, vi kupite, to je konec, imam najboljši izdelek, sploh me ne zanima, kaj govorite o smetju, pojdite stran od mojega pogleda, prosim.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Strinjam se, naravne razlike so možne, vendar nisem videl dovolj bele ali rumene barve, da bi si ustvaril trdno mnenje, in ni mi tuje to, kar navaja Dragonrevolt. Ne razumem stvari, ki jih prodajalci pravijo, morda lahko on ( vi) pomaga drugim, kot je to ugotoviti. Ponujen mi je bil "nov" rumeni adb-b, ki naj bi dajal močnejši končni izdelek. Čutim, da imam pravico vprašati, v čem je drugačen novi končni izdelek, vendar je domnevno močnejši, čeprav enak, končni izdelek. Vztrajam pri neki razlagi, po možnosti optični, kiralni kakršni koli obliki izoliranega izomera, izključil sem hipotezo, da bi bil to derivat 5Br, vendar zagotavljajo, da je povsem enak, tako da se res potiska nekaj strašljivega, razen če sprejmemo, da je eden manj čist od drugega ali da je morda drugi bolj čist od manj čiste vrste. Ali pa ne gre za nasprotno od nasprotnega? Ob predstavljenem obilnem pomanjkanju dokazov sem prisiljen priznati krivdo za popolno zmoto druge stopnje. Podobni lahkotni pogovori o novem, boljšem prahu etilglikidata pmk (ne voskastega/mastnega) vzbujajo sume in kmalu postanejo predmet zanimanja in morda osumljenca ali sostorilca, vendar to ni uradno. Isti cas in različno zmrzovalno območje? To zahteva razlago. Sklepamo lahko le, da se zdaj adulteranti ne dodajajo ali da so nečistoče ustrezno odstranjene. Neutemeljene obtožbe in dokazi, ki niso razumno pojasnjeni, oslabijo preiskavo in brez nadaljnjih sledi je zadeva postala hladna. Dragonrevolt, kako odgovorno razložite razliko med rumenimi in belimi adb-b ali snovmi, povezanimi z adb-b, ali dogodki, opisanimi v tej razpravi? Zagotovo se bo kdo zanimal za vaš posel, če boste pokazali, da ponujate več kot privlačne, a prazne besede. In ne trdim, da poleg barve obstaja razlika ali da je ni. Resno in pozitivno bi bil presenečen, če bi spodobna, podrobna in metodološko utemeljena razlaga prinesla luč na mizo.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nisem prepričan o drugih RC, toda še preden so bili noidi na Kitajskem zakoniti, je bila vsaka serija skoraj vedno videti malo drugačna po barvi ali obliki. Od rumenega MDMB-4en-pinaca do rožnatega.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
zdaj je moj 5cl bronast do rožnat
 
Top