Question Som tu nový, potrebujem ľudí, ktorí potrebujú ketamín, ale prosím, ako tu môžem použiť trhovú úschovu

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Dobrý deň všetkým.....

Som tu nový a predstavil ma tu kolega, ktorý hovorí, že je tu bezpečnejšie.... Majú nejaké ketamín ale vec je, že hľadám ľudí, ktorí by mohli byť ochotní pracovať so mnou aj tvárou v tvár akejkoľvek krajine. A tiež prosím ako môžem použiť metódu escrow bbgate potrebujem pomoc prosím.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Aká je čistota Clark
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
95,9 % Pane, len mi dajte text, aby sme sa mohli porozprávať v poriadku.
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Máte tu nejakú predstavu o tom, ako funguje Escrow's.
Vyzerá to čudne ako ostatné tam, zdá sa mi to čudné.?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Čo vám nie je jasné?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Môžeme tu pracovať na Escrow, ak je to možné dude
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Áno off course mate veľmi možné pracovať na escrow tu Okey. len DM mi poďme hovoriť a kde presne.
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Okey.
Stačí mi poslať kontaktné údaje, aby sme sa tam mohli na všetkom dohodnúť a potom prísť na eskont pre riadnu dohodu.
Nejaký nápad, ako tu použiť metódu escrow. Použili ste ju tu už predtým.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Clark je taký plný sračiek, že sa vás snaží obrať o vaše peniaze... tak pohodlne hovorí, že jeho výrobok je 95,9 percentne čistý. a odkiaľ ste tieto údaje získali? Máte tam GC/MS ? Určite, ak ste mali také konkrétne výsledky, musíte mať výtlačok, ktorý môžete poskytnúť
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cajon Gopnik

vďaka za upozornenie ❌🚯 ale aby som vám povedal pravdu, som tak presvedčený, že pracujem s ..CLARK012.. najprv som si myslel, že to vedie k podvodu, ako ste povedali, ale sračka neskončila ako podvod, brácho, objednal som si niekoľko gramov a všetko prešlo. Takže práve teraz idem na plnú objednávku vo fóre Escrow teraz len to, že mi to príde ťažké používať tu escrow, ale budem sedieť a prísť na to, než deň klesne. Malá rada pre vás, dostať rýchlosť strachu z podvodu vo vašom srdci a otvoriť svoje ja, aby to skúsiť pre seba podprsenku. Vďaka za vašu radu podprsenka
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, buďte prosím slušní a neurážajte ostatných členov fóra. Vyjadrite svoj názor bez nadávok.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
V tom, čo ste práve povedali, je toľko indícií, ktoré DOKÁŽU, že ste FULL OF SHIT. Každý, kto si prečíta konverzáciu medzi týmito účtami, môže vidieť, že príspevky sú od TEJ istej osoby.

Prvou indíciou je vaša nedostatočná znalosť anglického jazyka.

Po druhé, takáto korešpondencia medzi dvoma používateľmi zapojenými do aktivít, ktoré sa snažíš vykresliť, by bola už dávno presunutá do súkromného chatu z pochopiteľných dôvodov. nie aby ju videl každý

A podľa vášho zdôvodnenia riskovať a dôverovať cudziemu človeku, prečo je potom kupujúci ten, kto má riskovať a posielať vám peniaze. Určite, ak by ste mali produkt, o ktorom tvrdíte, že ho máte, hovoril by sám za seba a nemali by ste mať žiadne problémy s "dôverou cudzinca" a odoslaním malej sumy pred požiadaním o platbu, aby ste vytvorili dôveru a propagovali svoj produkt.

PRETO VYZÝVAM SPRÁVCOV, ABY ZABLOKOVALI VÁŠ ÚČET A VAŠE ĎALŠIE FALOŠNÉ PROFILY... AK TO NIE JE VAŠA STRÁNKA... KTO VIE
 
Top