Question Vprašanje o ekstrakciji AB

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Pri prevajanju sem upošteval smernice iz knjige AB Ekstrakcija in prišel do končnega izdelka. Nisem prepričan, ali je to, kar imam, pravilno, saj ni videti kot končni rezultat v obliki prahu, kot je prikazan na slikah. Namesto tega imam to lepljivo pasto, za katero trenutno čakam, da se posuši. Ali kdo ve, ali je to normalno? Pranje sem že opravil z acetonom.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, pravilna količina je 1,10, to pomeni, da bi morala biti žveplova kislina desetkrat večja, da barva ne bi bila rdeča. Najlažji način uporabe 37-odstotne klorovodikove kisline
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Za pridobitev suhega amfetamina HCl morate uporabiti HCl plin, 37 % bo povzročilo le zmedo
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
kolikor vem, sta ustrezna le sulfat in fosfat, amfetaminov hidroklorid pa naj bi bil tako higroskopičen, da obstaja le v vodni raztopini ... če ste za izdelavo soli uporabili HCl, ni čudno, da ne bo nikoli dovolj suha za uporabo (v eksikatorju je lahko trdna, zunaj na prostem pa bo absorbirala vlago iz okolice)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1. vaša izjava je napačna, amfetamin HCl je mogoče izdelati tudi v obliki kristalov, le da ne z vodno HCl ... zato sem rekel, da morate uporabiti HCl plin, 37-odstotna HCl bo povzročila zmešnjavo (če še vedno ne razumete, v raztopino amfetaminske baze v topilu vbrizgajte suh HCl plin). Ne vem, zakaj bi se sploh kdo odločil za sol HCl, zato, če želite vedeti, vprašajte tistega, ki je predlagal 37 % HCl. Prepričan sem, da bo, če ga lepo vprašate, z vami delil svoj patent o hitrem blata iz vodne HCl. 2. Mislil sem, da vsi, ki poskušajo svetovati, že vedo, kaj so sulfatne in fosfatne soli, žal mi je, da nisem omenil več soli, medtem ko sem imel Pogovor o klorovodiku. 3. da, hidroklorid je higroskopičen, vendar vam z njim ni treba ravnati, kot da je Raneyjev nikelj. Sekunda običajne izpostavljenosti zraku ga ne bo spremenila v lužo.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Okej, moja napaka ... ko sem začel (pred dobrim desetletjem, ko sem bil dodiplomski študent biokemije), mi je bilo pojasnjeno, da hidroklorid te posebne spojine nikakor ni vreden tega, da bi se frustriral pri poskusu izdelave. Dobro se zavedam, da je za naše običajne interstne amine hidroklorid prva stvar, ki jo je treba poskusiti (vsaj pri preparativnih raziskavah novih materialov).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Imate prav, HCl sol se v navedenem scenariju ne izplača, vendar ste odgovorili na moj komentar, v katerem sem samo pojasnil, da ne smete uporabiti vodne HCl, sicer boste dobili zmešnjavo, in da morate namesto tega za hidroklorid uporabiti HCl plin. Za amfetamin sta sulfatna sol in specifične fosfatne soli veliko boljši, vendar je bil moj cilj prav tukaj samo popraviti napačne informacije, ki jih širi otrok.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hvala za nasvet, fantje, eksperimentiral bom z različnimi razmerji in videl, kaj se najbolje obnese. Na forumu pa nisem našel glede tega, kako lahko posušim mokre amfetamine. Razmišljam, da bi mokre amfetamine dal v zaprto posodo, ločeno z MgSO4. Ali bi to delovalo? Poskušal sem jih sušiti čez noč v sobi, vendar so še vedno videti mokri.
 
View previous replies…
Top