Question Otázka o spôsobe výroby pervitínu v Mexiku!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ľudia, pozeral som tento dokument: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Ale mám otázku
V tomto videu sa hovorilo o niektorých chemikáliách zasielaných z Číny, ako napríklad (CAS 288573-56-8) na výrobu metamfetamínu v Mexiku.
Čo je to teda za chemikálie a dá sa ešte zohnať z Číny a vyrobiť metamfetamín na mieste? Je táto chemikália zakázaná? Ako vôbec premeniť tento prášok na metamfetamín?

Ďakujem za pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 je prekurzor fentanylu, v tomto videu je chyba. Myslím, že mali na mysli glycidáty alebo APAAN, z ktorých sa ľahko získa BMK, ktorý sa potom redukuje na metamfetamín.
Dúfam, že do Nového roka uverejníme podrobné a zrozumiteľné videá na tému syntézy pervitínu rôznymi spôsobmi.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Ďakujeme za odpoveď.
Prečítal som si niekoľko článkov o používaní "fentanylu na výrobu pervitínu", zistil som, že pervitín sa jednoducho krája fentanylom, pretože je lacný, ľahko sa nachádza a je veľmi účinný.
Nazvali to "metamfetamín s fentanylom".

Takže si myslím, že je to len rezná látka, nie surovina na výrobu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Rezanie pervitínu fentanylom je mimoriadne nebezpečné. Higgs, čo presne sú `glycidáty`, je to názov skupiny molekúl? Ak áno, ktorá presne je najlepšia na získanie BMK? ďakujem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. "Glycidáty" sú estery, ktoré v štruktúre molekuly obsahujú 2-metyl-3-oxiránovú skupinu.
 
Top