Question Ako znížiť čistý amfetamín?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pokúsil som sa predávať čistý síran. Len aby som zistil, že priemerná čistota je 13 % a ľudia by prekročili 500 mg a skončili by na jednotke intenzívnej starostlivosti. Dokonca obviňovali liek.

Bol by kofeín dobrý na zníženie povedzme na 40 percent? alebo by nejaký neutrálny rezací prostriedok urobil lepšiu prácu?

Tým sa aktívne presadzuje misia BB. Ide o to, aby sme mali viac čistých drog. Keby to bol heroín, ľudia by padali ako muchy. Musí sa to znížiť, ale stále to musí byť to najlepšie na uliciach.
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prosím, môže sa amfetamín miešať s benzokaínom alebo lidokaínom? A môže to spôsobiť nejakú škodu pre spotrebiteľa?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
všetko sa môže miešať s amfetamínom, ale áno, benzokaín a lidokaín sú nebezpečné pre srdce a zvyšujú tep, takže... nie je to dobrý nápad. miešajte s NAC alebo smtg, ktoré nezasahujú do účinkov amfetamínu, nemiešajte s taurínom, nemiešajte s gaba, nemiešajte s aspirínom atď. a nemiešajte s kafeínom, guaranou alebo iným stimulantom, NAC je pre mňa najlepší, pretože NAC má veľa dobrých účinkov na zdravie, najmä na mozog, a zrejme pomáha užívateľom drog proti túžbe, takže... najlepšia voľba imo

ale môžete miešať s horčíkom, myslím, alebo aminokyselinou
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Úprimne povedané, ak sa chystáte miešať amfetamín, mali by vám zakázať vstup na toto fórum.

My nepropagujeme rezné látky!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
miešate, pretože používateľ amfetamínu si nemyslí, že ide o ČISTÝ amfetamín a výsledkom bude veľa predávkovaní, môžete predávať ČISTÝ amfetamín, keď ste slávny a seriózny predajca.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Aké výhody máte, keď predávate čistý amfetamín? keď amfetamín nakrájate s dobrým produktom, ako je NAC alebo smtg, je to prospešné pre používateľa a pre vás, keď všetky trhy predávajú nekvalitný amfetamín, nemôžete povedať "hej, predávam čistý amfetamín 98 %, verte mi, chlapci !", pretože to hovoria všetci...

užívatelia speedu si dajú 200 mg speedu, aby mali nejaké účinky, takže ak predávate 98 % čistého speedu, predstavte si počet ľudí, ktorí si raz dajú 200 mg ČISTÉHO speedu... už si nikdy viac nedajú váš speed, pretože budú mať viac vedľajších ako dobrých účinkov
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Neskracujte ho. Len povedzte svojim klientom, že je to silné.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Myslíte si, že vám používatelia budú dôverovať? Musíte byť známi v obchodoch a byť serióznym predajcom, aby ste mohli predávať ČISTÉ rýchlosti...
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Kámo, zastavil si sa niekedy a zamyslel si sa nad tým, že možno práve kofeín, ktorý si teraz dávaš do speedu, spôsobuje vedľajšie účinky a predávkovanie? Najmä keď je zmiešaný so speedom?
Keď človek užíva čistý speed, nesmie konzumovať kofeínové nápoje a Red Bull a tieto energetické nápoje sú rovnako kráľom predávkovania. Jeden Red Bull spôsobí, že sa dobrý speed obráti proti niektorým ľuďom a zmení dobrú zábavu na desivú a nebezpečnú. Preštudujte si, ako kofeín pôsobí na telo, je to úplne iný mechanizmus ako pri amfetamínoch. Kofeín zrýchľuje v prvom rade srdce a to o VEĽMI! Amfetamín centrálnu nervovú sústavu trochu šíri do všetkých rôznych systémov v tele prostredníctvom CNS.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
sjit v bielidle a dať to zadarmo ako hnedý sakra frajer čo je to za otázku a ja plytvám všetkými tými prekliatymi chemikáliami na odstránenie vášho crackmixu thnx vezmite si 1 gram cafeine, ak je to dobrý pocit, ako sa opýtať znova
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
pls zakázať rezačky sebeckí ľudia to predávajú za viac a ak zomrú alebo si vezmú veľa nie je to vaša zodpovednosť predaj zmiešaných sjit je ak poviete že predávate amfetamín predávate ho a nie zmes chápete ma alebo sa možno môžeme stretnúť tak si objednám vzorku ak je to silné pomôžem vám to zrezať
 
Top