Fialová MDMA je bullshit alias podvod

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na jednom fóre som sa rozprával s niekoľkými hubármi a jedného z nich som nazval homosexuálom. Všetci si mysleli, že je to absolútne vtipné. Boli to mladší ľudia a nikdy to nepočuli takto používať. Ich prvou nadávkou na homosexuálov bolo f.
Len aby bolo jasné, nikdy som tieto výrazy nepoužíval na označenie LGBTQ osôb, takto som nazýval len svojich priateľov. Moja manželka je oficiálnou hovorkyňou skupiny demisexuálnych identifikátorov v spoločnosti Fortune 500.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Viem, že je to vtip, ale ak tvoja manželka naozaj pracuje v spoločnosti Fortune 500, máš nejaké voľné pracovné miesta? Zúfalá doba a tak...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pre mňa, ako pre perfekcionistu, je aj šampanské alebo kola marketing alias bulšit a fraude. MDMA musí byť čisto biela.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Dokonca aj čistá biela mdma alebo číre kryštály som sa stretol s hovadinami, ktoré testuje ako mdma. Z bielej mdma som už vytiahol aj fialovú. Domnievam sa, že fialová je spôsobená borohydridmi
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Váš rozhľad na mňa urobil dojem. Skúšali ste niekedy oddeliť S-izomér MDMA vyrobený z PMK?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Máš pravdu, braček. Dokonca aj pekná biela mdma po trojnásobnej rekryštalizácii by mohla mať podľa laboratórneho testu len 87 %.
Aký je váš názor: najlepšie rozpúšťadlo na oddelenie všetkých týchto kontaminantov pri vykonanej základnej extrakcii?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šulgin sa narodil v roku 1925. Pochybujem, že by mohol robiť syntézu v roku 1912 ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Nielen to, nepracoval pre spoločnosť Merck Pharmaceuticals, ktorá si MDMA patentovala v roku 1913.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
každý svoje vlastné priority týkajúce sa užitočnosti... ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Fialová farba je nečistota, ktorá vzniká pri redukcii NaBH4 vykonanej vo VELMI silných alkalických podmienkach a pri nedostatočnom spracovaní po reakcii. Jednoduchou rekryštalizáciou MDMA HCl z IPA/Acetónu sa táto a ďalšie nečistoty odstránia a získajú sa biele kryštály.

Fialová MDMA má teda vysoký obsah skutočnej MDMA, ale aj určité množstvo nedefinovaného svinstva, z ktorého časť ju robí fialovou. Či tieto zvyšky z redukcie NaBH4 predstavujú zdravotné riziko, neviem, osobne by som bol radšej, keby v mojich drogách neboli žiadne borité zlúčeniny.

Z nejakých dôvodov je drogová scéna veľmi odolná voči veku informácií. Myslel som si, že s da intanetom a Wikipédiou sa väčšina rozprávok a mýtov týkajúcich sa drog jednoducho vyparí, ale namiesto toho sa to ešte zhoršilo.
Dospel som k záveru, že je to spôsobené nejakou základnou, fundamentálnou ľudskou vlastnosťou, a to, že drvivá väčšina ľudí od prírody nechce VEDIEŤ. Chcú VERIŤ. Je to aj ochranný mechanizmus, krehké ego v strede toho, čo človek považuje za osobnosť, nemohlo vydržať studený vietor reality, ktorý hovorí, že neexistuje slobodná vôľa. žiadna skutočná voľba. Ak chcete VEDIEŤ, zistíte to. Ak sa rozhodnete VEDIEŤ - nuž tam je podstatne väčšia voľnosť a udržuje to realitu vo všeobecnosti oveľa pružnejšiu. Nikoho neobviňujem, želám si, aby som bol ako oni. Niekedy.
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ach, toto je filozofia, ktorú rád skúmam.

Perspektíva, kontext, pohodlie a kontrola. Všetky tieto veci sa miešajú dokopy a robia ľudí viac či menej tvárnymi, viac či menej vzťahovými a viac či menej empatickými.

Po nespočetné generácie sme boli kultúrne podmienení, aby sme prijímali slová našich starších/lepších/vedúcich/šéfov a aby sme to robili bez otázok.

Sme skutočne stádo.

Kritické myslenie je zručnosť, ktorá často zahŕňa izoláciu, zosmiešňovanie, vyhýbanie sa a krutosť. My, ktorí sme sa rozhodli skúmať svet s otvorenými očami, nie sme normou.

Robte ťažké veci - život sa stal príliš jednoduchým a naše mozgy menej využívané ako kedykoľvek predtým.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Považujte za šťastie, ak je to 5-MAPB...
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Okolo roku 2017 bol môj trh posiaty týmto fialovým materiálom. Bola to MDMA, ale veľmi nečistá. Niektorí možno poznajú frustráciu, pretože môžete mať krištáľovo čistý produkt....ale ľudia hovoria o fialovej veci.

Jedného dňa som mal asi 100 g nedestilovanej frakcie MDP2P od performic. Bola to zvyšná frakcia, na ktorú sa zabudlo a nestihla prejsť vákuovou destiláciou.

Tak som sa rozhodol uskutočniť zábavný experiment, zatiaľ čo prebiehali iné projekty.

Na výrobu fialovej MDMA sú potrebné nasledujúce látky:

1 - Vžite sa do kože nepoužiteľného hovnocucu s nízkymi výsledkami.
2- NIKDY nič nedestilujte.

Nedestilovaný MDP2P s načervenalou farbou - odstránený DCM jednoduchou destiláciou.

Pokračujte extrakciou Al/Hg + toluén.

Produkt bude fialový. Je to jednoducho funkcia nedestilovaného ketónu a amínu. Žiadne množstvo acetónu neodstráni farbu.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň!
Zbytočný kus hovna s nízkym dosahom kuchára tu.
Alebo chlapík, ktorý je vákuovo rozbitý ;)

necíti sa inak ako ja, a čo vy?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vážená PNicole,
zbožňujete pani Kidmanovú?
V skutočnosti už nevyzerá ako vo vašom avatare.
V súčasnosti je skôr desivá.
S úctou, pokorne Váš, Cranston.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Keď náhodou vyrobím fialovú mdma, je to preto, že v ketóne zostala nejaká zvyšková kyselina. Ketón ide do červenej, mdma vyjde inej farby, od hnedej po fialovú.

podľa toho, čo viem, nerobí žiadny rozdiel v účinku/čistote
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
MDMA bol skutočne prvýkrát syntetizovaný v roku 1912. Shulgin ju "znovuobjavil" tým, že si uvedomil jej psychoaktívny potenciál a svojím výskumom ju spopularizoval.

Pamätá si niekto na "legálne alternatívy" k "extáze/rave pills", ktoré sa inzerovali na internete tak pred 10-15 rokmi?
Myslím, že sa volali "Purple Oms" ..toto vlákno ma prinútilo spomenúť si na ne. Nikdy som ich neskúsil, vie niekto, čo to bolo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Substituované katinóny. Rovnaké veci, z ktorých ľudia vyrábajú 3mmc, 4mmc, a-pvp atď. Niektoré z nich iné boli len bylinné hovadiny. Pamätám si, ako som kupoval chmeľ alebo nejaké rastlinné končeky postriekané jwh a podobne. Hinduisti ich mali vždy schované a keď ste sa na ne opýtali, tak sa na vás "tak pozreli"
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vážený vojak v boji proti drogám,
my (testovací tím) vás môžeme osobne ubezpečiť, že existuje fialová/hnedá mdma, ktorá je naozaj pekná.
To znamená, že farba pochádza z nečistôt približne 3 %, ktoré nie sú toxické, takže farba neznamená nič.
Ďakujem vám za pozornosť, pane.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Závisí to od priehľadnosti a veľkosti kryštálov. Ak sú kryštály dosť veľké a priehľadné, potom áno, úroveň nečistôt sa pohybuje okolo 1-2 %. Ak sú kryštály zakalené a malé, potom je to oveľa viac, až 10-15 % nečistôt.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Samozrejme, máte (opäť) pravdu. Veľké fialovo-hnedé kryštály boli celkom priehľadné a pod tlakom sa rozpadli na fialový/sivý prach.
To by teoreticky mohlo naznačovať iný izomérny pomer ako 1:1. Ale na druhej strane to nikdy nebolo zamýšľané, takže asi nepravdepodobné.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ďakujeme pánovi Fritovi Buchnerovi,
Vtedy som si myslel, že sú to BS - akýsi "energetický" vitamínový doplnok. V tom čase som ešte nevedel o rozvíjajúcej sa analógovej RC scéne.
Pamätám si, že inzerovali aj "legálne púčiky". Až pri spätnom pohľade si uvedomujem, o čo išlo. Prečo sa zdá, že na zastrčených čerpacích staniciach a v obchodoch na rohu majú vždy "výber pod pultom" hinduisti alebo Pakistanci? Nesťažujem sa. Chýba mi možnosť dostať noidy v miestnych obchodoch - veľa z nich nebolo skvelých a zmes bola drsná, ale keď som našiel dobrú dávku, vykupoval som všetko, čo sa dalo. :cool:

Und danke, Herr Cranston,
Nemal som možnosť vyskúšať žiadnu fialovú MDMA. Za celý život som mal jednu dobrú dávku tabletiek extázy, to bolo asi pred 20 rokmi.
Odvtedy som vyskúšal najmenej 10 rôznych tabletiek a všetky boli prinajlepšom kofeínové. Vzdal som sa pokusov o kúpu tabletiek extázy. Ak má niekto z vás skutočný obchod, ochutnajte ma a budete mať priateľa/zákazníka na celý život. Vždy mi predávali nejaký druh katinónu pod súhrnným názvom "molly", hoci je podobný, nič sa s ním nedá porovnať. Dlho som sa naháňal za tou prvou skúsenosťou.
 

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Nepoužívajte tabletky !
Kontaktujte spoločnosť Pygmalion. Je úprimný a má he najlepšie mdma kryštály, aké som kedy mal.

Dôležitá je aj vaša psychika, atmosféra, nálada, prostredie atď.
Dnes sa zdá, že ľudia sú viac vystresovaní a uponáhľaní ako pred 20 rokmi.
Myslím, že smartfóny zabili staré dobré vibrácie, ktoré sme mali v 90. rokoch.
V Berlíne stále máte kluby, kde to môžete zažiť.
 
Top