Question Ako znížiť množstvo kokaínu?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ahoj chlapci z BB, rád vás spoznávam

Chcel som sa vás opýtať na dobrý spôsob rezania koksu a na to, aké materiály budem pri tomto procese potrebovať
Na Reddite som sa dočítal, že môžem použiť laktózu alebo inozitol. ale neboli to úplné a jasné návody.

Takisto potrebujem vedieť, ako ju mám po procese rezania znova rozkmitať? Bol by som veľmi vďačný, keby mi niekto pomohol v tomto procese tým, že mi pošle odkaz alebo článok na tento proces.
V chémii som noob, takže dúfam, že tento proces nie je zložitý.

Dočítal som sa, že môžem použiť benzokaín, ale je ťažké nájsť túto chemikáliu. Je laktóza alebo inozitol dobrá možnosť?

Ďakujem vám.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ak to budete robiť, neriešte to ničím, čo je aktívne. použite benzokaín alebo lidokaín. nepoužívajte kofeín ani inozitol. dobre to premiešajte. preceďte to. dajte to na niekoľko minút do rúry a pomocou hidraulického lisu z toho urobte tehlu.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
vôbec s tým nesúhlasím... benzokaín, prokaín atď. sú antirytmické látky a mohli by spôsobiť zhoršenie stavu srdca. jeho široké používanie, ale vôbec nie je dobrý nápad... úprimne povedané, všetky rezné látky kokaínu sú nebezpečné, jedna z najnebezpečnejších sa pridáva v kolumbijských/peruánskych továrňach , nebudem tu písať názov, aby som nedal nápady, je veľmi známa, ale nováčik by nemal ani pomyslieť na jej pridávanie.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A robia to preto, lebo to zvyšuje účinnosť, ale naozaj nechutné a nebezpečné veci, a preto je to vždy narezané, neexistuje kokaín, ktorý by nebol narezaný s tým, lebo to pridávajú výrobcovia v Južnej Amerike.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že máte na mysli levamizol, úplne na hovno!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ďakujeme vám za pomoc.

Chcel by som sa spýtať na:
1. Je laktóza vhodná na rezanie?
2. Existujú aj iné spôsoby, ako vyrobiť tehlu alebo opätovne rozpustiť prášok, pokiaľ sa nepoužije hydraulický lis?
3. Prečo neodporúčate používať inozitol?
4. "dobre to premiešať" myslíte tým, že to len zamiešam do dosky? niekto mi radí, aby som koks aj rezací prostriedok rozpustil v roztoku, aby sa spojili na molekulárnej úrovni. Tak čo si o tom myslíte?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nemusí to byť nebezpečné, ale bude sa vám z toho lepiť na nos.
Prečo nepoužívate taurín?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

presne...theres nič nemôžeme urobiť ... musíme to predpokladať, ale nebezpečenstvo prichádza, keď nejaký chlapík čítal o tom a myslí si, sakra..pridám viac, aby som zvýšil výkon, potom budem kráľom! a jeho sračka, ktorá závisí od dávky.... niekoľko je veľmi zlé, ale prekročenie hranice môžete zabiť ľudí. možno nie je dobré mať morálku alebo svedomie, keď predávate drogy, ale....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
všetky polyalkoholy majú veľký účinok v tráviacom systéme... videl som ľudí, ktorí bojovali o kúpeľňu po konzumácii rezaných vecí s manitolom... ako vždy... jeho dávka závisí.... laktóza dá dobrý vzhľad, ak to urobíte správne... môžete použiť "kúzlo", ktoré má presný vzhľad čistého koksu z rybích šupín... ale musíte ho vyrobiť alebo kúpiť u predajcu
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nerobte to, kamarát... môže to zabiť ľudí alebo poslať na pohotovosť s veľmi zlou reakciou.
Existuje veľa ďalších
"zdravých" možností.... ak si si istý, že tvoj koks nebude použitý na fajčenie, existujú krásne a čarovné možnosti... aminokyseliny sú na to fantastické, ale ak sa niekto pokúsi urobiť bázu alebo cracj, bude to nemožné... a nepríjemný zápach... ale vizuálny výsledok bude fantastický... napríklad valín , tryptofán.... (valín by bol perfektný rez na vizuál, ale hrozný na fajčenie)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Prečo by bol valín alebo tryptofán dobrý na vizualizáciu je to biely prášok bez lesku, čo by ho malo urobiť dobrým?
Ak chcete, aby sa leskol a vyzeral dobre, inozitol je zlý nápad.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že je to dobré, ale môžete mi poradiť, ako to "urobiť správne"?

Určite nie,
Poctivosť a potom peniaze.
Pýtam sa len na neúčinné rezné látky.

Myslím, že je to dobrý nápad, Môžete mi dať tip na spôsob miešania a opätovného použitia po rezaní? mám použiť rozpúšťadlo alebo smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že taurín je dobrý nápad; vyzerá ako biely a lesklý prášok, Ale myslím, že smrdí na rozdiel od normálneho koksu Že?
Poznáte dobrú metódu na miešanie? ako napríklad, či to mám jednoducho zmiešať ALEBO je lepšie obe chemikálie rozpustiť v roztoku, aby sa spojili na molekulárnej úrovni.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Môžete vysvetliť, čo máte na mysli pod pojmami rozpúšťať v roztoku a viazať?
Záleží na tom, v akom množstve ho chcete preriediť a ako veľmi ho chcete rozriediť?
Ak prášok rozmiešate, stratí vločkovú štruktúru.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taurín je bez zápachu a chutí mierne kyslo, nie je psychoaktívny a je to endogénna látka, ktorá neucpáva sliznice. Aj keď ho poznáte, nevadí, keď ho budete užívať cez nos, je oveľa príjemnejší ako čokoľvek iné. A pretože ľudia aj tak budú vedieť, že sa naťahujete, budú radi, že ste do nej nenaliali špinu.
Ako to urobíš, neviem, budeš musieť niečo vymyslieť, taurín je rozpustný vo vode, mal by si aspoň túto možnosť.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
by malo záležať na zdroji, ktorý ste kúpili... moje boli ultra lesklé a v honbe za valínom majú dokonalý vzhľad... oveľa lepší ako iné veci... no a čistý efedrín hcl sú tiež dokonalé , v skutočnosti by profesionálny strihač mal vedieť, že PRO strihanie s efedrínom dá dokonalý výsledok, ale, nebezpečný
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock, ako ste ho pomenovali, je to základný mat... u potrebujete acetón alebo di-etyléter... lis by bol dobrý nápad, ale existujú aj iné spôsoby, ako plly tlak, buďte nápaditý, brat
 
Top