Syntéza P2P z P2NP

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nie, absolútne v tom zmysle, že reakcia nebude fungovať s použitím nedestilovaného P2P, či nie.
Konečný produkt je však vždy kvalitnejší, keď použijete destilované zlúčeniny. A aby sme nezabudli, znečistený P2P nepochybne škodí výťažku. Je to zdĺhavá práca, ale oplatí sa.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Myslíte si, že je absolútne nevyhnutné merať tlak v systéme pri vákuovej destilácii oleja p2p/meth freebase oil? alebo môžem len pripojiť vákuovú pumpu k vákuovému adaptéru na novej prázdnej prijímacej banke, keď sa vydestiluje DCM (pretože DCM s nízkym bodom varu 50c by sa vydestiloval aj bez vákua), zapnúť vákuum, zvýšiť teplotu, kým neuvidím prvé známky prechodu oleja p2p do prijímacej banky a udržať teplotu, kým sa destilácia neskončí.

Musím merať tlak vákua alebo môžem len pomaly zvyšovať teplotu, kým neuvidím, že olej prechádza do prijímacej banky?
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Ahojte, po pridaní DCM a premytí NaOH je moja spodná vrstva zelená namiesto červenej ako vo videu. Budem to destilovať a uvidím, či sa mi podarí získať nejaký P2P, ale stretol sa niekto s podobným problémom ako tento? Prečo je farba iná?
 

Attachments

  • XFfBuHPcxJ.jpeg
    XFfBuHPcxJ.jpeg
    906.4 KB · Views: 394

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Ako vám môžeme odpovedať bez akýchkoľvek vstupných údajov o vašich manipuláciách s činidlami/syntézami? Destilujte ju a potom skontrolujte bp alebo/i index lomu.
 
View previous replies…

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Ahoj Patton, ospravedlňujem sa za nedostatok informácií. Budem tu konkrétnejší.

Pri tejto syntéze som postupoval presne podľa krokov uvedených vo videu, až na to, že sa mi nepodarilo znížiť teplotu na 0-5 stupňov Celzia v kroku pridávania NaBH4.

Taktiež som nepridával HCl po kvapkách, ale pridával som ho postupne po 100 ml.

Úspešne som vydestiloval DCM v zmesi, pretože sa zdržiavala okolo 80 stupňov C, potom prekročila 80 stupňov C a začal som si všímať priehľadnú vrstvu nad mojím DCM, ktorá nie je rozpustná s DCM. Predpokladám, že je to voda,

Momentálne varím Rm ďalej a v prijímacej banke vidím svetložltý roztok a môj teplomer ukazuje 220 st.

Vyzerá to ako P2P
 

Attachments

  • ZntGbEk1i5.jpeg
    ZntGbEk1i5.jpeg
    4.2 MB · Views: 426

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Nie som si príliš istý, či ide o P2P, pretože v jednom z vašich vlákien som čítal, že nesmieme naliať HCl bez toho, aby sme boli múdri na kvapky, pretože by sa nám pokazil výrobok, a nie som si istý, či by mi prekročenie stanovenej teploty prinieslo aj iný výrobok.
Ako by som teraz vedel, či je to čistý P2P?
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Teplota prekročila 220 a v jednom momente dosiahla 280 a teraz má moja prijímacia banka dve vrstvy. Nie som si istý, na čo sa teraz tiež pozerám
 

Attachments

  • Kqe7pm0HaB.jpeg
    Kqe7pm0HaB.jpeg
    4 MB · Views: 407

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Áno, môže to úplne pokaziť váš produkt. Jeho bod varu môžete skontrolovať destilačnou metódou.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
P2P nesmiete zahrievať na teplotu 220 C, pri týchto teplotách molekulu zničíte, pretože sa rozkladá. Získanie čistého P2P destiláciou sa musí uskutočniť za zníženého tlaku (tzv. vákuová destilácia). Teplotu varu P2P môžete určiť po kalibrácii vákuového zdroja. S odsávacou vodnou pumpou s bežným tlakom vody (približne 3,5 bat) P2P vrie približne pri 105 °C.
Okrem bodu varu môžete určiť hustotu (takmer rovnakú ako voda) a farbu/zápach. Čistý P2P je číry až bledožltý a má príjemnú kvetinovú vôňu.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Och, prepáčte, nechcel som vám odpovedať G. Patton.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Hej, vďaka @K-Cyanide, ešte som rozmýšľal, či by som mohol ešte zachrániť svoj roztok, ale vyzerá to, že sa úplne rozložil, pretože je teraz úplne čierny. Teraz hľadám súpravu na vákuovú destiláciu, aby som to dosiahol. Existuje nejaká, ktorú by ste odporučili? Nie som si príliš istý, ako kalibrovať náš vákuový zdroj, ale pozriem sa na to, máte nejaké zdroje, do ktorých by som sa mohol pozrieť v tejto súvislosti? Ďakujem vám veľmi pekne za odpoveď!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Cardboard1234[/USER] Nemáte za čo. Rád pomôžem a som rád, že existuje takéto skvelé fórum, ktoré mi prináša hrejivé spomienky na legendárne fórum Hive. Späť k téme:
Na určenie sily vákua pripojte k zdroju vákua malý RBF (250 alebo 500 ml) a naplňte ho štvrtinou alebo tretinou vody. Potom použite plný podtlak. Potom pozorujte, či voda v banke začne vrieť alebo nie.
Toto by sa malo tiež vykonať za určitý čas (v závislosti od veľkosti banky, t. j. 250 ml pod 30 sekúnd), čím sa zabezpečí, že váš zdroj vákua zabezpečí dostatočný objemový prietok.
Alternatívou je chemicky odolná membránová výveva (Vacuubrand, KNF, IKA, Edwards atď. Pri troche trpezlivosti nájdete na Ebay dobré použité pumpy za pár stoviek dolárov/eur.
 

curiousmind

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vo videu sa uvádza, že sa má pridávať kyselina, kým pH nie je 5-4 alebo menej, ale v zápise sa uvádza 6,5-7. Mohol by niekto objasniť, aké by malo byť správne pH, prosím
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Takže som postupoval podľa protokolu a pridával som kyselinu po kvapkách, až kým sa vrstvy ph 6 -7 neoddelili na dve odlišné vrstvy, ako vidíte na fotografii, ale pri pridávaní DCM som nevidel jasne vrstvu dcm. stále sú to len dve vrstvy.

LhPSZfTwrB

Táto fotografia reakčnej banky je len reakčná zmes, táto druhá fotografia rm v kadičke je s pridaným DCM
VpFMdIBZ9x

Dám 500 usd v bitcoinoch každému, kto mi s tým pomôže.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Premýšľajte o svojom produkte teraz v nižšej vrstve
 

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 7, 2022
Messages
24
Reaction score
5
Points
3
Nemôžem získať h2o2 v 30 % koncentrácii. Môžem použiť 12% vo väčšom množstve? alebo čo môžem použiť namiesto h2o2?
 

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Môže mi niekto pomôcť v poslednom kroku umývania dcm pomocou NoAH môj produkt prešiel do vodnej vrstvy a zanechal mi dcm zelenú
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Aké bolo alebo je vaše ph , ako koncentrovaný bol ur NaOH
 

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ph bolo asi 4 stále som pridával kyselinu, ale už sa nezvýšilo zostalo na 4 a 25 % s ďalším H20
 
Top