Question Aké ťažké je dovážať pastu na báze koky alebo hydrochlorid kokaínu z Latinskej Ameriky do Európy?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Aké ťažké je vyhnúť sa colným kontrolám a nájsť seriózny a legitímny kontakt (bez toho, aby ste boli podvedení) v mieste pôvodu, ktorý je ochotný vyvážať do Európy?
Ďakujem vám všetkým!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Zdravím. Som z Latinskej Ameriky a mám prístup ku kokaínu 98 %, potrebujem seriózny kontakt na niekoho z Európy
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pošlite mi svojho užívateľa telegramu a ja vás budem kontaktovať, Ak ste podvodník, bude pre vás veľmi ťažké ma oklamať, pretože som odborník na podvody.
Ďakujem!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nie som podvodník, chcem len úprimný kontakt od niekoho z Európy, aby sme mohli spoločne zarobiť peniaze
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aby ste sa vyhli akémukoľvek podvodu, môžete pre svoje transakcie použiť službu BB Escrow.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nemusíte byť podvodník, ale zatiaľ môžem vstúpiť na stránky, kde ho vyrábajú, žiadny nedosahuje 98 % Je to len komentár, ktorý prispieva k mojim vedomostiam
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Hovorím o 98 %, aby som povedal, že produkt je vysoko kvalitný, ale nemusí to byť nevyhnutne 98 %... Môže byť 95 %, 93 % 96 %, ale potvrdzujem, že je najkvalitnejší
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Dobre, chápem, lenže ak sa niečo chystáte urobiť, musíte urobiť všetko pre to, aby to dopadlo dobre. Nezabudnite, že pri preprave musíte byť veľmi praktický, nikdy neuvádzajte svoje údaje ani miesto, kde bývate. Hľadajte niekoho, kto to urobí za vás a chce si privyrobiť.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mám 1 človeka, ktorý chce niečo také urobiť, ak chcete, dám vám kontakt, porozprávame sa a dohodneme sa.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
V posledných rokoch Európu obsadili Brazílčania a pravdepodobne dostávajú veľa pošty z Brazílie, čo je dobrá príležitosť poslať spolu s touto poštou aj kokaín.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ahoj, som z Col. Valle del Cauca, kde je všetko veľmi lacné

Moje odporúčanie je, aby ste nevykonávali zásielky, je to mimoriadne chúlostivé, máte 95 % pravdepodobnosť, že vám na dvere zaklope polícia

moje odporúčanie je vziať s cestujúcim v malých množstvách

Ktokoľvek vás ubezpečuje, že váš nákup bezpečne dorazí do vašej krajiny, je klamár Poznám túto problematiku veľmi dobre a stanú sa len 2 veci: ten, kto vás podvedie, alebo príde polícia
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Čo si myslíte o zasielaní prostredníctvom spoločnosti FEDEX v malých množstvách? Príklad: 300 g, 500 g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Problémom nie sú prepravné spoločnosti, problémom sú filtre, ktorými musíte prejsť, aby ste mohli poslať tovar na miesto určenia. Po príchode na miesto určenia prechádza rovnakou hraničnou kontrolou 300g 500g hehehe to je arto myslím, že je to nemožné pamätajte si, že musíte prejsť colnými skenermi protidrogovými psami a detektorom, ktorý je malý v sekundách identifikuje to, čo je zverené Rozhodujú sa, či ho nechajú pokračovať, ale už oznamujú polícii krajiny určenia, aby vykonala operáciu, priateľ, čo hovoríte, je veľa, existujú ľudia, ktorí platia za napodobňovanie výrobku v rôznych modalitách, ale v mojej krajine ich takmer každý pozná. Ak máte ďalšie otázky interne, vysvetlím ďalšie pochybnosti, ktoré máte
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
zaujímavé. Ak mi môžete pomôcť v týchto dopravných otázkach a odstrániť niektoré pochybnosti, budem nesmierne vďačný za učenie
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Colný bezpečnostný systém na letiskách je najprísnejší, všetky kufre a batožina prechádzajú röntgenovým prístrojom, na mnohých alebo všetkých letiskách musíte prejsť cez skener s milimetrovými vlnami a na colniciach niektorých krajín majú agenti zariadenia na vyhľadávanie stôp drog.
Na druhej strane v obchodnom prístave sa nekontrolujú všetky kontajnery, pretože v službe je veľa a málo agentov, kontajnery sa kontrolujú v závislosti od pôvodu (ak ide o vysoko rizikovú krajinu) atď.
Ale tu v Európe sa vždy dostanú do prístavu náklady kokaínu s hmotnosťou 1000 kg, polícia ich tiež veľa zabaví, nedávno v prístave neďaleko mňa zabavili 5 ton kokaínu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Je nemožné, aby vám nikto nič nezaručil, máte vysokú pravdepodobnosť, že prídete o svoje peniaze
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ako je to s kokaínovým čajom mate de coca alebo hoja? Ako ťažko sa to posiela prebalené ako iný druh "čaju"?

Zaujímalo by ma to, ak ma niekto môže odkázať na stránku, ktorá nie je podvodom, alebo mi tu pomôcť.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Prepravných metód je príliš veľa a v našej krajine ich pozná takmer každý. To, čo musíte zistiť, je, či je list koky legálny alebo nelegálny na vývoz v mojej krajine aj vo vašej krajine. Ak ide o výrobu výrobku, ktorý mnohí chcú, bolo by nemožné ho prepravovať vzhľadom na množstvo kokových listov, ktoré by sa použilo, a keďže ide o rastlinný pôvod, musíte splniť príliš veľa požiadaviek a mať spoločnosť, ktorá by deklarovala použitie a dane, ale pokiaľ som pochopil, je vývoz nelegálny
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Áno, viem, že z tohto 1 až 1,5 kg listu sa vyrobí približne 10 g +-, ak sú pomery správne.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g môže byť pre vás dobré množstvo, pre nás nestojí za riziko
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Hovorím vám to isté, že záruky v tomto médiu sú takmer nulové, je pravdepodobnejšie, že budete podvedení, pretože modalita nie je pre mnohých ziskový a je veľmi zriedkavé, že tí, ktorí sa merajú, aby sa zásielky poskytli svoje informácie, potom povedia áno a všetko, aby ste poslali peniaze, a myslím, že odteraz môžete byť podvedení
Ak prídete a vezmete si svoj produkt nejakým spôsobom, myslím, že je to vážnejšie a môžu vám pomôcť, ale žijete alebo posielate 1 cestujúceho, samozrejme musíte mať peniaze na celú túto záležitosť.
 
Top