Question Ako znížiť čistý amfetamín?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pokúsil som sa predávať čistý síran. Len aby som zistil, že priemerná čistota je 13 % a ľudia by prekročili 500 mg a skončili by na jednotke intenzívnej starostlivosti. Dokonca obviňovali liek.

Bol by kofeín dobrý na zníženie povedzme na 40 percent? alebo by nejaký neutrálny rezací prostriedok urobil lepšiu prácu?

Tým sa aktívne presadzuje misia BB. Ide o to, aby sme mali viac čistých drog. Keby to bol heroín, ľudia by padali ako muchy. Musí sa to znížiť, ale stále to musí byť to najlepšie na uliciach.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Neviem, či tá zmes môže dobre pôsobiť na organizmus, nebude dobrá pre srdce, skôr ako ju nakrájame s nejakou pomocnou látkou nejakého lieku, ktorý nie je pre telo zlý a nemá na telo žiadne účinky. ale nie som odborník, hovorím z neznalosti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sme kategoricky proti akémukoľvek kráteniu výrobkov vzhľadom na to, že môže mať negatívny vplyv na zdravie a je nespravodlivé. Ak chcete svojich zákazníkov upozorniť, môžete im povedať správne dávkovanie.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
ale ak používateľ nedôveruje predajcovi a užije 100 mg alebo 200 mg v domnení, že rýchlosť je znížená? bro zomrie
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Úplne s vami súhlasím, napriek tomu existujú niektorí zákazníci, ktorí to nepočúvajú, aj keď ste ich varovali pred rizikami vysokej čistoty a "neznámymi rezmi z ulice" ďalšími rizikami. zvyšok ľudí.

Ak nepoznáte predajcu, napríklad niekoho, koho nájdete na nočnej párty, riziko predávkovania hlavnou látkou (drogou) môže byť nižšie, ale riziko poškodenia rezmi je oveľa vyššie, pretože môžu mať zložku, ktorá vám spôsobí anafylaktickú reakciu.

Ja tiež nemám rád rezanie drog, ale keď ma ľudia požiadajú, aby som to urobil, pretože produkt, ktorý predávam, je pre nich príliš silný, pridávam len JEDEN rez, ktorým je kofeín pre amfetamín, a vždy svojim kostýmovým zákazníkom hovorím presný pomer čistoty a aby si uvedomili, že je to pre ich zdravie najhoršie, ako keby užívali len správne dávky neredukovanej drogy.
Toto je moja rada ako dílera. Vždy sa jasne vyjadrujte k svojim kostumérom.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
No nie každý je natoľko inteligentný, aby to dokázal postrehnúť. Niektorí moji priatelia sú takí. Ich ego je však zvyčajne vyššie ako ich inteligenčný kvocient. Keď som jednému z nich povedal, aby netlačil 1 nahor, keď bol naozaj dobrý materiál, zasmial sa.
"Mám dvadsaťročnú rutinu. Vážne? - Ty máš max. 20-ročnú rutinu sledovania obrázkov, podobnú tejto v drsných sračkách."
Medzitým on, hluchý a nemý autentický zombík, kartoval prst hrubý "zaručená fibrilácia ľavej predsiene".
Musel som naňho kričať, aby ma počúval.
Mnohí na tom môžu byť podobne. Asi by som si vyčítal, keby im bolo zle, lebo som mohol mať viac rozumu. Takže ťažká otázka...
Ak by som ho mal riediť, bola by to dextróza alebo glycín. Ten druhý môže byť lepším riešením. Prírodná aminokyselina, ktorá sa používa aj na sladenie, je úplne rozpustná vo vode a nemá negatívny vplyv na hladinu cukru v krvi. Taktiež, pokiaľ viem, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri konzumácii veľkého množstva. Zriedil by som ho aspoň na 75 % čistoty, z týchto. Alebo radšej 80 %... Aby ste otestovali, nakoľko sa znehodnotil a podľa toho ho nastavili. Potom by bola lacnejšia verzia a drahšia verzia. Intelektuál si určite vyberie tú lacnú. Ale aspoň nedá 1G do šípok.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitol je jeden pekný,a srvátkový prášok
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
môžete znížiť s vitamínom, ako je vit C alebo E pre antioxidačné pôsobenie, alebo môžete znížiť s NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Mohlo by sa to krájať vitamínom B3 alebo to môže byť nebezpečné?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vitamín B3 zvyšuje rýchlosť hemoglobínu a zvyšuje tvorbu červených krviniek, takže môže byť pre srdce nebezpečný kombinovať vazokostrikčné a vazodilatačné látky, znížiť s vit C alebo NAC, jeho veľmi lacné na bulk com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C je kyselina askorbová a môže vás páliť v nose.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Aha, to som nevedel, takže NAC je dobrý
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
To som nevedel, keď som bol mladší, vyskúšal som niekoľko rôznych rezaných amfetamínov a väčšina ľudí mi hovorila: "Ak to nepáli, nie je to amfetamín/spedit pasta".

Viem, že chápem, odkiaľ tento falošný fakt pochádza.
To isté sa stane, keď prídete ku mne a hovoríte o suchom speede, väčšina ľudí si bude myslieť, že to bude cutten as hell, takže mnohí díleri pridávajú alkohol, bielidlo alebo podobné chemikálie, aby vás to pálilo v nose.
Väčšina ľudí, ktorí si kupovali takéto rezané sračky, má teraz veľa problémov s dýchacím systémom.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
môžete znížiť s Raspberry Ketones pre chuť, prášok je tiež biely
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Spolupracujete na pozorovaní červeného nila? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
no bro, idk čo to je :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prosím, môže sa amfetamín miešať s benzokaínom alebo lidokaínom? A môže to spôsobiť nejakú škodu pre spotrebiteľa?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
všetko sa môže miešať s amfetamínom, ale áno, benzokaín a lidokaín sú nebezpečné pre srdce a zvyšujú tep, takže... nie je to dobrý nápad. miešajte s NAC alebo smtg, ktoré nezasahujú do účinkov amfetamínu, nemiešajte s taurínom, nemiešajte s gaba, nemiešajte s aspirínom atď. a nemiešajte s kafeínom, guaranou alebo iným stimulantom, NAC je pre mňa najlepší, pretože NAC má veľa dobrých účinkov na zdravie, najmä na mozog, a zrejme pomáha užívateľom drog proti túžbe, takže... najlepšia voľba imo

ale môžete miešať s horčíkom, myslím, alebo aminokyselinou
 
Top