Question Ako znížiť množstvo kokaínu?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ahoj chlapci z BB, rád vás spoznávam

Chcel som sa vás opýtať na dobrý spôsob rezania koksu a na to, aké materiály budem pri tomto procese potrebovať
Na Reddite som sa dočítal, že môžem použiť laktózu alebo inozitol. ale neboli to úplné a jasné návody.

Takisto potrebujem vedieť, ako ju mám po procese rezania znova rozkmitať? Bol by som veľmi vďačný, keby mi niekto pomohol v tomto procese tým, že mi pošle odkaz alebo článok na tento proces.
V chémii som noob, takže dúfam, že tento proces nie je zložitý.

Dočítal som sa, že môžem použiť benzokaín, ale je ťažké nájsť túto chemikáliu. Je laktóza alebo inozitol dobrá možnosť?

Ďakujem vám.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pravda. ani jeden rez nie je dobrý. ale v skutočnosti sú rezy to, čo dáva distribútorom nižšej úrovne zisky. takže ak to musíte urobiť, urobte to čo najbezpečnejším spôsobom.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, máte 2 možnosti levamisol
ZiBVmn0k9y
stačí odpariť vodu a urobiť pastu A umyť biely acetón puré, pretože laboratóriá pridávajú niečo s nepríjemným zápachom, raz umyť dať vysušiť a urobiť jemný prášok, levamizol prejde testom na praskanie, ale nie pridať v excese, to je pre naozaj dobrý produkt,pridať 10 %, a to pridá lesk, výrobok s acetónovým puré sa lisuje do formy s malou hmotnosťou, nepoužíva sa hidráulico press, pretože nie je viac lesklý, a používajú sa žiarovky, druhou možnosťou je fenacetyn, ale na prácu potrebujete bencén, ktorý sa ťažšie získava.
 
Top