🔍 Najbolj iskani!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ste že naročili od tam?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious in Nitrochems sta po mojem mnenju pristna in zanesljiva ponudnika! Razlika je v tem, da je Nitrochems nekoliko cenejši, vendar je embalaža tudi jasno označena z nalepko podjetja, ki jasno označuje vsebino!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Medtem pa je dostava pošiljke od podjetja Nietrochems resna in neopazna, brez navzven vidne navedbe vsebine ali pošiljatelja!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali bi morda lahko obvladali pošiljanje 2000 litrov GBL na mesec in mi ga poslali. Imam poslovno dovoljenje, ki je povezano s tem, vendar bi ga rad prejel kot nekaj drugega z morda dodanim barvilom za živila, da se prepričam, da se ne obravnava kot GBL. Bil bi vam za vedno dolžan in obljubil bi, da vam bom v bližnji prihodnosti postavil kip?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Povsod je veliko bdo, zdi se, da ljudje mislijo, da je bdo zakonit, vendar je tik nad GBL na seznamu 1 pri DEA. Zato ti, ampak ne, hvala, za bdo nimam nobene uporabe. Zakaj Kitajska ne doda nekaj GBL, zaradi česar bi bila tehnično drugačna kemikalija, vendar ne bi vplivala na to, da bi jo lahko ponovno začeli pošiljati z novim imenom in številko CA in bi bili še vedno na dobrih tleh, kar zadeva zakonitost?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Žal mi je, da ste v Skandinaviji, vendar bi mi morali naročiti 1,4 s Kitajske? Ali ni to zelo osnovna kemikalija. Skandinavija ne proizvaja nobenega topila v Skandinaviji?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ali kdo pozna ponudnika, ki ima NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pozdravljeni , preverite moje ponudbe, odprema možna v ponedeljek/v torek naslednji teden.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Pozdravljeni, hvala! če lahko vprašam, od kod pošiljate? Ali je pošiljanje v NL razmeroma varno?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Imam vir, ki prodaja vse steroide v prahu, viale in tablice, prodajajo PMK, BDO, helional in BMK (nisem preizkusil predhodnikov, vendar so za roide največji prodajalec, mislim, da veliko virov kupuje od njih in so zelo poceni)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Pozdravljeni, ali je to samo e-poštni naslov ali obstaja tudi spletna stran? Ste pri njih dejansko naročili? Če da, bi bilo zanimivo vedeti, kako dobra je njihova skritost in pošiljanje? hvala.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Naročil sem 10g turinabola in 10g klomida, vse popolno, stealth je bil ok, kakovost je vrhunska, če pa želite imeti povratne informacije, pojdite na rx meso US / FR ali eroids ;) boste našli veliko povratnih informacij bro ;)

Prodajajo tudi tablete ans viale

Če pa hočeš neposredno kupiti roide, imaš na voljo goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... odvisno, kje živiš
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech Kitajska kralj 100 % boste dobili, kar ste naročili, ne pa rezano sranje, kar počnejo drugi kitajski prodajalci, je, da kupujejo od bloomtech rezane izdelke, nato pa vam jih prodajo, ko tam kupujejo kupujejo tone in mečejo v 200 ml, če p2p iz bmk glicidata v tam žepe wtf boste naredili, ko boste dobili izdelek nič oni za svoj denar morate zavezati sladko ali premakniti naprej, vendar za denar, ki se dogaja za samo drži gor, saj je to okno priložnosti se bo kmalu zaprla kot Americanis pritisk na Kitajsko, da se ustavi vse to, saj je vodil kupiti kitajsko vlado za slush skladi in ro.onesnažujejo svet s fentanilom in prekurzorji metamfetamina.
Alex Vivi vam proda, kar je na izdelku označeno, brez razrezov, ki bi ljudi oropali.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Moj sosed plačuje najvišjo ceno za
4m-propriofenon
2b-4m-valerofenon
fenilmagnezijev bromid in drugi grignardi
Dimetokain HCl
številne druge kemikalije,
vendar jih je treba pošiljati v domovino, samo po sistemu Us-2-Us. Nič iz Kitajske ali Poljske. Nič skozi carino. Nekdo pogumen bi jih lahko uvažal po kilogramih, jih razgradil in preprodajal z velikim dobičkom.
Na tej strani je na voljo ponudba za 125 USD/kg d-kain HCl iz Kitajske, moj sosed bi plačal desetkrat več.
 
Top