Question Otázky pre výrobcov tu na fóre BB. Aké je vaše najúspešnejšie zastrešenie pre zaslané balíky?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Považujte to za druh ankety. Robím prieskum o tom, čo sa zdá byť najúspešnejšou metódou medzi zásielkami liekov pre kupujúcich. Všetci máme svoje vlastné jedinečné techniky na zahmlievanie balíkov s drogami, aby sme sa vyhli ich zadržaniu počas prepravy. Preto som sa chcel opýtať ostatných výrobcov, aký je váš spôsob, ako na to?

V záujme zachovania čistoty príspevku by bolo dobré, keby ste opísali svoju techniku a uviedli, na ktorú konkrétnu drogu sa to vzťahuje (rôzne látky možno zahmlievať rôznymi spôsobmi). Bolo by pekné poznamenať, či bolo niekedy zabavené nejaké takto zabalené balenie. Popíšte, v čom je vaša metóda jedinečná a aké výhody/bezpečnostné opatrenia prináša. Bolo by tiež skvelé, keby ste použili rôzne spôsoby nadčasov, aby ste ich mohli individuálne porovnať na základe vášho osobného názoru. A čo je možno najdôležitejšie, podeľte sa s nami o štítky spojené s konkrétnou drogou (ako ste balík zvonka označili, aby ho colníci mohli prečítať).

Tento príspevok je naozaj zameraný na ľudí so skúsenosťami. Ak ste poslali jeden balík a nazvali ste to dňom, potom to nič nedokazuje o účinnosti vášho prístupu. Nie som nijaký fajnšmeker a hovno. Na to, aby ste sa zapojili do tohto vlákna, nepotrebujete mať označenie "výrobca". Len nejaké osobné skúsenosti yk.

Myslím, že malá diskusia by nikomu neuškodila.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Obľúbené látky sú nočnou morou pri preprave. Ak ich cítia psy, vaša práca je oveľa ťažšia. Tráva, kokaín, xtc, pervitín atď... Vyžadujú vákuové uzavretie a ani vtedy to nie je záruka. Pri týchto látkach v podstate hráte hru, či ich chytia alebo nie. Ak ste naozaj dobrí, možno 5 % vašich balíkov bude zhabaných. Je takmer nemožné, aby sa nezabavil žiadny. Ľudia si to neuvedomujú, ide skôr o to, ako bol balík odoslaný, než o čokoľvek iné. Ak je v ňom nejaká červená vlajka, je pravdepodobné, že bude prehľadaný. Žiadna spiatočná adresa, nejednoznačný opis, etiketa vytvorená online, nízka deklarovaná hodnota atď.
V prípade toho, čo v súčasnosti posielam, je to celkom jednoduché. V závislosti od krajiny to niekedy nemusím vôbec skrývať, pretože je to legálne. Nemôžu zabaviť tovar, ktorý nie je zakázaný. Zvyčajne ho však skrývam v rámci položky. Niečo malé, čo sa dá vydlabať, aby sa tam zmestilo pár gramov prášku. Tiež nechcete, aby sa predmet dal ľahko otvoriť. Predmet musí byť zničený, aby ste sa dostali k jeho obsahu. Pokiaľ je dobre zabalený, nevyzerá podozrivo ani na röntgene. Ja používam vatové tyčinky, aby som ju zabalil naozaj pevne, takže v nej nie je žiadne prázdne miesto. Predmet by tiež nemal byť príliš ťažký alebo ľahký na to, čo je, takže do jedného predmetu môžete dať len toľko, alebo ho musíte naozaj naplniť vatou alebo niečím iným, aby ste dosiahli hmotnosť. VŠETKO UTRITE!!! Namiesto toho, aby predmet rozbili, ak sa im zdá podozrivý, utrú ho zvonka a otestujú, či na ňom nie sú zvyšky. Dúfajme, že to pomôže
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Hra sa komplikuje, keď sa dostanete k sto gramovým dodávkam.
Ale áno.
Prvou červenou vlajkou je krajina pôvodu. Ak žijete v drogovom štáte, budete mať problémy s odoslaním na iné kontinenty, napríklad do uSA.
Videl som ponuku nejakého malého G z európy, ktorý expresne zasiela do usa alebo austrálie. Nikdy to naozaj nefungovalo, najlepšia možnosť je pomalá a stabilná a poznám veľa šikovných predajcov, ktorí ponúkajú len možnosť obyčajnej pošty len do týchto krajín. Na to, aby sa prípad začal budovať a vyšetrovať, stačí, aby bol zabavený jeden balík. Zostaňte v bezpečí G a posledný.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Testovanie zvonku. Zaujímavá poznámka...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Prepáčte nie, mám na mysli len položku, v ktorej sa výrobok nachádza. Napríklad ak by som ukryl kokaín v plyšovom medvedíkovi, pravdepodobne nezničia plyšového medvedíka, ale namiesto toho zistia, či je malé množstvo na vnútornej strane obalu alebo na plyšovom medvedíkovi. Ak to bude pozitívne, tak vás dostali. Mal som to vysvetliť jasnejšie, chápem, odkiaľ pochádza zmätok. Nie, nerobia stery z vonkajšej strany lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Áno, porozumel som. Váš komentár ma skutočne zaujal. Žiadna irónia v tom nie je
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ako osoba chcem naozaj pomôcť, ale nemôžem opísať spôsob, akým posielam balíky kvôli bezpečnosti mojich zákazníkov - tiež často mením spôsob balenia/posielania.
 
Top