Question Čo sa stalo so strachom?

bbgate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Deals
5
Ahoj všetci, kto vie, čo sa stalo s Dreadom? Nefunguje...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ľudia sa musia naučiť nikdy nedôverovať neznámym odkazom.
je lepšie ponechať takýto citlivý obsah tam, kde ho zverejnil administrátor.
PS: všetky tieto odkazy sú aj tak mŕtve
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
V skutočnosti išlo o správu podpísanú PGP, ktorú podpísal administrátor a ktorú si môže overiť každá osoba, ktorá má svoje PGP.

Prišlo mi to veľmi užitočné, pretože už niekoľko dní nemám prístup k Dreadu a nemohol som si túto správu ani pozrieť.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Úprava (18.): Získajte fucked DDOSER. Môj prostredný prst je namierený na teba, zatiaľ čo môj penis je namierený do tvojej matky.

Práve sa stalo 10x ťažším zlikvidovať existujúce pripojenie k Dread. Pravdepodobne budete mať stále problémy s timeoutom (teraz viac) pri prístupe na Dread, ale uchopte novú identitu a snáď sa dostanete k captcha. Stále to bude pomalšie, ako by som chcel, čoskoro tento proces zavedenia okolo kruhu vyladím, budeme v podstate nemožné zložiť (pokiaľ sieť Tor nevypadne). Aspoň v to dúfam.

Chcel by som tiež veľmi vyzdvihnúť množstvo podpory, ktorej sa nám počas tohto výpadku dostalo. Ľudia nenávidia naše výpadky rovnako ako my ich. Vďaka tomu to všetko stojí za to, keď sa nám to podarí. Budeme pracovať viac dní na stabilizácii tohto procesu, aby sme udržali vysoký čas prevádzky a zlepšili dosiahnuteľnosť.

Je zaujímavé sledovať zmenu v sieti Tor, keď sa začal útok na Dread: https://metrics.torproject.org/torperf-failures.html?start=2022-09-01&end=2022-09-18 (metriky zaostávajú približne o dva dni). Nebude to oveľa lepšie, kým sa útok nezastaví alebo nenastane POW. V sieti Tor potrebujeme približne 800 ďalších strážnych uzlov, takže ak len časť ľudí v komunite dokáže otvoriť jeden strážny uzol, budeme ich mať viac než dosť. Návod, ako to urobiť, si môžete pozrieť tu. Dbajte na to, aby ste neotvárali príliš veľa strážnych uzlov naraz s rovnakou IP podsieťou alebo hostiteľom (budú označené ako zlé uzly a nebudú pridané!). Ak chcete, aby bol Dread online, je to tá najlepšia vec, ktorú pre nás môžete urobiť. Tieto zlyhania okruhov tak veľmi jebú do pozadia.

Je to boj a sieť Tor je limitom.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Je teda DDOS opäť na Dread? Nemám prístup od včera..to isté platí aj pre Alphabay nejako
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
AlphaBay je späť, ale Dread je stále pod obrovským Ddos... Ale vrátia sa, som si tým celkom istý
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Áno, môžeme dôverovať spoločnostiam HeadJanitor a Paris, že svoju prácu zvládnu!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Toto je 100 % LE, snažia sa dokázať, že strach je abeceda a tiež pred WHM.
To vôbec nie je dobré.
môžu meniť každý týždeň z hostingu, ale to nie je riešenie.
Sila, ktorú vložili do tohto DDoS, je nevídaná, nechcete vedieť cenu z tohto €€€€€€.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Pokiaľ sú voľné, vaše uvažovanie je stopercentne na mieste.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

100%!

To je zaujímavý pohľad, ešte som to takto nevidel tbh
Počul som nejaké čísla a je to šialené, čo môže DDOS v takomto rozsahu stáť na dennej báze.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Prečo by LE niečo také robila? veď Dread je zdrojom informácií aj pre LE!
Ľudia, nechcem vedieť cenu tohto Ddos... Šialený
Dvojnásobne šialené, ak je to LE...
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

dread bol ešte pred 6 mesiacmi vždy bezplatný. dnes generujú od používateľov malé príjmy. a ak ide o peniaze, zvyčajne to netrvá dlho.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Dread dostáva peniaze od DNM za reklamu, čo robí platformu do istej miery aj nelegálnou.
Okrem toho, ak je /u/hugbunter napojený na iné DNM, ako je WHM alebo AlphaBay, dáva zmysel, že sa LE snaží zaútočiť na jeho sieť.

Takisto, kto iný by mohol mať finančné prostriedky potrebné na taký veľký DDOS útok?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Nikto ! A LE zatkli veľa hackerov a všetci z nich si v prípade potreby vyberú prácu pre nich
aby si zachovali slobodu.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Chceš mi povedať, že tento Ddos je skutočne platený z verejných zdrojov?
aká hanba
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Vlády majú najobrovskejšiu kapacitu na útoky DDoS. Nič ich to nestojí. Peniaze daňových poplatníkov neutrpia
Pochybujem však, že to robí vláda. Pravdepodobnejšie je, že niekto chce získať podstatný podiel z návštevnosti fóra Dread.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Súhlasím s vami HEINSENBERG, osobne si myslím, že Dread je užitočný aj pre LE. Je to veľký zdroj informácií pre každého na darknete.
Možno sa blíži obrovský phishing haha
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tentoraz to nie je nemožné
Jediný spôsob bol, ak trh ide výstupný podvod, takže ľudia sa nemôžu sťažovať, a majú
čas previesť všetky finančné prostriedky z trhu.

Ale to nie je tento prípad, takže 100% LE
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ste blázon. Dread je 100 % dark net only s neustále vypnutou Java
nie je možné vystopovať žiadneho používateľa bez javy.
Takže LE nemá na Dread nič.
Je to najbezpečnejšie miesto mimo celého internetu pre používateľa, a to je pravda.
 
Top